У рожищанки посеред вулиці викрали сумку з грошима

25 Листопада 2017, 13:10
8160

У п'ятницю, 24 листопада, до Рожищенського відділення поліції звернулася 70-річна рожищанка Марія та повідомила про крадіжку.

Жінка розповіла, що близько 19:15 год поверталася з роботи. До неї зі спини підійшла невідома особа, вдягнена у чорний одяг та з капюшоном на голові, й вирвавши з її рук сумку, втекла.  

Як повідомив Район.Рожище керівник Рожищенського відділення поліції Ківерцівського відділу поліції Головного управління Національної поліції у Волинській області підполковник поліції Олександр Басалик, крадіжка сталася навпроти Рожищенського коледжу ЛНУВМ та БТ ім. С. З. Гжицького. У сумці потерпілої були кошти в сумі 2450 гривень.

Наразі проводяться всі необхідні заходи спрямовані на встановлення та затримання зловмисника.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 186 (Крадіжка) Кримінального кодексу України. 

Санкція статті передбачає до чотирьох років позбавлення волі.

Якщо ви володієте будь-якою інформацією негайно повідомте поліцію: 45100, Волинська область, м. Рожище, вул. Незалежностi, 93 Електронна пошта: [email protected]; факс (03368) 2-16-02, тел. 0669933581, 0685844011 (03368) 2-11-52 або 102.

Коментарі
25 Листопада 2017, 17:01
Пєтю Павлощука (Пачку) відпустили з зони???
25 Листопада 2017, 17:29
Так, давно відпустили, і незважаючи на те скільки він вже наробив , повертати назад здається не збираються ) правосуддя йолипали))
26 Листопада 2017, 00:19
Цікаво , чи наша поліція зможе знайти злочинця, чи знову все затруть.
26 Листопада 2017, 00:19
рома кокаін-кузьмич розгулює по рожищі а коли він появляється то все є якісь крадіжки але поліціі не до нього
26 Листопада 2017, 01:48
Якась біда........
26 Листопада 2017, 15:49
На другий день 25.11 О 9:20 , сумку та гаманець порожні, було повернено власниці невідомим чоловіком.
15 Грудня 2017, 14:32
Ну злодії теж хочуть їсти..
09 Січня 2018, 11:02
от вам мораль чого в 70 р соватись на робрту і чого таку суму совати з собою
09 Січня 2018, 14:16
Моралізувати будете в іншому місці. Не варто робити висновки не знаючи ситуації!
29 Листопада 2020, 17:28
Слушайте сюда! Вы жители города Рожище, я Павлошук Петро хочу вам сказать одну простую вещь, на меня свалили всех дохлых собак вашего засраного городка Рожище, да я сидел в тюрьме но не за то что я делал!!! Вы можите меня обливать болотом та хочь оомном мне лично всё равно!!! Посмотрите по сторонам кто что делает, я когда сидел в тюрьме в Рожище был порядок? Не валите на меня разную чипуху!!!!!
29 Листопада 2020, 20:55
Пачка, завали хавальник! Ти їсти туда маєш, а не базарити!<br/>Будеш вспливати - получиш по темечку!