Відомо, як перерахують пенсії з 1 січня

24 Грудня 2017, 07:00
52357

З нового року в Україні зміняться підходи до встановлення мінімального розміру пенсії.

За інформацією головного управління Пенсійного фонду в Тернопільській області, з 1 січня 2018 року для тих, хто досягнув віку 65 років, мінімальний розмір пенсії за віком, якщо чоловіків має 35 років, а жінка — 30 років страхового стажу, встановлюється в розмірі 40 відсотків мінімальної заробітної плати, визначеної законом про держбюджет на відповідний рік, але не менше прожиткового мінімуму для тих, хто втратив працездатність.

Про це повідомляє сайт 7 Днів.

У 2018 році прожитковий мінімум для таких людей становитиме: січень-червень — 1373 грн, липень-листопад — 1435 грн, грудень — 1497 грн.

Розрахунок мінімального розміру пенсії в розмірі 40% мінімальної заробітної плати з 1 січня 2018 року проводиться від суми 3723 гривні. Тому, для осіб, яким виповнилось 65 років, у яких є — у чоловіків 35 років, а у жінок 30 років страхового стажу, мінімальний розмір пенсії становитиме 1489,20 гривень.

Коментарі
24 Грудня 2017, 13:15
А якщо ти прокурор і пішов на пенсію в 45 років, то пенсія в тебе 8000!!! Куди плачу податки???
24 Грудня 2017, 13:28
Навіщо роботи комедію з пенсіями та зарплатами.Скільки не піднімай ціни ростуть.Якщо рівняємось на Європу то проаналізуймо в процентному відношенні ціни і зарплати або пенсії.От і весь тріндуєц.Живемо в ніщеті і будемо жити.Владі на нас наплювати.
24 Грудня 2017, 16:16
Нащо цей фарш коли силяни як жили в ніщиті то так і житимуть якщо ти не прокурор ілі щеякась шишка то пенцію і зарплату тобі нище уровня якщо ми у европі то і повинні жити по европейським цінам а зарплати і пенціі остаються украінські то нащо нам ця жопа піарщики хренові хайби прожили довбані дипутати як живем ми від зарплати до зарплати і то нехватаета діти моіі ніхера небачили і ніде небули бо незахуй іхкудись повезти і світ показати одним словом підараси наші депутати особенно порошенко при його владі ніхера небуде при януковичу ми хоч трохи жели вони крали ну і нас неображали аці козли тільки просвоі кармани думають
24 Грудня 2017, 17:08
Умене.стаж.37.років.учитель.1.категорії.пенсія.з.2014.року.по.вислузі.а.зквітня.місяця.по.роках.становить.1486.гривень.у.жовтні.добавили.60гривень...у.мого.сусіда.1953.року.народження.трудового.стажу.15.років.і.12.років.тюрми.так.йому.добачили.пенсії.400.гривень.
24 Грудня 2017, 18:14
Тут уже сто майданів не поможе
25 Грудня 2017, 09:27
Очень жалко пенсіонеров!
25 Грудня 2017, 13:28
Скажіть будь-ласка як можна прожити інвалідам які получають пенсію 1435 грн. Ліки дорожчають медична реформа провалилась де ліки які доступні інвалідам Владі на нас насрать їм тільки кармани свої набити доларами <br/>Коли вони вже нажеруться
25 Грудня 2017, 14:05
Підняти пенсіі немає звідки а зарплати прокурорам і депутатам є. Якщо би кожний чиновник мілліонер перерахував у пенсійний фонд 1 мілліон , то було би на пенсію пенсіонерам
25 Грудня 2017, 14:40
Знущаються над простим народом ті,хто пафосно називає себе його слугою.На мою думку президент повинен мати зарплату таку ж яка є якою є мінімальна пенсія,то по-перше:туди б ніхто не прагнув,по-друге:може від скромнішого харчування нарешті б краще думалось про 90%тих,яких загнали у глухі кути безробіття,безгрошів'я і несправедливості.
25 Грудня 2017, 14:55
Афигеть
25 Грудня 2017, 15:17
Цікаво було почитати деякі коментарі, я ні в якому разі не кажу, що у нас достойні пенсії та зарплати, але ж таке писати це вже капець. Влад, інвалід третьої групи спокійно може знайти собі роботу і не жити тільки на пенсію по інвалідності, вакансій море, причому на різні фізичні можливості. Про закиди на Європу, то взагалі хохма, самі ми вміємо жити так як там живуть? платити всі податки? не отримувати в конверті? продати молоко заплатити податки? заробити ліві гроші відразу задекларувати? в нас солідарна пенсійна система і наші пенсіонери мало отримують пенсії, бо ми, працюючого віку, мало показуємо зарплати. Винувата не тільки влада, а ще й ми...
25 Грудня 2017, 15:31
Знаєш бурякяк живуть інваліди другий раз тяжко ноги пересувати що ти можеш сказати про інвалідів спочатку стань ним ,а потім будеш говорити
25 Грудня 2017, 15:47
ти дибіл мені в 23 р поставили рак прооперували при кожній перекомісії плачу дякую<br/>б<br/>Богу що живу а ти говориш про працевлаштування але що може розуміти безграмотний дибіл
25 Грудня 2017, 15:50
а цікаво чим ти заробляєш певно спирт і цигарки перевозиш а податки платиш чи ти інвалід
25 Грудня 2017, 17:28
Володимир, немає людей яким легко в наш час живеться, у нас в Україні близько 3млн. людей встановлено інвалідність, кожен дванадцятий - інвалід, прикинь ідеш по вулиці і кожен дванадцятий зустрічний - це інвалід, і кожен хоче як в Європі, кожен вважає, що тільки через те, що в нього встановлена інвалідність йому більше нічого не потрібно робити. Це абсурд. І повір більша половина з них настільки хворі, що слово інвалід можна вважати тільки в кавичках, в наш час отримати діагноз на інвалідність дуже навіть недорого.<br/>&quot;до буряка&quot;, співчуваю вашій хворобі, ставтесь до життя оптимістичніше, Бог дав вам ще жити не для того, щоб ви все життя скиглили і плакались, і тим більше не для того, щоб ображали незнайомих та й знайомих людей.<br/>&quot;до буряка&quot;, можливо й цигарками та спиртом заробляю, в наш час всі професії почесні, податки плачу як і всі = потрошки.
25 Грудня 2017, 19:34
в нас все в країні не так дійсно хвора людина не може одержати інвалідність бо її влоб каже лікар у тебе нема стільки грошей щоб групу зробити зате хто має гроші мають групу інвалідності хоч здорові як коні
25 Грудня 2017, 21:05
оце почитала і бажаю щоб ти прокинувся вранці хворим не те.що працювати .а попісяти міг через трубочку а я скажу будь оптимістом
25 Грудня 2017, 22:54
Ти хвора людина. Я не розумів ніколи як можна когось клясти і в той же час вважати себе <br/>доброю людиною. Цікаво ти в церкву ходиш?
26 Грудня 2017, 00:51
а чого злякався ти ж оптиміст.і судячи з писанини грамотний залишайся оптимістом