Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Актори народного аматорського театру РД «Просвіта»
Актори народного аматорського театру РД «Просвіта»

Шини, свічки та повстанські пісні: як у Рожищі відзначали День Гідності та Свободи

16:55 22.11.2017
2475

У РД «Просвіта» відбувся концерт з нагоди Дня Гідності та Свободи.

Історія будь-якої країни містить періоди, дати, які є вирішальними та доленосними в її житті. Саме такою в житті українського народу стала Революція Гідності 2013-2014 років.

Вона не просто змінила хід історії держави, Революція Гідності згуртувала людей, вселила усвідомлення власної національної ідентичності. То ж цілком закономірно 13 листопада 2014 року Президент України Петро Порошенко підписав Указ про відзначення щорічно 21 листопада Дня Гідності та Свободи.Рожищенському районі цей день відзначили урочистостями, які пройшли в РД «Просвіта». Після виконання Державного Гімну, до присутніх в залі з промовами звернулися Інна Гайворонська – голова РДА та Анатолій Матвійчук – керуючий справами районної ради, кожне їхнє слово було пронизане вдячністю людям, яким стало сміливості чотири роки тому кардинально змінити розвиток подій в країні.Але Революція Гідності не завершилася, вона продовжується на сході країни. Саме завдяки мужності українських військових там, ми зараз можемо спокійно жити тут.

На знак вдячності нашим захисникам та з нагоди Дня Гідності та Свободи Рожищенська районна державна адміністрація, спільно з редакцією газети «Наш край», підготували подарункові сертифікати на річну передплату районки.

В атмосфері урочистості подарункові сертифікати були вручені матерям загиблих учасників АТО: Галині Плоцедим, Марії Смолярчук, Олені Заєць, Людмилі Чміль, Світлані Юхимчук.


Такі ж сертифікати підготовані для бійців, які були полоненими під час військових дій: Святославу Савчуку, Миколі Паньку, Тарасу Ткачуку, а також учасникам АТО, що отримали інвалідність: Миколі Вірному, Андрію Марощуку, Оресту Ласкавому, Роману Костюкевичу, Василю Грабарчуку, Дмитру Денисюку, Олександру Ковальчуку, Володимиру Козаку, Віктору Бобровичу, Олександру Бикируку, Олександру Пархомчуку, Володимиру Антонюку, Миколі Свистаку, Володимиру Кривов`язюку.


Жодну людину не залишили байдужою події, які вирують в державі останні чотири роки, кожен в міру своїх сил та можливостей, допомагає країні – хто мудрим словом, хто добрим ділом, хто молитвою, хто піснею.

Тож захід продовжився вечором-реквіємом, який підготували працівники РД «Просвіта». Символічно відтворили події перших днів Євромайдану актори народного аматорського театру (керівник Наталія Марценюк).Проникливі, сповнені болю слова перепліталися тематичними піснями у виконанні Надії Козій, Оксани Брилевської, Світлани Павлючик, Артема Степанюка, Оксани та Мирослави Пашковських.
Низку повстанських мелодій виконали учасники народного аматорського фольклорного ансамблю «Писанка», керівник Валентина Добровольська. Завершився захід пісенним закликом до єднання у виконанні вокальної групи РД «Просвіта», керівник Алла Павлюк.

Коментарі

рідня

17:24 22.11.2017

Нам сподобалось. "пощіпали" за душу

Вітьок

17:27 22.11.2017

передплату на газету НАШ КРАЙ? Ви шо сірйозно? То вже повна ж..а. А нафіга бійцям та газета? Щоб читати оди владі? Гарно продумано, хороший хід! Тут - уважаю!

01

21:57 22.11.2017

за які шиши адміністрація закупила подарункові СЕРТИФІКАТИ ? піар кампанія ? Авжеж. повстанські пісні - це добре. але саме виконання - не для слабонєрвних. ні в тин ні в ворота. ложка дьогтю.

До адміністраціі

22:45 22.11.2017

А де активісти? Де люди, які виборювали це свято? До чого тут атошніки? Це ж не їхнє свято.

22 жовтня
Сьогодні
Вчора
20.10.2018
19.10.2018
18.10.2018
17.10.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин