У Рожищі притягнули до відповідальності валютного «міняйла»

23 Грудня 2017, 14:15
27134

Волинські правоохоронці вилучили у чоловіка чималі кошти.

З метою виявлення осіб, які організовують і займаються валютними операціями, працівниками Управління захисту економіки в Волинської області ДЗЕ НП України було проведено ряд заходів щодо протидії правопорушень на ринку Рожища валютно-обмінних операцій.

Відтак, у суботу, 23 грудня, близько 12 год дня, було виявлено факт валютних операцій 49-річним рожищанином Олегом. У «міняйла» було вилучено кошти, що по курсу валютних операцій становлять 150 тис. грн. Варто зауважити, що цей громадянин вже вдруге протягом року притягується до відповідальності.

На правопорушника був складений адмінпротокол за ст. 162 КУпАП, а матеріали скеровані на розгляд Рожищенського районного суду.  

Клієнтам валютників варто знати, що й вони порушують закон, і що найгірше, під час нелегального обміну валюти можуть бути обдуреними.

Коментарі
23 Грудня 2017, 19:18
А інших мінял не зачіпали бо гроші заплатили
23 Грудня 2017, 19:26
а Ви як думали стояти і не платити?!!!
23 Грудня 2017, 19:32
Їх ж там 3 стоїть. Чого тільки одного накрили? Забув поділитися?
23 Грудня 2017, 19:39
Застаріла інфа. ще двоє міняють на рампі, якщо місцевий то вкуриш, а один біля вітряка на Топільно.
23 Грудня 2017, 20:22
<p>Дійсно а чо одного накрили і треба було в першу чергу колись і я була обманута міняла сто доларів у нього а він так швидко поражував що і не додав мені 600 гривень так що люди будьте обережні з рожищенськими міняйлами</p>
23 Грудня 2017, 22:00
От рожищани шісточки)) Зразу пишуть хто і де міняє. А купити долари в банку пробували? Чи здаєте за офіційним курсом якщо потрібно? Наврядче
23 Грудня 2017, 22:49
Які шісточки??? Та в нас в місті і школяр кожен знає, де стоять і як виглядають міняйли, а поліцейські й поготів.. Самі ганяють машини і в них же міняють)))) Нащо та показуха??? Не смішіть!! Я б на місці цього Олега, який відать не поділився, здала б усіх)))
23 Грудня 2017, 23:09
Не заздрість людям які хоч час від часу тримають валюту в руках
24 Грудня 2017, 01:06
Правоохоронці герої ,треба медаль дати .
24 Грудня 2017, 02:11
Треба якіхось посадовців садити а не шестьорок
24 Грудня 2017, 02:23
<p>А якого такого Олега? вже 50 перевалило.. шо за Олег?</p>
24 Грудня 2017, 09:42
Поповнили місцевий бюджет, за рахунок підприємця... Молодці! Так тримати. Ще й афішують )
24 Грудня 2017, 10:18
Що ти мелеш? За рахунок якого такого підприємця? Він що може ліцензію має і податки сплачує? Ото ж бо й воно. Завтра ти ще скажеш що і торгівля самогоном чи наркотою теж підприємницька діяльність...
24 Грудня 2017, 10:22
Останнім часом місцеві валютчики конкретно зажралися. Вони вже долар продавали дорожче як в банках. При чому валюта зараз у банках вже доступна тільки про це не всі знають.
24 Грудня 2017, 10:26
Цікава ситуація виходить. Рожищенські валютчики останні кілька днів на базар не виходили - значить мають добрих інформаторів в органах. Знали про рейд
24 Грудня 2017, 10:43
Відкрий очі. Вийди на ринки. Якщо б дрібний бізнес, і міняли включно, платили б передбачені податки - дрібний бізнес вмер би. Торгівля вмерла б. Сотні тисяч працездатних людей би лишилося б без роботи і вийшла б на вулицю їсти сніг. Податки треба платити, не сперечаюся, бо бідні пенсіонери почнуть з голоду помирати. Але не ті, що передбачає теперішні закони. Бо вони економічно непомірні для дрібних ПП. Тому є міняли і інша тіньова економіка. Зниження її - шлях до тотальної бідності. Я взагалі за те, що треба йти в АйТі ) А що робити тим людям у яких на таке не вистачає голови? Перекривайте їм далі кисень облавами, касовими апаратами, вилученням готівки... І готуйтеся жерти наслідки.
24 Грудня 2017, 10:43
Відкрий очі. Вийди на ринки. Якщо б дрібний бізнес, і міняли включно, платили б передбачені податки - дрібний бізнес вмер би. Торгівля вмерла б. Сотні тисяч працездатних людей би лишилося б без роботи і вийшла б на вулицю їсти сніг. Податки треба платити, не сперечаюся, бо бідні пенсіонери почнуть з голоду помирати. Але не ті, що передбачає теперішні закони. Бо вони економічно непомірні для дрібних ПП. Тому є міняли і інша тіньова економіка. Зниження її - шлях до тотальної бідності. Я взагалі за те, що треба йти в АйТі ) А що робити тим людям у яких на таке не вистачає голови? Перекривайте їм далі кисень облавами, касовими апаратами, вилученням готівки... І готуйтеся жерти наслідки.
24 Грудня 2017, 10:43
Відкрий очі. Вийди на ринки. Якщо б дрібний бізнес, і міняли включно, платили б передбачені податки - дрібний бізнес вмер би. Торгівля вмерла б. Сотні тисяч працездатних людей би лишилося б без роботи і вийшла б на вулицю їсти сніг. Податки треба платити, не сперечаюся, бо бідні пенсіонери почнуть з голоду помирати. Але не ті, що передбачає теперішні закони. Бо вони економічно непомірні для дрібних ПП. Тому є міняли і інша тіньова економіка. Зниження її - шлях до тотальної бідності. Я взагалі за те, що треба йти в АйТі ) А що робити тим людям у яких на таке не вистачає голови? Перекривайте їм далі кисень облавами, касовими апаратами, вилученням готівки... І готуйтеся жерти наслідки.
24 Грудня 2017, 11:33
Ідіть в банки, там проводьте валютні операції і валютчикив залиште без роботи. Ми усі винні
24 Грудня 2017, 12:34
Отакі вони, «міняйли». Хто з вищою освітою, хто й зовсім без. Вони обрали собі таку долю. Життя навчило добре розбиратися в економіці, фінансах, прораховувати свої кроки наперед. Не дивно, що з них можуть вийти успішні бізнесмени (половина сьогоднішніх успішних - це колишні хлопці з ринків та вокзалів). Чи завдають вони збитків українській економіці? Звісно, адже працюють «в тіні». Але їх не чіпають правоохоронці, хоча в пресі й з\'являлася інформація про те, що затримали нелегальних обмінників валюти. До речі, тепер штраф загрожує й громадянам, які користуються послугами «міняйл». Тоді чому ж люди йдуть купувати чи продавати долари на ринок, коли поряд - обмінник, банки? Усе дуже просто: по-перше, курс більш вигідний; по-друге, працюють вони чи не цілодобово (тоді як з початком проблем у фінансовій системі України багато відділень фінустанов обмежили режим роботи і не працюють у вихідні); по-третє, долари та євро у «міняйл» завжди є, а у банків бувають періоди дефіциту валюти; по-четверте, «міняйлам» не потрібні документи для обміну, тому їх послугами користуються люди, які не бажають афішувати свої доходи. Тож і не лякають ані штрафи, ані можливість бути обдуреними, адже не всі «нелегали» чесні з клієнтами.<br/>Самі «міняйли» впевнені, що їх послугами люди користуватимуться ще досить довго, незважаючи на штрафи, заборони тощо. А все тому, що в Україні й досі діють правила «дикого» ринку. А цивілізація де?
24 Грудня 2017, 12:35
Ти не плутай х... З пальцем. Який же це малий бізнес у валютчиків? У повідомленні сказано мав при собі суму еквівалентну 150 тис.грн. при тому що мінімальна зарплата в краіні 3200, на руки виходить десь 2700. Зрозумів різницю? Це на кишені у валютчика зараз зарплата більшості простих людей за 5 років. І це тільки за один день чи за один раз. Не виніс же він з дому останню копійку. Чи не так? Чи навести тобі приклад іншого &quot; бідного&quot; міняли, якого правда не спіймали цього разу, що вибудував собі палац в районі вулиці мазепи і машинами дорогими катається, і жінку вже свою до цього бізнесу долучив. Хоча в обох вищі освіти. Але скидається на те, що чесно працювати то не для них. Так що немає чого тут іх всіх жаліти. А малий бізнес - це зовсім інше. Це бабульки, які на богдана торгують чи дійсно дрібні підприємці, які самі стоять на своіх точках в клітці і продають різні дрібниці. А ці міні конвертаційні центри насправді велике зло для держави та іі економіки.
