Рожищенський гуртожиток заполонили собаки

23 Грудня 2017, 11:10
6101

Про це на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook повідомила мешканка будинку 43, що на вулиці Незалежності в Рожищі.

«Ну от був пост, собаки бігають по містечку, а тут от така картина, виходиш, а в коридорі просто на сходах псарня.І це аж ніяк не бездомні собаки,то є всі домашні, всі в нашому будинку, - пише обурена рожищанка Ірина Юрчук. - Розповідати, що коїться на сходах не потрібно. Мало того вони просто кидаються, вигнати оце все було неможливо.

Вчора біля магазину «Подарунок» оці ж самі собаки накинулися на жіночку з дитинкою. Нема слів. Тут ніяке відловлювання не допоможе, поки самі господарі не зроблять висновок.Тримаєш тваринку-відповідай, це не іграшки і не смішно зовсім. Мусиш всюди супроводжувати дітей, мені їх здоров'я і життя важливе».

Нагадаємо, у четвер, 21 грудня, КП «Ласка» у Рожищі виловлювала безпритульних собак. Вже були нарікання, бо серед тих, хто потрапив до рук ловців були домашні собаки. На жаль, люди не роблять висновків.




2

 

 

Коментарі
23 Грудня 2017, 13:48
Сучку викиньте а кабелі сами втечуть...
23 Грудня 2017, 15:00
щось потрібно робити я за всіх потравити
23 Грудня 2017, 15:30
Я за те, щоб втравити тебе.
23 Грудня 2017, 17:35
Це вже не смішно. Ви всі як ті собаки гризетесь. Вчора мою малу також собака мало не вкусила. Але якби це сталось я даю слово потравив би всіх собак. Я впевнений в тому що якби власник собаки заплатив штраф то тримав би того собаку на прив'язі.
23 Грудня 2017, 19:11
В своіх намірах згадайте Бога , всі ж в церкву на Пасху ходите , от і почитайте Біблію , що сказано там * не ображайте братів наших менших * цитую . Є Небайдужі люди які допомагають тваринам , є Ласка яка приїзджає , ні в одному місті мабудь немає такої злоби , в Луцьку он бігають , люблять іх , а тут понаїхалооо що аж смердить . І плюються отою злобою, а як глянеш як на Пасху пруться , то й не скажеш , що за тими масками ... сцикуни , бо знужаються з тварин тільки збоченці і слабкі ... сильні ж духом находять варіанти , тим більше , що вже за вас іх знайшли , людішки мерзотні. Вигулюйте своіх улюбленців на повідку , поставте паркани , хазяіни ви хренові, повипускають на самовигул , в потім інші придурки жаліються , на нівчому невинних тварин . Хіба вони винні що іх зрадили, хіба вони розуміють що якісь природні процеси в них , так як і в жінок , є стерилізація , кастрація . Зрештою любити треба беззахисних і відноситись по людськи, батькі своіх дітей нічого не вчать , не чіпати бездомних тварин , ім і так важко , для чого іх дражнити . Мерзотно читати коменти цього зброду , але повернеться вам за все зло на вас , ваших же дітей . Будьте обережні , бо життя вдарить по найдорожчому , бумерангом ...
23 Грудня 2017, 19:12
Зв'язалася з Ласкою , на початку тижня заберуть тварин . Заспокойтесь !!
23 Грудня 2017, 19:16
Згідна ,проблема страшна Якби на вашу дитину налетіли собаки ,то ви б дивилися і тішилися?Сумніваюсь..Кожного господаря оштрафувати...Кожен відповідає за того,кого приручив...Я б прибила.якби мою дитину вкусила собака,прибила спершу господвря.а тоді пса.Заведи хом'чка або папугу,якщо не можеш втримати песика
23 Грудня 2017, 19:17
Вчора ці собаки в 22 будинку аж до 5 поверху добрались. Добре, що вікно на 3 було відчинене, деякі встигли добровільно повипригувати.
23 Грудня 2017, 19:19
Підтримую кожне ваше слово!
24 Грудня 2017, 08:59
А ти я бачу такий праведний матом крити мастак. То позбирай своїх тих всіх братів менших по вірі в себе вдома і радуйся. Щоб ти заспівав коли б твоя дитина яка ходить в школу не хотіла туди йти бо боїться собак, які бігають і кидаються на всіх.
25 Грудня 2017, 16:27
отакі придуркипозбирають собак і котів по 20штук а ти придурок знаєш що в лікарнях немає вакцини від сказу недавно мали ситуацію з укусом в луцьку не було вакцини а ти мелеш як шизофренік
25 Грудня 2017, 16:31
в нас не європа колись відстрелювали кончалига подивись в інтернеті як людина вмирає від сказу вакцин не привозять і лікування в подальшому не ефективне летальний наслідок
26 Грудня 2017, 11:13
люди як ви живете це гитко фу
26 Грудня 2017, 15:16
Самий показовий гуртожиток в Рожищі))))
27 Грудня 2017, 00:19
Накорміть і не ображайте собак. Тупі сілюхи