У Рожищі покарали заступника міського голови за корупційне правопорушення

13 Грудня 2017, 16:24
4911

Рожищенський районний суд притягнув до відповідальності за адміністративне правопорушення, пов’язане з корупцією, колишнього заступника міського голови.

Працівники Управління захисту економіки у Волинській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України у жовтні цього року склали протокол про порушення ним вимог фінансового контролю (адміністративне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення), – повідомляє прес-служба прокуратури Волинської області.

Посадовець, всупереч вимогам Закону України «Про запобігання корупції», несвоєчасно подав декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Його визнано винними у вчиненому правопорушенні та призначено покарання – штраф у розмірі 850 грн.

Коментарі
13 Грудня 2017, 19:06
Сенація. Аж на 850 немає слів
13 Грудня 2017, 19:42
А жінку за горілку на 5.000
13 Грудня 2017, 21:22
а скільки загнулось від тої горілки
14 Грудня 2017, 01:07
та то взагалі сенсація на місцевому рівні- своєчасно не подав декларацію !!!!! КОРУПЦІЯ !!!! Аяк воно "на верху" називається- де мільйонами і мільярдами володіють і декларацій не подають !!! Просто руки короткі, щоб туди дістатись !!!)))
14 Грудня 2017, 02:38
А декларацію подавали часом не тоді, коли був збій програми?... Знайшли корупціонера. вітаю!!!! Знайшли на кому відігратись і підвищити статистику
14 Грудня 2017, 10:14
Читаючи дану статтю,думаєш,у нашій державі нічого не посіняється.Як прикро,що ми зациклюємось на другорядному,а першочергове не бачимо.Це тоді виходить,що у Рожищенському районі основного корупціонера покарано і корупції нема в жодних установах,підприємтсвах і т.д. Які молодці.Браво.Ха-ха.
14 Грудня 2017, 12:43
як прикро, що в цій ситуації свої (працівники Управління захисту економіки у Волинській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України ) на свого (колишнього працівника МВС) склали протокол про порушення ним вимог фінансового контролю !!!!!)))
14 Грудня 2017, 15:49
і показова статистика. А з другої сторони і колишній працівник МВС на своїй шкурі відчув, що таке не справедливість. Нехай згадає скільки підлих підстав зробив і як тоді невинні плакали і просилися, думав завжди буде при погонах......БУМЕРАНГ..........
14 Грудня 2017, 16:08
живу на вовнянці і не бачила що у лукасевичів якісь багатства є а доньки не їзьдять машинами а ходять пішки таки дивного корупціонера знайшли
15 Грудня 2017, 01:58
Хтось правильно написав. Потрібна статистика. А справжня корупція? А навіщо? Рука ж руку миє. Правда, Тань?
16 Грудня 2017, 23:06
Лукасевича бачу досить часто. Йде собі пішки на роботу і з роботи, одним словом - простий чоловік. Нащо був той протокол?.. Ще зазначу, тут хтось написав про справедливість, так от вона і вас не обмине, бо святих нема. Бажати комусь поганого - це наш типовий український менталітет. Якщо є до Лукасевича конкретні притензії щодо неорядності на колишній роботі - будь-ласка, кажіть! А якщо конкретики немає - то немає чого і у воду пер..іти тільки тому, що людина колись в міліції працювала.
26 Грудня 2017, 18:30
було написано не тому, що я йому бажаю чогось поганого , а тому що в свій час він робив погано, а тепер відчув, що це таке НЕСПРАВЕДЛИВІСТЬ на собі. А про те, що Лукасевич корупціонер, це просто смішно, ніхто в це не повірить......