У новорічну ніч рожищан розважатиме «двоюрідний брат» Дзідзьо

28 Грудня 2017, 16:10
9600

У Рожище приїде «двоюрідний брат» Дзідзьо. 

Люди кажуть, «як зустрінеш Новий рік, так його і проведеш». Щоб яскраво зустріти 2018 рік Рожищенська міська рада запрошує рожищан святкувати разом.

У новорічну ніч, 1 січня 2018 року, об 2 год на площі Незалежності нашого міста розпочнеться розважальна святкова програма під час якої мешканців та гостей міста очікуватимуть незабутні враження. 

Розважати рожищан приїде «двоюрідний брат» Дзідзьо. Також у програмі новорічна дискотека та цікаві подарунки для учасників дійства.

2

 

Коментарі
28 Грудня 2017, 19:06
А чо не троюродна сестра двоюродного дядька пугачової!?? :)))
28 Грудня 2017, 19:16
100 процентів згідний.
28 Грудня 2017, 19:22
А які ще в кого з відомих є родичі? Давайте всі в Рожище!!!!!!!
28 Грудня 2017, 19:40
Яка вам різниця хто приїде, чи ви самого Дзідзьо хочете, то поможіть міській раді грошима то вони вам і Брітні Спірс запросять. Рожищани стали балувані.
28 Грудня 2017, 19:53
В Рожищах глюки .
28 Грудня 2017, 21:47
Треба Василя Т. на сцену шоби порозказував трохи, а то вже забувати почали за нього і його архіви...
28 Грудня 2017, 22:00
Хай вже хто хоч приїде і розважає......аби цікаво було!
28 Грудня 2017, 22:03
Хочеться чогось нового,веселого,тож новий рік
28 Грудня 2017, 23:50
А чого не пишете як його звати?
29 Грудня 2017, 09:26
Краще б гроші на щось дісно корисне витратити,а не на якогось "псевдо співака" і гулянку,яка триватиме цілу ніч і,як завжди будуть бійки і гамір.
29 Грудня 2017, 11:03
☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺КЛАС
29 Грудня 2017, 14:56
Ще є такі що в новорічну ніч ходять до ялинки?)
29 Грудня 2017, 18:32
ШАНОВНІ РОЖИЩАНИ А ЗА ПІСТ ВИ ЗАБУЛИ КРАЩЕ Б З МОЛИТВИ НОВИЙ РІК ПОЧ ТАЙ АЛИ <br/>МОЖЛИВО І ВІЙНА ШВИДШЕ ЗАКІНЧИЛАСЯ А ЯК ЛЮДЯМ ТЕРПІТИ ТІ КРИКИ ТА МУЗИКУ ДО РАНКУ<br/>ЯКІ ЩЕЙ ЖИВУТЬ ПОБЛИЗУ
29 Грудня 2017, 19:14
знов ниття хіба часто ті гулянки новий рік завжди святкували маленькі діти з батьками вночі йдуть .а ви звикли скиглити
29 Грудня 2017, 19:28
Вастль Т. це і є двоюрідний брат Дзідзьо!
29 Грудня 2017, 21:59
Піти на гулянку круто а не піти через переконання то вже вищий пілотаж. уважаю.Всіх з наступаючим!
30 Грудня 2017, 03:43
Шановні так було і так буде, одні слинять що їм музика буде голосно грати(то це ваші проблеми)а інші що до нас завжди якійсь &quot;шлак&quot; запрошують на різного типу заходи, цеж Рожище! То нормальне явище. Коли не одні не другі невміють себе правильно вести, то воно так буде завжди. Спочатку треба подивитися на себе а вже потім говорити щось про інших типу ( знову будуть під вікнами мені кричати, запросили якогось окуня, всі бухають і тд!)
30 Грудня 2017, 13:33
Люди мають ПРАВО і на відпочинок і на дозвілля.Питання реалізаціі цих прав - питання і організаторів заходів і загальноі культури кожного. Можливо доцільніше такі заходи проводити в закритих приміщеннях або не після 12 ночі.
31 Грудня 2017, 10:32
у всьому світі новий рік святкують .у європейських країнах це норма.лише в Рожищах такі людиська.що така спрацьована .що одну ніч не потерпиш
31 Грудня 2017, 13:18
Вітаю усіх з прийдешнім Новим роком! Бажаю, щоб у наступному році у деяких коментаторів знизився рівень &quot;жовчі&quot; в організмі, бо ваша злоба і постійне невдоволення ні вам ні оточуючим не приносить нічого хорошого)) А всім іншим бажаю здоров'я і миру!!!
31 Грудня 2017, 23:00
Ура! Я піду, і усіх друзів підтяну! З Наступаючим вас усіх!