Рожищани вимагали від обласних депутатів підтримати антикорупційні закони

24 Листопада 2017, 15:47
4933

22 листопада у стінах Волинської обласної ради вирували пристрасті.

Активісти, серед яких були й рожищани, збирали підписи за підтримання звернення до Президента України, Верховної Ради України про створення антикорупційних судів, про зміну виборчого законодавства та про скасування депутатської недоторканості.

Вони закликали депутатів не бути небожителями, прислухатися до думки громадськості та проголосувати за це звернення. 

Хоч і не одноголосно, але 40 депутатів підтримали його, - йдеться на сторінці Рух визволення Волинь. 

Текст звернення поданий нижче.




 

Коментарі
24 Листопада 2017, 18:04
точно не має чим зайнятись! А чи не боїться цей свого роду "небожитель" що прийде час і в нього теж запитають за його діяння?
24 Листопада 2017, 21:14
А що він, чесний підприємець, активіст з великої букви, за молодь дбає, з покидьками бореться та й мера права рука.
24 Листопада 2017, 21:39
Згідний з попереднім коментарем.Бурий-молодець.
24 Листопада 2017, 22:04
Бурий - молодець!!! Чужими руками!!! А яких покидьків поборов бурий? Конкретно: імена, явки, паролі? Відповіді не буде, правда? Тому, що бурий банальний популіст! Так, підприємець! Добре. Але підприємець, який займається торгівлею! Тобто, якщо оголосити бойкот магазину бурого, тобто перестати в нього купувати, то й його преславуті податки на які він утримує половину міста (не вірите, почитайте його дописи у фейсбуці) зійдуть на нуль. І тоді в чому конкретно його великі заслуги? В умінні вчасно включити камеру на телефоні? Так! От у цьому він явний лідер!!!
24 Листопада 2017, 22:49
мафїя бесмертна!!!!!!!!!!!!!................
25 Листопада 2017, 00:39
Пишіть, пишіть..всіх вичислимо.
25 Листопада 2017, 00:42
Рукописи не горять,жорсткі диски також.
25 Листопада 2017, 09:17
Заробив чоловік в свій час грошей грається тепер в політику ну кому ж від цього яка шкода хай собі грається .
25 Листопада 2017, 19:57
Питання до публіки. Ви хочаб читали, що з себе представляють ці антикорупційні закони, в тому числі і реформа суду. Навіщо створювати окремий суд по одному злочину? Давайте створимо антивбивчий суд, антисепаратистський суд... Від кількості органів краще не стане. Дочтатньо нормально налагодити роботу тих органів, що зараз працюють. Чергова ширма по відмиванню грошей, в яку люди, нажаль, вірють. Навчіться думати, шановні.
25 Листопада 2017, 20:51
Та вони побачили підтримку в Києві і як саранча, поперли по областях. Соболєва, Сімьона і Ахфіцера ніхто не підтримає адекватний.
25 Листопада 2017, 23:29
Він ху* смердючий його потрібно було за мальованку посадити але хтось видно за його попросив. Ну нічого ще на його прийде час.