24 Грудня 2017, 12:45
Прикольна новина я вам скажу. Завжди казав - повірю у реформи правоохоронних органів тоді, коли валютчики з вулиць пропадуть. Невже щось таки змінюється? Чи буде так як із торговцями спиртом в &quot;клєтці&quot; - по взаємному согласію склали протокол, разом могар випили. І під видом торгівлі гуманітаркою далі собі спиртиком торгуємо. А піпл хаває. Ура нова поліція працює - з незаконною торгівлею бореться. А це як виявилося звичайний спектакль для широких мас.
24 Грудня 2017, 13:04
По одному беруть.<br/>Заберуть всіх зараз,що тоді робити будуть?<br/>А знають вони всіх міняйл краще ніж ми всі.<br/>Потрібно для справи,для зірочки-вибрали кого хочуть,чи хто менше заплатив і мєнти героі.<br/>Та ’завтра’ той самий міняйло знову буде стояти там само.
24 Грудня 2017, 13:13
А жінка того міняйла шо в районі мазепи живе, така наглюча, одного разу зупинилась я на 2 хв біля ресторану а вона ззаду під'їхала і давай виганяти , каже, то моє місце, я тут кожен день стою. Забагато собі позволяють і ведуть досить нагло .
24 Грудня 2017, 13:15
І сьогодні стоять. Олега правда нема
24 Грудня 2017, 13:17
Просто будуть ховатись
24 Грудня 2017, 14:24
буть * попрощє* забагато гонору!!!!!
24 Грудня 2017, 14:26
Вийдіть сьогодні на базар і подивіться як вони всі гарно працюють. Нащо був той концерт з затриманням.
24 Грудня 2017, 15:28
В чому зло валютчика? Якщо ти зароблєш мінімалку протягом ось вже п&quot;яти років - то проблема ніде інше, крім, як в твоїй голові. Про шо ти говориш, 150к грн, це трохи більше 5к у.е. Якщо це оборотний капітал, то на ньому заробляється приблизно(враховуючи маржу між оптовою купівлею і дрібним продажем) +- 1 тис грн в день. Ми не знаємо чи це його особисті гроші чи ні. Ми не знаємо, які він несе витрати. Навіть якщо він заробляє 1 тис. грн в день і для тебе це НЕ ДРІБНИЙ бізнес - то мені, чесно, шкода тебе. <br/>ІТ спец в Україні в середньому має 2-3к у.о в місяць. За кордоном це смішні гроші. Якщо тобі скинули з гори, що твоя зарплата 3500грн в місяць і ти це з&quot;їв - це твоя проблема. Ніхто тобі не забороняє вчитися, чи самому заробляти так, як валютчик.<br/>Валютчики - це просто люди, які не хочуть жити за мінімалку 5 років, і не хочуть нікого дурити/грабувати/продавати алкоголь... Не розумію вас, чесно. Влаштували полювання на відьм. Йдіть зловіть ділка, який лям умовних може кинути на міжбанку, щоб збити курс, коли йому потрібно, для своїх операцій... Дурні бо бідні. Будь ласка, без образ. Ні до кого особисто.
24 Грудня 2017, 15:59
Зла в торгівлі валютою немає. Просто хай заплатить податки і за ліцензію і торгує далі. Просто він хитрозроблений барига нехоче нічого платити от і все.
24 Грудня 2017, 16:01
А до речі стоїть біля ресторану така машинка рено ніби майже щодня, то часом не цієї пані???
24 Грудня 2017, 16:24
Це означає поділився і міняє далі!
24 Грудня 2017, 16:55
А хто кому забороняє торгувати валютою, авто, працювати в поліції ??? Хто ??? Ледарі сидите в теплі і мохом обростаєте ...
