Рожище: до діток АТОвців приходив Святий Миколай

19 Грудня 2017, 19:57
5783

Для діток учасників бойових дій (учасників АТО) показали театралізовану виставу.

У вівторок, 19 грудня, у День Святого Миколая в РД «Просвіта» відбулася святкова вистава «По країні з краю в край ходить в гості Миколай» для діток бійців АТО.

Учасники народного аматорського театру при РД «Просвіта» на чолі з керівником Наталією Марценюк влаштували для юних рожищенців справжню казку. Тут була і Баба Яга, яка зі своїми помічниками намагалася викрасти подарунки у Святого Миколая і, звісно, сам Божий угодник Миколай.

На завершення дітки фотографувалися у заздалегідь приготовлені фотозоні та отримали солодкі подарунки.

Пропонуємо вашій увазі світлини із заходу.

2

1

3

1

2

3

2

6

3

4

4

1

3

5

3

2

2

3
rozhadm.gov.ua
rozhadm.gov.ua

3
rozhadm.gov.ua
rozhadm.gov.ua

6
rozhadm.gov.ua
rozhadm.gov.ua

 

Коментарі
20 Грудня 2017, 00:37
Невже такий ванючийінтернет ресурс району може писати про яийсь позитив?
20 Грудня 2017, 00:54
Ти ж сартир, тож звик, до ванізму. Тому скрізь і бачиш, те що маєш у душі!
20 Грудня 2017, 11:29
молодці РД "Просвіта"
20 Грудня 2017, 14:10
Молодці! Але є один нюанс який вносить в таку добру і позитивну картину трохи негативу. Захід відбувся і організовувався для дітей, так чому в перших рядах сидять як бабці так і дебелі мужики? Чи це правильно, що дітям треба шукати шпарини між спинами щоб щось побачити? Велике прохання організаторам, якщо будете проводити подібні заходи ще, то виділіть перші ряди тільки для дітей, щоб дорослих і підлітків туди не пускати.
20 Грудня 2017, 22:20
Захід для дітей АТОвців, то що дивного у тому, що вони привели своїх дітей? І щодо підлітків - хіба вони не діти? Просто на майбутнє якось треба врахувати, щоб молодші сиділи в перших рядах. Але якщо батьки привезли їх з села, то чи захочуть вони самі сидіти, серед незнайомих дітей?
20 Грудня 2017, 23:04
а якщо діти з села, то що вони дикі, зовсім ні, дикі діти в парках лавочки ламають - це міська вихованість!!!
24 Грудня 2017, 12:22