Водій маршрутки «Луцьк-Рожище» «дурить» пасажирів

09 Грудня 2017, 21:35
8685

Водій маршруту «Луцьк-Рожище» обманює людей при купівлі квитка, - так стверджує користувач соцмережі.

Повідомляє Волинь24.

«Сьогодні їхав з роботи маршруткою Луцьк - Рожище, яка від'їжджає з вокзалу о 17-00. Спостерігав, як водій дурить пасажирів і заробляє на них», - написав Олександр Рогозин на сторінці «Актуальна Волинь» у Фейсбуці.

Вартість проїзду до Рожища становить 18 гривень. За словами Олександра, у маршрутку зайшов батько з дитиною і водій сказав заплатити 28 гривень.

«Хоча дитячий квиток коштує 25% від вартості повного білету. І так надурив декількох людей поки мені довелось їхати. Ганьба», - пише Рогозин.

Крім того, у коментарях під дописом користувачі також нарікають на рожищенський маршрут. 

«Моя дитина теж їздить зі школи цими маршрутками і кожен шофер бере гроші по різному. Я сама неодноразово робила зауваження на рахунок оплати. У відповідь віддають гроші і каже «Виходьте», - пише Оля Омелюк.

Журналісти Район.Рожище  переглянули Перелік пільгових категорій  пасажирів  на  проїзд  в  автобусах міських  та  приміських  маршрутів  загального  користування, перевезення  пасажирів  на  яких  здійснюється  у  звичайному  режимі, щоб дізнатися про оплату проїзду дітей.  Деталі у табличці. 

1

Отже, звинувачення Олександра Рогозина можна вважати безпідставними.

Також читайте: Рожище: Подорожчав проїзд у громадському транспорті.

Коментарі
10 Грудня 2017, 01:42
РОЖИЩЕ ПРОСЛАВИЛОСЯ!
10 Грудня 2017, 02:15
ти лох уточни який рейс щоб знали не сци якщо мужик коли їхав
10 Грудня 2017, 05:33
Набридло читати вже це! Ходіть пішки. І грошей більше буде в кармані і здоров'я міцніше!
10 Грудня 2017, 09:21
25% знижка. 28 грн = 18 + 10. Виходить дитина їхала за 10 грн.<br/>25% від 18 то 4.50. 18 - 4.5 = 13.5<br/>Водій ще більшу знижку робить для пасажирів (біля 45%). Тому перш ніж когось осуджувати подумайте двічі.
10 Грудня 2017, 10:30
Підтримую &quot;Користувача&quot; 100%. А то вже &quot;роздули&quot; по різних сайтах цю історію не розібравшись! А Олександр Рогоза прославився своєю необізнаністю)))
10 Грудня 2017, 11:31
Купи Рогоза собі маршрутку і вози всі безоплатно.То тоді побачимо, що ти напишеш. Привикли грати один на другого. Зразу треба вияснити інформацію, тож інтернет маєш.
10 Грудня 2017, 11:33
Рогоза гонить,побільше б таких &quot;лаптей&quot; і на сайті вже веселіше))
10 Грудня 2017, 12:00
25% від 18 це 4.50 гр. Водій мав би взяти 18+4.50=22.50гр. Водій взяв забагато. Вчіть математику користувач.
10 Грудня 2017, 12:13
Ну ти й бовдур!!!! 25% знижки! А 75% треба заплатити! Ти перш ніж стукати пальчиками, то рахувати навчися! 18*0,75=13,50 грн!!!!
10 Грудня 2017, 13:23
оце гон від Саши, був би ти водієм то працював в мінус тільки....ахахха
10 Грудня 2017, 15:23
Бренд сумашедшого<br/>.ніхто нікого не дурень..всі претензії до нашої держави...все покращилося так що ми находится біля гондурасу і зімбабве десь...
10 Грудня 2017, 15:27
Рожищенський маршруткі там одні брихуни, ніхто їх не конролює Ковельські маршруткі не стають в маяках сирниках а Рожищенські монополісти стають брихуни дурять людей.........
10 Грудня 2017, 16:06
О! Висказався (лась), як з кущів вискочили: і ковельських згадали, і рожищенських, ще за луцьких забули !!!))) А можливо і маневицькі цією трасою їздять !!!???
10 Грудня 2017, 16:35
взагалі то дитячий квиток не 25% від вартості а 75%
10 Грудня 2017, 17:21
Треба щоб служби перевірили Рожищенські маршруткі там одні монополісти, та брихуни, які самі придумують ціни на проїзд .Стають де їм є інтерес або де їм хочеця,якись бардак а не перевізники......
10 Грудня 2017, 18:37
Подивись на скрін. Сезона знижка в 25% від вартості. Уважно читайте. А в загалі були б нормальні ціни то і знижкі не потрібно. Робіть самі висновки де початок проблеми.
10 Грудня 2017, 18:37
Подивись на скрін. Сезона знижка в 25% від вартості. Уважно читайте. А в загалі були б нормальні ціни то і знижкі не потрібно. Робіть самі висновки де початок проблеми.
10 Грудня 2017, 21:08
Шановні громадяни. Ви уважно читайте текст і правильно розтолковуйте. Якщо сказано &quot;25% знижка&quot;, то на стільки зменшується вартість квитка,а не його вартість,тобто 75% від вартості повного білету потрібно сплатити. Не позортесь
10 Грудня 2017, 21:11
Інше питання, коли оголошують що проїзд подорожчає на 1 грн. А стає з 15грн - 18грн. То це не складається трошки. Дане питання можна було б підняти і уточнити, чому слова не відповідають дійсності!
11 Грудня 2017, 00:02
Саме так і було написано що вартість квитка для дитини 75 % від повної вартості