24 Грудня 2017, 16:57
Ось ти тут розпинаєшся все про іт да про іт. Мол як вони добре зароблять. Я трохи знайомий із ціює сферою і не на словах. То от що я тобі скажу. По перше, ну скільки таких майбутніх спеців ( це при тому що треба ще додатково навчатися) випускає 4 рожищенських школи щороку. Правильно 1 чи 2 це в кращому випадку, а може бути і взалі повний 0. Бо де зараз ці круті математики серед випускників? Іх одиниці, та й ті ще не факт, що будуть розвивати своі здібності. Плюс праця іт- фахівця- це важка і копітка праця, буржуі, ой пробачте європейські замовники, просто так грошей не платять. Тому порівнювати іт- спеціалістів і іх заробітки із заробітками бариг- валютчиків як мінімум не коректно. По друге, це не проблема простих людей, що в державі мінімалка 3200,- це однозначно проблема держави. Бо якщо слідувати твоій логіці, то виходить, що валютчик - це успішний бізнесмен, який просто не хоче жити на мінімалку. Добре йдемо далі. Тоді виходить, що дрібні і не зовсім чиновники чи ті ж самі лікарі чи інші службовці, вимагаючи та беручи хабарі просто не хочуть жити на цю жалюгідну зарплату. Виявляється вони просто не хочуть, щоб хтось на зразок тебе сказав, що проблема малоі зарплати - це проблема у іх голові. Ось якось так виходить за твоєю логікою. Насправді нормальна цивілізована держава повинна відповідати за це, а не прирікати своіх найкращих громадян підтирати дупи по всьому світу в пошуках кращих заробітків. Зараз ти молодий, активний і що основне поки здоровий і думаєш, що лише ледар чи алкаш сидить на мінімалці, а я мол такий класний де схочу і скільки схочу собі зароблю як не головою, то фізичною працею. Та якщо нічого не зміниться, то колись ти і сам зрозумієш як ти помилявся. Саме держава відповідальна за цю ганебну ситуацію. Саме вона повинна забезпечити можливість своім громадянам достойно і основне чесно заробляти. Не роздавати гроші даремно у вигляді субсидій та інших соціальних подачок, а саме дати можливість нормально заробляти у своій краіні. До чого я це все, та до того, що валютчики - це зло, яке підриває економіку із середини, це вони сприяють тіньовій економіці не платячи податків та ще й своім клієнтам активно допомагають це робити. Звідси й малі зарплати та пенсіі, тобто все взаємопов' язано. Колись ти це зрозумієш....
24 Грудня 2017, 17:04
міняйла завжди виручають у вихідні дні коли якесь горе чи хвороба у банку в суботу чи неділю грошей не поміняєш і мене ніколи не дурили
24 Грудня 2017, 17:05
Коли я писала про 150 тис. Грн., то мала на увазі, що це зарплата наприклад продавця звичайного рожищенського магазину як мінімумьза 5 років. Ось так у нас платять бідні підприємці і так відповідно заробляють бідні валютчики.
24 Грудня 2017, 18:22
Чого стоіш продавцем і скиглиш ставай підприємцем і греби лопатою гроші
24 Грудня 2017, 21:49
то я злив медведя)) гиги
24 Грудня 2017, 21:59
ееееее альо а чо прізвище БІРОН видалено сам намажує людей ще й жінку підключив ПОЛІЦІЯ не спіть і цього нажабу притягніть до криміналу всі вони там на ринку під одну дудку міняйли всрані пляшуть
24 Грудня 2017, 23:24
У Рожищі притягнули до відповідальності валютного «міняйла».Читайте книжки (Ст 162 КУпАП України) розглядається адмінпротокол в суді ,і виноситься рішення.
25 Грудня 2017, 00:05
Зарплата в Україні мізерна через те, що бізнес не має дефіциту робочої сили от і вся арифметика і філософія. Закон попиту і пропозиції. Нічого нового....
25 Грудня 2017, 00:43
МЕДВЕДИК ДОПРИГАВСЯ ХТО СЛІДУЮЧИЙ
25 Грудня 2017, 00:43
МЕДВЕДИК ДОПРИГАВСЯ ХТО СЛІДУЮЧИЙ
25 Грудня 2017, 03:27
Чоловік передає дружині гроші з-за кордону. Де можна в Рожищах поміняти гроші, крім &quot;валютчиків&quot;, щоб не афішувати своє прізвище? В Луцьку - можна, в офіційних обмінних пунктах. А в нас де? Люди не хочуть прізвище афішувати при обміні? Де гарантія, що завтра не обкладуть цю людину податками, а в неї може п'ятеро дітей і чоловікові заробітки - єдине джерело доходів. А гроші так, чи інакше йдуть в економіку міста, країни, бо витрачаються вони тут на одяг, харчування, ремонт шкіл і т. д.
25 Грудня 2017, 03:28
злоті ще й не дуже в банку поміняєш. В нас, як в нас - забороняють те, чому нема альтернативи.
25 Грудня 2017, 10:46
ти абсолютно нe компeтeнтний в цьому питанні. бізнeс нині має дeфіцит робочоі сили як ніколи ранішe, просто поспілкуйся з прeдставниками бізнeсу при чому як дрібного так і сeрeднього чи навіть вeликого
25 Грудня 2017, 11:53
Дефіцит робочої сили із зарплатою 3000 грн??? Там де зарплата 15000 дефіциту немає!!!
