Рожищенська продавчиня заплатить штраф за продаж самогону

02 Грудня 2017, 14:20
8182

В райцентрі поліцейські притягнули до відповідальності продавчиню магазину за продаж самогону.

У суботу, 2 грудня, дільничні офіцери Рожищенського відділу поліції зафіксували факт продажу фальсифікованої алкогольної продукції власного виробництва в магазині на вулиці Граничній, що в Рожищі. 

Відповідно до ч. 1 статті 164-16 «Зайняття забороненими видами господарської діяльності» Кодексу України про адміністративні правопорушення стосовно продавчині магазину було складено адміністративний протокол, за яким передбачено накладення штрафу в розмірі від 1700 до 8500 гривень.

Нагадаємо, це вже не перший випадок продажу фальсифікату. Раніше був зафіксований факт реалізації самогону на території ринку в місті Рожище та так званій в народі «Клітці». А в селах району було виявлено п'ять фактів зберігання та два факти його придбання. 

Коментарі
02 Грудня 2017, 17:16
то то хоч магазинчик, а на вул. Толстого, буд-22, м.Рожище. ,,бабулька,, Люба Ткачук регулярно продає самогон, 6-ранку клієнтів вже назбирується. Прийміть будь ласка міри, адже не можна порушувати закон щодо виготовлення самогону в домашніх умовах.Та й нація руйнується. Сподіваємось відповідні структури та органи займуця цим підпольним бізнесом по вул.Толстого, буд-22.
02 Грудня 2017, 17:36
Поліція, візьміть на олівчик Андрія Антонюка - власника магазинчика Евеліна, біля Пломбіра. Торгує самокльопом.
02 Грудня 2017, 18:08
А люди в нас які!.. настоящі хохли.всіх здам!!! Якщо нема в мене то і в когось хай не буде
02 Грудня 2017, 18:26
Наближаються свята. Будь ласка. Порекомендуйте у кого кращий самогончик. Цікавить щоб не дуже воняв і міцніший був ( цікавлять також настійкі). Буду дуже вдячний! Р.s. на ціні не постою!!!!
02 Грудня 2017, 18:38
Перевірте будь ласка та візьміть на контроль Любов Ткачук, мешканка містечка Рожищ, проживає на вул. Толстого, буд 22.
02 Грудня 2017, 18:59
Поясніть вислів:" Якщо в мене нема то і когось хай не буде." Ви мали на увазі Горілки хай не буде? Так нехай ця отрута вигорить синім полумьям ВсЯ.Коли Ми Украінці почнемо змінювати все все в кращу сторону,коли ми самі почнемо думати головою а не дупою.Через цей клятий самогон руйнуються сім' і,страждають діти і також стаються аваріі на дорогах,гинуть люди і т.д.Звичайно,бабульки торгують,щоб вижити.Згіден,Хто як не ми будемо присікати ці торги?Ми хочемо бачити нашу неньку Украіну багатою,квітучою.Любі Украінці,мабуть настав час для цього!!!!
02 Грудня 2017, 19:55
І магазин біля кременецького ппереїзду перевірте
02 Грудня 2017, 20:40
Згідний з вірним, та бабулька на толстого навіть після 12 ночі продає , машини навіть підїжають, пора щось змінювати з люблю ткачук
02 Грудня 2017, 22:04
Тут про цей магазин і стаття)))
02 Грудня 2017, 22:10
Молодці хлопці, от зразу видно що працюють на результат...рада що система змінюється!
02 Грудня 2017, 22:45
Поки у наших чинуш все в шоколаді забудь про краще життя....Якщо грузини за українців стараються поліпшити життя самих же українців це вже абзац......
02 Грудня 2017, 23:05
Я в тємі тіклькі держава яка має бажання побороти корупцію пііднімає податки і а кцизи. В кінці отримає. Крайній майдан!!! Неде в світі опір антилюдтським поборами!!! Грип не лікують підвищенням температури.
02 Грудня 2017, 23:08
Глюк вибачаюсь. Порох пнх
02 Грудня 2017, 23:39
А ще маєвський по вул польовий трасніть
03 Грудня 2017, 10:51
Гнали,гонимо і будем гнати!!! Даєш самогон по 50% в народні маси!!!
03 Грудня 2017, 11:47
згідний!!!!! даеш самогон!!!!!!!!!!!!!
03 Грудня 2017, 16:02
таліби! ніхто у Вас горілку не забере,пили ,пєте,і будети пити якщо здоровя позволить! я про друге.В Україні здавна ковток свободи замінювали чаркою горілки.Немає такого здоров’я, яке встоїть проти горілки,лише здоровий розсудок і чуство міри.Я проти смердогону який продають алкашам,вони тоже люди!Таланти є, але горілки більше.Цукор і сіль — біла смерть. Ліс і горілка — зелені друзі!!!
