Копачівка: на ділянках бійців АТО незаконно ріжуть дерева

30 Грудня 2017, 12:00
Микола Свистак на своїй землі 7721
Микола Свистак на своїй землі

Поблизу села Башова Рожищенського району, ріжуть дерева на ділянках виділених учасникам АТО.

Про це Район.Рожище повідомив демобілізований військовослужбовець Микола Свистак з Копачівки.

За словами чоловіка, йому та ще дев’ятьом АТОвцям на останній сесії, тоді ще Копачівської сільської ради, виділили 20 га землі за Башовою під сільськогосподарські потреби. На сесії зауважили, що на виділених ділянках росте самосів дерев. Буцімто, матимете не тільки землю, а й дрова. Та не так сталося, як гадалося.

Також читайте: Атовець із Копачівки: «Держава нас не чує».

«Коли ми ще з одним учасником АТО поїхали у четвер, 28 грудня, подивитися, що там і як, то були шоковані, адже побачили зовсім іншу картину,- розповідає Микола Свистак. – На виділених нам землях хтось добре похазяйнував. Вирізали близько 1,5 га лісу, де росли береза, дуб, вільха. Зокрема позабирали колодки, які в діаметрі мали 35-40 сантиметрів. І головне ніхто нічого не знає: ні сільський голова, ні лісник. Ми викликали Рожищенську поліцію, написали колективну заяву. Головне, що на місці вирізки дерев ми знайшли товарно-транспортну накладну, де вказані прізвища, можливо, причетних осіб. Тому, чекаємо на швидкий результат перевірки поліцейських».

Хто «похазяйнував» на ділянка АТОвців точно невідомо. Надіємося, поліція згодом надасть більш детальну інформацію.


1







 

