Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Рожище: для роботодавців провели семінар

15:53 13.12.2017
1127

Фахівці відділу взаємодії з роботодавцями Рожищенської районної філії Волинського обласного центру зайнятості провели навчальний семінар для роботодавців на тему: «Порядок та строки подання інформації про зайнятість та працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню».

Насамперед наведено перелік категорій громадян, які мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню, розглянуто перелік документів, що підтверджують належність громадян до зазначених пільгових категорій. Детально розглянули процедуру подання підприємствами, установами та організаціями інформації про зайнятість та працевлаштування цієї категорії громадян та терміни подання такої інформації. Вказано, що розрахунок квоти у розмірі 5 відсотків середньооблікової чисельності штатних працівників пов’язано з календарним роком, що передує звітному для подальшого визначення дотримання роботодавцями квоти у звітному році, – повідомляють у Рожищенській районній філії Волинського ОЦЗ.

На семінарі були присутні 15 роботодавців – юридичних осіб з чисельністю працівників понад 20 осіб.

Надалі робота проходила у формі запитань, на які відповідали фахівці відділу взаємодії з роботодавцями.

Організатори заходу ставили собі за мету підвищити рівень поінформованості слухачів і застерегти їх від подальших неприємних наслідків.

Загрузка...
Коментарі
15 жовтня
Сьогодні
Вчора
13.10.2019
12.10.2019
11.10.2019
10.10.2019
09.10.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин