У РД «Просвіта» та музичній школі відремонтували систему опалення

30 Листопада 2017, 09:00
2851

У РД «Просвіта» та Рожищенській дитячій музичній школі відремонтували систему опалення.

Багата талантами наша земля, однак не завжди розвиток мистецьких здібностей молоді відбувається в належних умовах.  

Заклади культури району перебувають не в найкращому стані, адже більшість з них бачили ремонт ще за часів СРСР, - йдеться на сайті райдержадміністрації.

Ще не так давно в головному культурному осередку району, де відбуваються всі мистецькі та розважальні заходи, умов для комфортної роботи та відпочинку не було. Через аварійну систему опалення в районному домі «Просвіта» глядацький зал не опалювався.


Аналогічна ситуація з опаленням до тепер була і в Рожищенській музичній школі. Через зношені труби в системі опалення обох об’єктів траплялися часті прориви труб. Вода наносила приміщенням  чималих матеріальних збитків.


У минулому році виготовлена проектно-кошторисна документація «Капітальний ремонт системи опалення районного дому «Просвіта» та Рожищенської музичної школи» вартістю 12 825 грн.

У 2017 році поетапно спрямовано кошти з районного бюджету на ремонт систем опалення обох закладів. 

Загалом витрачено 300 тис. грн на ремонт системи опалення РД «Просвіта» та 90 тис. грн. на реконструкцію такої ж системи в музичній школі.

Оновлені системи запустили під час старту опалювального сезону цього року. В результаті – температурні показники в нормі, вже є перші результати економії коштів за опалення.

Коментарі
30 Листопада 2017, 12:44
а скільки відкату взяли
30 Листопада 2017, 14:12
Яка фірма робила назвіть,яко не сікрєт???
30 Листопада 2017, 14:19
Вже той хлопчина втік злякався видно......
30 Листопада 2017, 15:06
на скільки мені відомо на засіданні бюджетної комісії Тетяна різко висловлювала своє невдоволення якістю проведених робіт. разом з тим вона і підписувала акт виконаних робіт. мотивація як завжди НЕ БУЛО ВАРІАНТІВ. якістю там насправді і не пахне
30 Листопада 2017, 17:53
Танька буде відповідати С..а
30 Листопада 2017, 23:22
Даа даа.. жінки тих чоловіків вже знають їх ввели в курс, ото то буде шоу...
01 Грудня 2017, 00:04
Там не тільки відкати ідуть за ремонт а й ще преміями діляться і не раз в рік а по декілька раз в рік і все в карман танці. Каже що треба змінювати Україну? Та ти на себе подивися хто ти, а потім за Україну говори!!!! Від таких таньок Україна не зміниця а пропаде з голоду та з бідності. Першу чергу за людей треба думати, а не кармани собі набивати...Сором.
01 Грудня 2017, 11:19
10 % від суми одержала Танька від загальної суми за опаленння від цих робітників за опалення і так само за туалет в муичній школі .
03 Грудня 2017, 16:24
Вони думають що ми лохи.. спершу зробіть теплі приміщення а потім проводьте атестацію. Створіть умови для роботи.Ми не з вами в трудових відносинах. подумайте чи законно ви це робите....
04 Грудня 2017, 19:09
По за кону танька не має право проводити атестацію
05 Грудня 2017, 22:50
Люди добрі сьогодні проходила атестація в відділі культури, як ви думаєте це нормально що начальник відділу культури збирає гроші за атестації?!!! А ми думаємо що це ганьба і не є нормою!!!!! Тетяно Петрівно скажіть нам будь - ласка, коли вже ви наїстеся тими грязними грошима не вже вам ще мало?