«Волиньгаз»: укладення договору на техобслуговування мереж – гарантія безпечного газоспоживання

24 Січня 2022, 16:00
Технічне обслуговування газових приладів Реклама 478
Технічне обслуговування газових приладів

Упродовж 2021 року до аварійно-диспетчерської служби АТ «Волиньгаз» надійшло понад 16 тисяч дзвінків. 90% викликів на номер 104 пов’язані з витоками газу у будинках, квартирах, під’їздах.

Про це Бізнес.Район повідомили у пресслужбі АТ «Волиньгаз».

Основна причина — недотримання правил безпеки під час користування газовим обладнанням, їх самовільна заміна або установка, незадовільний технічний стан внутрішньобудинкових газових мереж.

Згідно з чинним законодавством України, відповідальним за стан внутрішньобудинкових систем є власник домоволодіння, керуючий або балансоутримувач багатоквартирного будинку.  Він має дбати про безпеку, уклавши договір на проведення технічного обслуговування внутрішньобудинкових газових мереж.

Відповідно до постанови НКРЕКП від 30 вересня 2015 року, з 1 травня 2019 року технічне обслуговування та поточний ремонт  внутрішньобудинкових газових мереж у багатоквартирному будинку здійснюється на умовах договору, укладеного між співвласниками/особою, уповноваженою на це співвласниками, і суб’єктом, що має право на виконання таких робіт.

АТ «Волиньгаз» надає послугу з технічного обслуговування мереж на договірній основі. І кожен споживач може звернутись до газорозподільної компанії та укласти відповідний договір.

«Минулоріч у АТ «Волиньгаз» послугу з технічного обслуговування замовило понад 5 тис. клієнтів. Якщо споживач має укладений договір на технічне обслуговування, він звертається до наших працівників і вони оперативно надають йому професійну допомогу», - говорить технічний директор АТ «Волиньгаз» Андрій Цибульський.

Послуга з технічного обслуговування від АТ «Волиньгаз» включає:

обстеження газової мережі на предмет витоків газу від вводу в будинок (квартиру) до

  • газових приладів;
  • приладовий контроль на щільність з’єднань газопроводів;
  • перевірка герметичності футлярів в місцях прокладання через зовнішні і внутрішні
  • конструкції будинку;
  • перевірка працездатності та змащування запірних пристроїв, встановлених на
  • газопроводах;
  • усунення витоків на муфтових з’єднаннях;
  • технічного обслуговування газового обладнання.

Для укладання договору необхідно звернутись до 104.ua клієнтського простору із відповідною заявою. Договір укладається на рік.

Читайте також:Газова компанія повернула сільраді на Млинівщині гроші

Коментар
22/05/2022 Неділя
22.05.2022
21.05.2022
20.05.2022