У Копачівській громаді назвали перелік вулиць, які будуть перейменовувати

07 Травня 2022, 09:02
У Копачівській громаді назвали перелік вулиць, які будуть перейменовувати 1182
У Копачівській громаді назвали перелік вулиць, які будуть перейменовувати

Відповідно до Закону України від 9 квітня 2015 року «Про засудження комунiстичного та нацiонал-соцiалiстичного (нацистського) тоталiтарних режимiв в Україні та заборону пропаганди)», назвали перелік вулиць Копачівської територіальної громади, які потрібно перейменувати.

Список опублікували на сайті Копачівської громади 4 травня.

Згідно з переліком, до перейменування підлягають чотири вулиці у різних селах громади.

Для фізичних осіб, згідно з чинним законодавством, перейменування вулиці не є підставою для того, щоб переробляти правовстановлюючий документ на нерухоме майно. Усі документи, які знаходяться у власників, є чинними і юридичної сили не втрачають.

Внесення коректив до правовстановлюючих документів проводиться за необхідності, зокрема, під час купівлі, продажу, відчуження об’єктів нерухомого майна, оформлення спадщини тощо. 

При цьому, при проведенні технічної інвентаризації та оформленні нових правовстановлюючих документів достатньо додати до документів офіційні дані щодо відповідного рішення органу місцевого самоврядування про зміну найменування вулиці.

Що стосується перереєстрації місця проживання, слід зазначити, що тривалість цієї процедури не обмежена в часі. Перереєстрацію мешканці перейменованих вулиць можуть проходити під час заміни паспорта, оновлення фотокарток, зміни прізвища тощо, тобто коли у людини виникає потреба звернутись до паспортиста.

Щодо юридичних осіб та підприємців, то на них розповсюджується дія статті 16 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних та фізичних осіб-підприємців», який прийнятий з метою забезпечення органів влади достовірною інформацією про юридичних та фізичних осіб. 

Відповідно до цього закону, якщо в установчих документах юридичної особи містяться відомості про її місце реєстрації, то в разі зміни назви вулиці така юридична особа повинна внести зміни до установчих документів, які пов’язані зі зміною місця реєстрації.

Також у Копачівській громаді збирають пропозиції нових назв вказаних вулиць. Їх можна залишати за посиланням.

 

Коментар
09/12/2023 Субота
09.12.2023
08.12.2023