Рожище: Подорожчав проїзд у громадському транспорті

02 Грудня 2017, 19:38
6384

З 1 грудня подорожчав проїзд у приміському транспорті.

Про це йдеться в сюжеті 12 каналу.

Зокрема, щоб дістатися до Рожища, пасажирам маршруток, тепер доведеться заплатити на гривню більше. Водії скаржаться, що на інших напрямках перевізники підняли тариф ще раніше, «рожищенські» автобуси лише «наздоганяють» колег в цінах. 

В департаменті інфраструктури ОДА кажуть, що згідно із постановою Кабінету міністрів України держава не регулює ціни на пасажирські перевезення на внутрішньообласному рівні.

Директор департаменту інфраструктури ОДА Іван Мирка зазначив, що перевізники піднімають ціну періодично, щоправда не на багато – одну гривню. Останнє суттєве зростання проїзду фіксували у січні-лютому 2017 року. Тоді підняли тариф на три гривні.

 

Коментарі
02 Грудня 2017, 21:57
Мирка, видно, дупля не ріже, що відбувається. 15 і 18 - це подорожчав на одну гривню проїзд ???
02 Грудня 2017, 22:01
З Дубищ до Луцка 21 грн, про що тут говорити, ніхто нічого не контролює, свавілля і все
02 Грудня 2017, 23:48
за причухан респект))
03 Грудня 2017, 00:26
З Єлізаветина зробили 22 гривні замість 18!!! Вони вже там припухли остаточно на рівному місці на 4 гривні піднімати проїзд, суки, разом з тим Миркою!!!
03 Грудня 2017, 00:46
РАГУЛІ ---ТИХЕНЬКО МОВЧІТЬ І ВКЛЮЧІТЬ ДУРАКА БО БУДЕ ЯК У ЄВРОПІ 5 ЄВРО ЗА 20 КІЛОМЕТРІВ
03 Грудня 2017, 00:52
Але в Європі зарплата відповідна. А в нас зарплата наприклад 3000 і проїзд 20грн. Як в Польщі 3000 злотих і проїзд 5 злотих!!! Різниця???
03 Грудня 2017, 01:10
Яке на 1 гривню подорожчав проїзд? На всі 3 гривні,з Рожищ до Луцька 18 грн.а зарплата та ж сама.Дурять людей і знущаються на рівному місці.ПРИДУРКИ!!! Не життя,а виживання якесь.Хто захоче в тій довбаній Україні жити і працювати.
03 Грудня 2017, 01:42
Ніхто
03 Грудня 2017, 05:25
Хотіли в европу ....майте
03 Грудня 2017, 10:32
А шо поцріоти нікончуки дулі і бурі мовчать.
03 Грудня 2017, 10:33
Це ми усі з Вами пожинаємо плоди Майдану... І це ще не кінець! Зате наших доблесних місцевих 1,5% так званих активістів-псевдодемкратів, великих державних діячів кажуть, що за ними сила! Яких Ви 1,5%? З математикою проблеми??? Вас максимум 0,015% - це може бути правда і то треба провіряти-перевіряти... в тому числі і в психдиспансері... ВАС!!! Мирка - це з Ваш побратим, Ваш соратник! Невже Ви думаєте, що люди дурні, сліпі і без памяті? Невже важко зрозуміти, що краще: долар по 8 чи по 27, газ по 0,72 грн чи по 7 грн.??? Ваш страх згорів у полум"ї Майдану? А де Ви усі були до Майдану, ДЕ??? Чому жоден із Вас, безстрашних, не на фронті, чому???
03 Грудня 2017, 10:52
Дибілізм!!! Далі олігархи і бандити процвітають, а простий люд виживає ... Домайданились, йдіть далі майданьте там Саакашвілі ніби збирає)))
03 Грудня 2017, 12:16
Дивні ви популісти. Ще до майдану один із вас мені казав, що в казні нема грошей. Що все, що можна розікрали ... Коли прийшов до влади ваш зек - в скарбниці було приблизно 35 мільярдів, а коли утік - залишив 5. Доки українці перестануть вірити популістом та почнуть думати головою, а не долар по 8 чи 27 і чому такий долар. На рахунок війни - хто продовжив з РФ контракт на перебування їхньої армії в Криму - згадали як нині під вигуки ганьба робили свою чорну справу.<br/>Проїзд подорощав - пальне хіба ні? Теж для вас проблема 2+2 ...
03 Грудня 2017, 13:36
Хто Ти, зізнайся, хто Ти, що мав справу з ригами до Майдану? Кормився з їхніх рук, що такий обізнаний, ХТО ТИ??? Назвись, був сміливим, адже Твій страх згорів у полум&quot;ї... НАЗВИСЬ!!! А щодо 35 мільярдів та 5 мільярдів... Далекий Ти від економіки, ой далекий!!! Євро 2012 мабуть саме собою провелось, дороги, садки, школи, вуличне освітлення тільки при ригах почали робити - з цим не можна не рахуватись!!! При ригах Україна вийшла на третє місце по експорту зернових і металу... Те, що були проблеми, то так були, але вони були менші в порівнянні з нинішніми, вони були мізерні і нікчемні. На рахунок популістів - то так, Ти популіст і уся нинішня влада ПОПУЛІСТИ і ПРОФАНИ. Геть чисто усі. І Активісти цьому усьому потурають!!! Чи то свідомо, чи не свідомо, але ПОТУРАЮТЬ, оці 1,5%!!! Які цінності, які? Де гідне життя, де??? В злиднях і жебрацтві, в тому, що за останні чотири роки на заробітки виїхало більше, ніж за всю історію новітньої Незалежності - в цьому гідність??? Такої корупції як зараз світ не бачив і історія не чула, чи, може, це не правда??? Такий хоробрий - чому не на сході, ЧОМУ??? Закрий свій поганий нікчемний рот і не неси ахінеї, ЗАТКНИСЬ!!!
