Рожище: Стали відомі подробиці аварії на Мазепи

04 Грудня 2017, 13:23
11525

Район.Рожище повідомляв, що у неділю, 3 грудня, в післяобідню пору в Рожищі на вулиці Мазепи сталася ДТП.

За словами очевидців, Мерседес змів з дороги BMW.

В Рожищенському відділі поліції зазначають, що близько 14:11 год на вулиці Мазепи, при в’їзді у місто Рожище з села Копачівка Рожищенського району трапилась ДТП за участю двох автомобілів марки «BMW» та «Mercedes – Benz».

Водій автомобіля «Mercedes – Benz», 21-річний рожищанин Вадим, виїжджаючи з вулиці Мазепи, маючи намір рухатись в село Копачівка Рожищенського району, не врахував несприятливих погодних умов, не оцінив належним чином дорожню обстановку та не вибрав безпечної швидкості, в результаті чого не впорався з кермуванням та допустив зіткнення з автомобілем марки «BMW», який рухався у зустрічному напрямку руху. 

За кермом BMW був 48-річний Віктор мешканець іншої країни.

Внаслідок ДТП жодна особа не постраждала. Автомобілі зазнали механічних пошкоджень.

В діях водія «Mercedes – Benz» вбачаються ознаки адмінвідповідальності. Відповідно був складений адмінпротокол і водію доведеться сплатити штраф.




 

Коментарі
04 Грудня 2017, 16:15
А звідки у 21-річного Вадима мерседес?
04 Грудня 2017, 19:59
Механічні пошкодження??? Хахаха та в бехи колесо відірвало. Хахаха і за це тільки штраф , чому нема фоток Марса, добре заплатив, цікаво кому редакції чи копам???
04 Грудня 2017, 20:24
На жаль, ми застали лише одну машину. Якщо у вас є фото Мерседеса, ми обов'язково доставимо! Не додумуйте нічого зайвого!
04 Грудня 2017, 22:28
Шановні журналісти.<br/>На вул. Шевченка, біля &quot;Фата Моргана&quot; середину дороги розрито і вставлено &quot;знак&quot;- дві дерев'яні палиці. Даний бардак триває близько 1 місяця. А це ж об'їздна дорога нашого міста. Це свавілля може призвести до ДТП, смертей, крові та сліз, особливо в зимовий період.<br/> Будь ласка, висвітліть дану аварійну ситуацію, бо коли буде пізно,- то винним зроблять невинного. Найкраще попередити біду.<br/>Завчасно дякую.
05 Грудня 2017, 01:46
Є різні ситуації і не треба піьписувати всіх до того шо ти там собі задумав. Цей 21 річний родищан, працює з 18 років на заробітках і сам заробив на мерседеса, а не так як ти тільки можеш говорити а де той взяв а де той..
05 Грудня 2017, 16:23
Дорогу чого не ремонтують чи не бачать що зима .Там де авария у карэри скоро буде не пройти пишком!
06 Грудня 2017, 18:55
З Копачівки йому на зустрічну полосу вилетіла іномарка на польських бляхах тому він зробив різкий маневр . Чому нинайти того козла .
06 Грудня 2017, 22:58
Вадим це мій сусід як я дізнався про це я жахнувся але добре шо ніхто не постраждав