25 Грудня 2017, 13:03
А я тобі про що. Поки так будуть платити, люди будуть виіжджати за кордон. А 15 тис. В рожищах де платять?
25 Грудня 2017, 13:42
На Цунамі. Хрен влізеш!!1
25 Грудня 2017, 15:11
Ну то звичайно добре, але скільки таких цунамі не то що на рожище, а на всю область? Ідемо далі. На цунамі 15 тис. За скільки робочого часу платять? Може за 8- годинний робочий день та 2 вихідних на тиждень? Та от фіг там. Щоб заробити ці 15 штук треба пахати майже щодня додаткову зміну. Тобто виходить щоб заробити більше треба й працювати понад норму. А якщо так, то не так вже і багато виходить. Ось в чому весь секрет цих великих цунамівських зарплат.
25 Грудня 2017, 15:32
у мене нещодавно померла родичка грошей не було бабця зібрала на смерть декілька доларів банк закрито добре є міняли от говоріть
25 Грудня 2017, 15:37
хто не хоче хай не йде але без них біда я потрапила в лікарню терміново потрібня гроші ви знаєте держава навіть шприца не дасть але на щастя хлопці поміняли долари тримаєш на чорний день і коли припре не поміняєш
25 Грудня 2017, 15:40
наші рожищани писати вміють і про валютчиків і самогонщиків але позаочі а так мовчать таких людей називають сцикунами гидко читати цю писанину
25 Грудня 2017, 17:47
До РЛ: у Фейсбуці подається реклама від &quot;Цунамі&quot; про навчання та прийом на роботу,влаштовуйтесь!!! Правда,там НЕ ЧЕКАЮТЬ випивох, наркоманів,прогульщиків,порушників дисципліни і техніки безпеки,нечистих на руку.Якщо ви не відноситесь до цих категорій,тоді йдіть у відділ кадрів,реєструйтесь,при наявності вакансій - велика зарплата в ваших руках!!!
25 Грудня 2017, 19:47
А ви гроші зберігайте в національній валюті і тоді не треба буде бігати шукати валютчиків щоб долари поміняти. В доларах нехай американці зберігають, будьте хоч трішки патріотами...
25 Грудня 2017, 19:50
О дружина главного валютного бариги обізвалася - сцикунами всіх тут обзиває
25 Грудня 2017, 21:10
нажаль не бариги дружина а роботяги .який в місяць на дер роботі заробляє 100 доларів з яких хоч 20 відкладаємтому.що я в декреті а ви сцикуни під анонімками пишитесь ви не сцикуни а нулі
25 Грудня 2017, 21:14
так склалось.що 2 рази в тиждень отоварююсь в аптеці Умша порядна людина .а головне компетентна зараз намагаються впарити фірму.а ця провізор порадить щось ефективне і по кишені не беріть гріх на душу
25 Грудня 2017, 21:19
умнік піди завтра купити труси і тобі скажуть що доллар росте.тому труси подорожали навіть молоко хочуть по курсу доллара а ти кажеш хранити
26 Грудня 2017, 09:59
Чому витираєте коментарі про Вітку (Умша) та іі маму провізора_- ХАБАРНИЦЮ. Невже якась стидоба ойкнула.
26 Грудня 2017, 11:09
ти корова читаю твою писанину піди стань біля вітки чи ти дебілка не порахуєш дасиш дань і будеш валютчиця але ти мабуть нерозвинута .якщо тебе навіть в аптеці общитали ха ха
26 Грудня 2017, 11:11
ви маєте рацію кожен може стати поруч міняйл а ліпше заздрити і писати а тоді йти собі міняти
26 Грудня 2017, 11:29
А за що платять хабарі провізору Умші? Вона ж не чиновник і не службовець. За що простому провізору в умовах вільного ринку і відсутності дефіциту можна давати хабарі? Щось не зрозуміло. Поясніть будь ласка. Чи ви просто межі на городі не поділили чи її кури у ваш двір скачуть?
26 Грудня 2017, 11:49
Є міф, що українці роботящий народ. Шкода, але це лише міф. Українці це заздрісний народ, дикий та ненависний. Якщо в сусіда, щось є а в мене нема - не сусід поганий, а я свою дупу не хочу підняти і хоча б щось змінити в своєму житті. <br/>Заздрите валютчикам - ставайте поряд і пробуйте зароби. Я думаю, що цей хліб не такий вже простий. Заздрите підприємцю і скаржитесь, що ЗП малі платять - ставайте підприємцями і платіть великі ЗП. Але строчити коментарі набагато простіше ніж підняти свою дупу.<br/>Українці, пробуйте щось нове, ризикуйте, розвивайтесь і тоді часу не буде для заздрості та жаба вас не задавить.
26 Грудня 2017, 14:22
все пояснювалося, тільки витерають коментарі. І там Вітка проплатила і захватила.
26 Грудня 2017, 14:26
Заробляють хто як вміє.
26 Грудня 2017, 18:52
Коли не прочитаєш якусь цікаву статтю в районі зразу переходжу до коментарів і настількі бридко читати і осознавати які кончані люди є ,сталась біда вони радіють.здають вплоть до адреси людини хто чим займається так сам іди займися чимось,але для цього ума невистачає.одна чорна завість кругом і так як я розумію в основному від ніщіти яка ніхрена сама не може і робити не хоче! Тьфу на вас смердота!!!
26 Грудня 2017, 19:49
Смердота темна у даному випадку саме ти. Ти, імбіцил, своєю тупою головою навіть не можеш зрозуміти елементарних речей. Ти варнякаєш, що &quot;сталася біда вони радіють&quot; або &quot;здають вплоть до адреси людини&quot;. Це ти про яку таку біду тут розказуєш? На баригу-валютчика адмінпротокол склали за незаконну діяльність, то це по твоєму біда? Ще його навіть ніхто не оштрафував, бо суд ще не відбувся, а ти вже &quot;сталася біда&quot;. Це якраз не біда, це добре, що хоч трохи нова поліція заворушилася. Хіба не цього ми від поліції чекали після революції гідності? Хіба незаконна діяльність - це те за що треба боротися, це ті європейські цінності за які стояв майдан і люди гинули? Чи може у цивілізованій Європі, у якій всі, в тому числі підозрюю й ти, так хочемо жити, - валюту по хатах без сплати податків міняють? Точно ні. То чому ж ми не хочемо жити по новому? Тут окремі коментатори пишуть, що немає де у вихідний день валюту поміняти, тому валютчики потрібні. Може й так, але все повинно бути чесно: отримай ліцензію, плати податки в державу і міняй собі на здоров'я. А чи знаєш ти, що в цивілізованому світі, тій же Польщі чи Німеччині у вихідні дні, я вже не кажу про загальнодержавні свята, практично всі магазини зачинені, люди відпочивають. Там не те що валюту поміняти, там можна й продуктів не купити. Але це людей стимулює до порядку, до планування свого часу. А у нас же як? Ось побачите на Новий рік чи Різдво - як мінімум вже у другій половині дня всі торгівельні точки будуть відчинені. Про тих найманих продавців у яких теж є родини і які хочуть свята ніхто не думає - головне це виручка. Тепер на рахунок, що &quot;здають всіх вплоть до адреси людини&quot;. Так, здають, але кого? Здають наскільки я пам'ятаю торговців &quot;смертю&quot;. Так-так, спритних ділків, які торгують контрафактним спиртом, самогонкою низькопробною чи ще якимось пойлом. Саме від цієї отрути гине найбільше наших з вами співгромадян - це вже визнаний факт, підтверджений страшною статистикою. Про це вже давно трублять лікарі у ЗМІ. Але хіба ти їх читаєш, чи тобі це цікаво?Ти примітивне створіння, яке нічого взагалі не розуміє чи не хоче розуміти. Коментарі з повідомленнями про адреси &quot;підпільних точок&quot; якраз і з'являлися під публікаціями про боротьбу поліції з такими торгашами. То за кого ти тут заступаєшся? Чи може сам приторговуєш? Тоді все ясно - наступили на болюче місце, бізнес трошки дав тріщину. Якщо так, то я радий. І взагалі приємно дивує, що суспільство подає чудові сигнали, воно потрохи одужує, раз стає не байдужим до таких гострих проблем як незаконна торгівля валютою чи спиртом. До речі у тій же Німеччині - це нормальна практика повідомляти відповідні органи про незаконну діяльність, за це ще й премії виплачують. Буде у нас так - тоді й заживемо краще. І не будемо тим стадом, яким у більшості своїй ми є нині. Слава Україні!!!!
26 Грудня 2017, 20:31
Повністю згідний!!!
26 Грудня 2017, 22:12