03 Грудня 2017, 17:33
Спалити пару маршруток, поставлять нормальні ціни. По іншому нічого не буде.
03 Грудня 2017, 20:03
Все дорожчає - бензин, солярка, хліб і так далі... а звітують нам про ріст ВВП, все росте то і проїзд теж.., правда тільки гірка!!
04 Грудня 2017, 00:37
По ваших словах все пішло на євро, дороги та освітлення ))) вам не смішно ))) 30 мільярдів ))). Тобто Вітя зек разом з компанією проїли все, що залишили попередники, а в інфляції винна революція )))і це я далекий від економіки))) Навіть із ваших слів виходить, що Вітьок йолуп та шут московський. <br/>Мені здається, що вас відірвали від доброго корита і тому маячню мелете та валите все на майдан ... Ви зрозумійте що ваш пахан неьзмігби більше вас кормити тому що вже майже все було вкрадено та приватизовано.
04 Грудня 2017, 00:54
скоро до луцька поїхати в тій собачій будці буде не реально дуже дорого мало того що доріг нема та ще й автобусів ніхто не рехтує ледво їдут
04 Грудня 2017, 00:57
пожарківська маршрутка той мерсик нещасний рожевий він жеш взагалі потребує ремонту як він може експлуатуватися сідти страшно в ту маршрутку та ще й водій постійно злий до пасажирів жах
04 Грудня 2017, 11:10
Не потрібно говорити так про водія маршрутки. Він нормально відноситься до пасажирів. А те що дороги ужасні і проїзд дорогий то правда. Душать нас як можуть
04 Грудня 2017, 11:16
І з цим не поспориш. В мене на вулиці однин з регіоналів асвальт провів а ви на нах бочку женете. Правда лише до своєї хати але мені і від цього добре
04 Грудня 2017, 16:04
30 мільярдів??? Ти де таку суму почув? Чи то із мрії? Скажи, як Тебе звуть, хто Ти? Читай уважно, великий державний діяч і спеціаліст в бюджетній сфері... На початок року країна, як правило починає свй &quot;баланс&quot; практично з нуля і якщо в умовах анархії зек залишив 5 мільярдів, то це, швидше за все, йому як комплімент. зек був майже чотири роки і по-твоєму він весь цей час проїдав і крав оцих 30 мільярдів??? Утопія!!! Країна нічого не заробляла, не працювала економіка? То тоді питання до нинішнього Гаранта, але Порошенко, як міністр економічного розвитку, звітував на уряді причому ПОСТІЙНО за зростання економіки і так далі... Як Ти собі уявляєш вкрасти державні гроші? Вони лежать у скарбничці, у сейфі і їх можна покласти до кейса і винести? До цього часу не відбулося жодного судового засідання, в якому було б хоча б звинувачено зека у привласненні державних коштів, ну не було і все. Так пишу не тому, що захищаю зека, це погань, це непотріб, яку треба каструвати і до вязниці - це точно!!! Або на ешафот!!! Дискутую з Тобою, псевдопатріоте в жовтій куртці, який не на сході, якому дорогу зробили повз будинок тільки тому, що Ти не на сході, а тут строчиш як пугало городнє і боїшся назватись. Боїшся тому, що скоро тебе візьмуть за яйця і поведуть до вязниці. Є за що. На рахунок вкрадено і приватизовано... Що в Рожищенському районі вкрали чи приватизували при зекові??? В кого віджали бізнес, на кого наїхали??? А в області де таке було??? У Тебе гарячка? На рахунок відірвали від корита... Хто якими категоріями живе, такими й висловлюється. Це для Тебе мабуть держава - то корито. Хочеться красти? Сьогодні при владі вже давно не срані проклятущі ригі-уйобки, але добром і не пахне і гірше в рази і в рази!!! Я повторюсь - Де гідне життя, де??? В злиднях і жебрацтві, в тому, що за останні чотири роки на заробітки виїхало більше, ніж за всю історію новітньої Незалежності - в цьому гідність??? Чи Ти це будеш спростовувати??? Із 100 студентів-українців. які навчаються у Польщі, 95 хочуть там залишитись. Це не жах? До чого довели країну??? Не буде молоді - не буде країни... Йолуп!
05 Грудня 2017, 01:09
Грабіж,дешевше вже обійдеться машиною і в хороших умовах
05 Грудня 2017, 14:43
їдьте Луцьк-Кобче, ще не подорожчало.До Луцька 15грн.
05 Грудня 2017, 20:12
Луцьк. Кобче не подорощало 15гр . Там де подорощало нема ні печаткі, ні підпису ским погоджено самі придумали ціну..... На шо дивиця влада?????