03 Грудня 2017, 17:54
ой ви праведники а хто горіляку глушить задовбали не хочеш не пий
03 Грудня 2017, 18:03
Поліція трохи ворушиться молодці.Провірте ще вулцю Сковороди на вовнянці магазин Юлія Александровичку також би про вірили а то торгує вдома і на базарі безпридєл. Скільки людей пішло на той світ через неї це жах.
03 Грудня 2017, 19:53
і юлю треба от хочеться випити а 80 грн дорого
03 Грудня 2017, 21:49
Ото якби небуло цих точок то може менше люди спиралися бо некожен може позволити купить 0.5л. За 80гривнів.
04 Грудня 2017, 00:31
перевірте Любу Ткачук проживає на вул толстого
04 Грудня 2017, 01:14
А магазин на Граничній добре трусонути потрібно.Не може алкашня сидіти цілими днями і по 80 грн.бутилочки купувати.І йти додому виваляними у грязі з ніг до голови.
04 Грудня 2017, 01:14
А магазин на Граничній добре трусонути потрібно.Не може алкашня сидіти цілими днями і по 80 грн.бутилочки купувати.І йти додому виваляними у грязі з ніг до голови.
04 Грудня 2017, 03:28
Та й не мішало б ,що б і продавці і покупці підмітали разом вулиці.Нехай знає місто своіх героїв!
04 Грудня 2017, 14:45
Моя мама торгує самогоном прийміть будь ласка міри! Вул. Незалежності 13/45
04 Грудня 2017, 14:47
Район граничної самогонщики)
04 Грудня 2017, 16:05
Якби тільки Гранична!!!А через дорогу від славної поліції?І що,хтось туди пішов вчасно,як було повідомлення?Звичайно ні...Хазанюк і Пех дали час ,щоб все сховати і самій пані Мілінчук вийти з квартири.
04 Грудня 2017, 23:41
Як торгували так і будуть торгувати
05 Грудня 2017, 11:25
За чоловіком своїм краще дивіться, а не обговорюєте дії поліцейських
06 Грудня 2017, 00:39
На вели порядок з самогоном,браво.Ніхто не пье всі ходять і їздять тверезими..Наша поліція постаралася на славу.Це означає що вона в нас є.Йдемо далі.А де наша податкова де департамент.Скільки людей не оформленні на робочих місцях.А штраф не маленькій 32 тисячі гривень другий ще більший в три рази.Ось де наші герої.а.Пора міняти систему.Виходить тільки наша поліція працює а де інші за що зарплату получають.На що дивляться наші контролюючі органи.Самогонщикі це мелочь.Давайте працювати а не в зимову сплячку лягати...
06 Грудня 2017, 12:07
Отото ви де.бі.ли ане люди, живіть і радуйтесь а то запрокльони бозя тоже карає.
06 Грудня 2017, 12:58
нононо алкашні хватає бухають а потім туфлі біля переїзда гублять а потім за ними ходи і віддавай а вони ше дадуть в голову за це безпрідєл це все КОРУПЦІЯ!!!!!!!ним сначяла туфля а вони в голову люди поможіть!!!!! безпрідєл 90-ті знов на вулицях треба робити коменданську годину шоб після 20 00 нікого небуло на вулиці бо й вони захочуть піднести туфля і ним тоже в голову дадуть ше й 3 гривня одберуть алкашня і це не тільки старші люди а й наша влада такє собі дозволяє!!!!!! ЗЛИЕ 90-Є!!!!!! Люди тікайте з країни!!!!!!!!!!!!
06 Грудня 2017, 13:00
Народ ВТІКАЙТЕ!!!!!!!!! наше життя в НЕБЕЗПЕЦІ !!!! Дяді в туфлях ПОВСЮДИ!!!!!!!
06 Грудня 2017, 13:03
Розстреляти них потрібно 2раза шоб точно і в голову шоб знали як каблуками битися)))
06 Грудня 2017, 14:10
В сусідкі чоловік так пив,що вона ходила по тих самих точках що самогоном торгують сварилася,проклинала на чому світ століть.Якось з БОЖОЮ ДОПОМОГОЮ завезли і закодува ли.Молодці.Через три місяці почала гнати само грн і продавати. ☝ВИСНОВКІ РОБІТЬ САМІ.
17 Грудня 2017, 01:37
Таксістів трясоніть, те що заняли півплощі не платтять податків, то ще розвели точку проджажу сосмогону, сигарет, ні поліція, ні міська рада на це нереагує, мабуть платять меру в карман, якби не плалатили давно розігнав цих горе перевізників,тяжко назвати таксистами бо не в ожного не має документів. Бабок від богдана гонять бо ті ні чого не платять,а ці чим луче, надіюсь мер і поліція візьме до уваги, і роєинуть це кодло с ценру міста.