Вандали знов познущались над дитячим майданчиком у рожищенському парку

30 Січня 2016, 16:00
2682

Буквально в жовтні Район.Рожище писав про те, що пошкоджену гірку та гойдалку в центральному парку райцентру відремонтували працівники КП "Дільниця благоустрою". Й от сьогодні отримали неприємну звістку у вигляді фото від читачів.

"Знов зірвали фанеру з гірки!!! Якісь звірі, а не люди!" — обурюється 56-річна рожищанка Валентина К., яка прийшла у погожий сонячний зимовий день погуляти з онучком на майданчик.



Тож учергове повертаємось до питання особистої культури містян, дорослих чи підлітків, — наразі не відомо, хто безчинствував у парку вчорашнього вечора. 

"Сподіваємося, нам вдасться найближчим часом відновити відеоспостереження на площах міста. Можливо, тоді ці «герої нашого часу» не будуть такими сміливими, — повідомили у міській раді після того, як невідомі хулігани обірвали з головної сцени обшивку. — Рожищан просимо реагувати на такі факти і звертатися до поліції. Порядок у місті — спільна справа!» 

Почитати ще:

Міськрада закликає рожищан бути небайдужими

Гойдалку з дитмайданчика в рожищенському парку відремонтують комунальники

Вандали поперекидали смітники на вулиці Незалежності в райцентрі

У центрі Рожища через вандалів відновлять відеоспостереження

Коментарі
30 Січня 2016, 19:12
А де наша доблісна нова поліція!
30 Січня 2016, 23:36
А де наша поліція?
31 Січня 2016, 01:30
а чому до цієї пори немає відеоспостереження
31 Січня 2016, 10:20
а ви ще додайте кілька десятків "воїнів" варти порядку. де вони пане Ткаченко ? чому не виводите підопічних виконувати свої прямі функції. Харе спати. де спільні патрулювання?
31 Січня 2016, 10:48
А де наша доблесна Народна самооборона, в функції якого входить охорона громадського порядку в м.Рожище? Де спільні патрулювання з поліцією і Вартою порядку.
31 Січня 2016, 22:22
до Я ....перепрошую ,але з чого ви взяли що у функції ГО "народна Самооборона" входить охорона громадського порядку ? Ви читали статут організації ? в самообороні це була тільки ініціатива для змін на краще. на жаль "безправним" важко щось змінити.на відміну від повноправної Варти порядку. А хто взагалі її бачив хоч раз в дії?
31 Січня 2016, 22:29
А Варта порядку це щось особливе? Може не будемо провину з батьків перекидати на владу, міліцію і тд.
01 Лютого 2016, 22:23
Перепрошую....дійсно на сторінці Народна самооборона м.Рожище у фейсбук в статусі вказано:"Громадське формування з охорони громадського порядку в місті Рожище Народна самооборона"
02 Лютого 2016, 02:06
Вже за&quot;&quot;&quot;&quot;&quot;ли унікуми, що ламають все в місті.. Ті обригани напевне вміють тальки смердючі панти перед своїми друзями такими ж ідіотами качати. Як так можна жити з такими тупими ідеалами?<br/>Якщо це читає той, хто це зробив - Ти ЛАЙНО!!! Не розмножуйся, не ускладнюй нормальним людям життя
02 Лютого 2016, 22:17
до &quot;свідомого&quot; ти хоч май сміливість писати не від мого імені. на сорінці в Фейсбук встатусі написано . не путай статус зі статутом.