Коментарі
30 Грудня 2017, 14:36
!Нічого так собі самосів ....штабеля дровішек ! А ХТО пеньки рватиме --якою технікою ?
30 Грудня 2017, 14:57
Нормальний собі самосів. Та тут цілий лісок. І дров можна не на одну зиму заготовити
30 Грудня 2017, 15:09
А яке відношення вони мають до дерев? Виділення ділянки не передбачає передачу деревини .
30 Грудня 2017, 16:11
Боже!то біда якась твориться......І ніяких дій від влади,ніякої допомоги від поліції......Немає від кого чекати підтримки,допомоги......Об'єднана громадо!Збираймося та допомагатимемо самі собі)тоді,буде порядок і лад!!!Майбутнє в наших руках!
30 Грудня 2017, 16:22
Правду кажете,поки самі собі непоможем,то хто тоді?
30 Грудня 2017, 16:24
ТО ВЖЕ ЗАНАДЬТО!
30 Грудня 2017, 17:42
Хлопці берете трактор і вивозите готові дрова на продаж або по домівках..чудово вам хтось допоміг))))в чім проблеми..шукайте у всьому позитив
30 Грудня 2017, 17:48
якщо самосів то все що на вашій діляньці все ваше і влада жодного відношення немає їх не існує у разі претензій звертайтесь в поліцію
30 Грудня 2017, 17:51
Хтось вирішив тихенько грабанути те, що хоч можна, але це точно не без відома влади
30 Грудня 2017, 19:10
Сесія виділила але поки земля стане чиєюсь ще куча бумаг і не факт якщо там росте ліс її нададуть для сільгосп призначення
30 Грудня 2017, 19:36
Земля ще в громаді. А Совтис дурака включає з Гайворонською вже бабло поділив. А коли хлопцям земля попаде скажуть радійте що землю дали.
30 Грудня 2017, 21:52
ТО ЛОЙКО -ЛІСНИК ПАВЛЮКА ПРОДАВ ЛІС БАРИГАМ ---ВСІ В ДОЛІ --МЕНТИ ВСЕ КОНТРОЛЮЮТЬ ТАК ЩО АТОВЦІ МОЖЕ ТІЛЬКІ В ЗОНІ АТО ЩОСЬ БИ ВІДВОЮВАЛИБ А ТУТ СМЕРДЮЧІ ПАВЛЮКІ І ЙОГО БАРИГІ В СХЕМІ...КОПАЧІВСЬКА ГРОМАДА --ЗЕМЛЯ РАДГОСПУ ВАША ПО ПРАВДІ БО ТО ЗЕМЛЯ ВАШИХ ДІДІВ І ПРАДІДІВ А НЕ АКАДЕМІЇ ЯКУ ОЧОЛЮЄ БАРИГА /ГОДЗАЛО.Я./ ПО ЯКОМУ ВЖЕ ПРАЦЮЄ КОМІТЕТ /НАБУ/....ТАК ЩО НЕБІЙТЕСЯ І ПРОСТО ФІЗИЧНО ЦЮ МЕРЗОТУ ЛІКВІДУЙТЕ....
30 Грудня 2017, 22:00
ТО все Совтис його робота зразу видно чорнобилю теж два гектари дав біля ставка за які заслуги
30 Грудня 2017, 23:28
Павлюк, Совтис, Гайворонська без їх згоди на цій території нічого не відбувається
31 Грудня 2017, 00:04
вони з елками ловлять )))) вагонами можна
31 Грудня 2017, 09:25
<p>На ато тих сраних героїв ті бідні хлопці вже навоювалися дайте їм люди вже законе а сг рада молодець біля села землі нема землемір депутати і голова </p>
31 Грудня 2017, 12:39
Чорнобиль камаза зробив з маніпулятором і на дропах заробляє остальні його родичі покривають. І ніхто їм нічого не зробить! Влада це вони. Треба з ними кінчати люди після свят збирати збори!111
31 Грудня 2017, 15:16
Не кіпішуйте, розберемось, ми заплатили бабосики. Панасюк казав буде робити на Кременець в дитячий садок деревяні каруселі для діток а може і для Олєни Іванівни. Він же це обіця то мусєть сделать.
31 Грудня 2017, 18:34
Редакція будьте чесними а не сраколизами для чого ви видаляєте коментарі і Совтиса треба гнати в шию нахрена він потрібний якщо нічого не знає що він зробить для громади
31 Грудня 2017, 18:45
Совтис вилізь падло з кабінету чого клуб закритий для молоді коли перестане продавтись підпільна горілочка в чорнобиля скільки ще буде смітник під Башовою чому землю під будівництво не видає землемір куча проблем гнати геть ту владу навіть до атовців вже злодії дібрались серед білого дня ліс ріжуть той що кровю вони заробили
31 Грудня 2017, 18:50
Ви влада колись доскачетесь Янек теж думав шо крутий дивіться щоб вам люди поночам збитків не наробили бо занадто вже під свою сраку командуєте
31 Грудня 2017, 21:00
Якщо там дійсно самосів, а актів про право власності на землю ще нема - то на хвіст солі всім насиплете((
02 Січня 2018, 11:20
Цікавий чоловік,почистили ділянку дров заготовили,бери користуйся.Дрова я можу забрати<br/>)))
02 Січня 2018, 20:46
Який дурний пише від імені Віри Іванівни.Це не її мова .Ха-Ха.Не прикривайтесь чужим іменем.<br/>Кого нам обрати,щоб чесно керував Копачівкою?.Деруть в селі,що можуть.Коли вже нажеруться,щоб обісрались,то може зупиняться?Нехай звітуються перед громадою за все ,що робиться.А відносно атошників - дайте те,чого вони варті.Не кожен піде воювати.Підтримую СЕЛЯНИН, ЖИТЕЛІ
02 Січня 2018, 21:02
Недолугий дописувачу ! Ти невміло прикрився іменем Віри Гресь . Це не її лексичний формат , та й інтернетом вона не користується.
03 Січня 2018, 18:25
федчак за що дав горбочу учасок біля Стиру?
11 Січня 2018, 19:23
А мені здається,що ваш той &quot;голова&quot;то пєшка,ним хтось кірує,бо сам він не риба,не м'ясо
11 Січня 2018, 19:26
Що ви там соплі жуєте?Беріться вже за тих гнид,бо розкрадуть усе, до ручки доведуть
11 Січня 2018, 19:31
Немає в Копачівці толку ні-де!!!Садочок,школа....там, то взагалі-жопа повна,клуб стоїть як руїна,сільська рада,......церква!Немає ні-де &quot;хазяїна&quot;
11 Січня 2018, 19:34
Микола!То,що,діло рухається?Чи все зам'ялося?Збирай людей,з Рожищ своїх і за правду
11 Січня 2018, 19:37
А Павлючара,що мало,чекає,щоб вигнали як пса?Вооон......
11 Січня 2018, 19:52
Наглота,для людей ніфіга не роблять,тільки крадуть,гребують під себе....коли ж то буде якийсь порядок,хоть в одній установі с.Копачівка?То люди видно мають взятися за порядок,бо не буде толку,ні в лісі,ні в клубі,ні на ставку і т.д
11 Січня 2018, 20:00
А хіба в одного чорнобиля горілка з під прилавка?хахаха....не смішіть!Зайди до кіоска-продукти у Ірини-те саме,пальонка продається,як добрий день!Встид і сором!<br/>Вино рікою для тих алкашів,тече,аби гривня останнього оставили на хліб у кіоску
12 Січня 2018, 22:53
Поки ще тих дров не вивезли тихенько вночі!віддайте ііх на ато або тим людям які ііх потребують.толку ви ітак не добєтесь,а можете залишитись ще і без того що є!!!