Рожищан кличуть на Майдан

26 Листопада 2017, 09:32
6204

У п'ятницю, 1 грудня, о 17 год на площі Незалежності в Рожищі відбудеться Віче.

Про це йдеться на сторінці Народної самооборони в соціальній мережі Facebook

«У перший день зими 1 грудня 2013 року більшість з нас вперше поїхала на Майдан. Це сталося через побиття студентів. Так зародилася Самооборона. Об'єднання людей, яке згодом на певний час замінило державу.

Чотири роки по тому знову зберемося тільки цього разу вже на нашому рожищенському Майдані Незалежності пригадати, як зароджувався наш рух, як гнали знахабнілу злочинну владу, як потім хоронили побратимів. Це була зима, що нас змінила. Назавжди.

Зустрічаємось 1 грудня о 17.00 на майдані Незалежності у Рожищі. Пригадаємо і поговоримо про актуальне», - йдеться у дописі.

Коментарі
26 Листопада 2017, 13:13
прийду на майдан але щоб там не було РДА з гайворонською
26 Листопада 2017, 13:58
Я теж обов'язково прийду.
26 Листопада 2017, 15:56
чого і по що!!!!!!!!!!
26 Листопада 2017, 16:54
Беги, Петя, беги
26 Листопада 2017, 17:25
Прийдемо і спитаємо про ціни і тарифи на комунальні послуги за останніх чотири роки, про те, що сотні, а може вже і тисячі рожищан у Польщі працюють. Згадаємо про те, яке працевлаштування отримали воїни АТО і земельні наділи, їм нібито гарантовані. Буде про що поговорити...
26 Листопада 2017, 19:33
Гнали,гнали і кого обрали.Чим краща теперешня районна влада на чолі з Гайворонською.
26 Листопада 2017, 19:40
Так приходьте, поговимо про те, що зробили ви для того, щоб атовці були працевлаштовані і мали наділи. Мені чогось здається, що нічого.
26 Листопада 2017, 21:14
Що ви добились своїм майданом?
26 Листопада 2017, 22:34
Що добилися на майдані?!! НІЧОГО! Як працювали на Польського Пана так і будете. І що далі підуть вмирати молоді люди самі незнаючи за що?
26 Листопада 2017, 23:59
з такими дурами, як ти, ніхто ніколи нічого не доб'ється! Повісь собі над ліжком таку табличку і кожного разу дивися на неї. Може трохи мізків і тобі прибуде!
27 Листопада 2017, 01:52
В кого питати будете, самі в себе?
27 Листопада 2017, 14:55
Самим не смішно? вас з майданом розвели як л.... Я б на вашому місці навіть соромився признатись що колись на ньому був!
27 Листопада 2017, 15:04
<p>Ні не соромно! То тобі має бути соромно! Тобі, що через тебе загинули сотні молодих людей, а ти потім голосував не понятно за кого. Ти ганьбиш своїми висказуваннями пам'ять про тих, хто в лютий мороз, коли ти ніжилося в ліжечко, виборювали право на справедливість, віру в майбутнє, гідне життя. А знаєш чому скористалися покидьки Майданом, бо тисячі таких як ти тварюк сидять і чекають, що їм майбутнє будуть малювати діти, які віддають життя. Що все тобі принесуть на блюдечку, а ти постфактум будеш обливати їх брудом та ображати, тих, хто прагне жити по справедливості. Нікому не має бути соромно від того що він був на Майдані. Соромно має бути лише тому, що в Україні живуть такі засранці як ти!</p>
27 Листопада 2017, 15:59
Для чого в нас в Україні такі ненависніі люди,кожна людина має право на власну думку якщо я зкоментувала то я так вважаю і нетреба ображати мене,бо ти простацтво зрозумій чим більше таких людей як ти тим гірше нашій Україні.
27 Листопада 2017, 16:07
То ти будеш працювати на пана! Бо ти народжена бути рабом! І ніхто вас не ображає, раб про образу взагалі має мовчати
27 Листопада 2017, 16:20
Ти не тут на сайтi людей обсирай,а бiгом у воєнкомат і на східний фронт.
27 Листопада 2017, 16:22
Як будуть нашим краєм керувати такі кутаси як ти, то всі будуть рабами.
27 Листопада 2017, 16:32
Я знаю одне, люди готові були віддати життя за краще майбутнє своїх дітей. Але контрреволюція перемогла. І треба продовжувати боротись.
27 Листопада 2017, 19:10
Щоб тут не писали псевдо патріоти, але них з їхнім майданом розвели як останіх лохів. Стадо що дивиться ТСН!!!
28 Листопада 2017, 12:12
ЛЮДИ- схаменіться!Живемо на одній землі.Всі ми патріоти своеі УКРАІНИ.Хіба ви не відчули цього коли почався майдан. хто пішов на передову і ті хто іх підтримував коли московський чобіт ступив на нашу землю.ПРАВДА у всіх своя.Люди вийшли і зробили свою справу,а хтось тим з користався.Влада яка в нас е обрана всіма нами.Можливо нас і обманули (розвели) тому що бачимо що робиться.Війна- не війна,стасус добровольців-?,ціна на газ,пенсіі. зарплати,нагнанні авто,реформа приватизаці- чим закінчилась,зараз нова реформа-медицини і централізаці невідомо чим закінчиться.Хотілося б щоб ті що сидять зверху дивилися не з точки зору ситого і багатого, а з точки зору голодного і бідного.То краще замість того щоб сваритися і поливати брудом один одного,обеднуйтеся і направляйте владу на ту дорогу яка вела нас до СИЛЬНОІ,НЕЗАЛЕЖНОІ,САМОДОСТАТНЬОІ ДЕРЖАВИ.
28 Листопада 2017, 16:57
Так прийде хтось чи ні?<br/>І якщо так то хто?<br/>Попрошу оголосити весь список прізвищ!
29 Листопада 2017, 00:04
ви вже допатріотились...що ми в повній жопі...дальше майдань...
29 Листопада 2017, 15:42
Майдануй не майдануй все одно получиш ... нi! нi! не те про що думають молодi одинокi жiнки...получиш курс гривнi 28 за долар.