Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Family Club «Forever»: немає миру там, де багато «святих» людей

16:15 20.11.2017
3125

У суботу, 18 листопада, в приміщенні Церкви ЄХБ, відбулася особлива зустріч.

Гарно вбраний зал, столики накриті на дві персони, вишукані чорно-білі відтінки та свічки – така романтично-вишукана атмосфера чекала на усіх, хто прийшов поцікавитися питанням: чому такі різні, чоловік та дружина, кожен зі своїми особливостями і як двом таким особистостям бути назавжди разом?


Свою відповідь на це питання, запропонував Єлисей Пронін - пастор, хороший сім'янин, автор численних книг, прекрасний оповідач.


Єлисей народився та зростав у Луганській області в простій радянській сім’ї, де не говорили про Бога та про Церкву. Ба більше, коли матір доповідача стала на шлях до Господа, Єлисей створив спротив та довго не приймав Його в своє серце. Був упевненим – Він заважатиме його планам, мріям та обмежить волю й прагнення «жити на повні груди» своїм юнацьким життям.


Та вільне від Бога життя не вдавалося і одного разу він таки вступив в діалог із Богом та прийняв Його в своє серце. Дорога життя ставала світлішою, Єлисей створив сім’ю, з’явилися діти. Все стало зовсім іншим, поки не постукала у двері війна. Довго волонтерив, але згодом був змушений покинути все та виїхати з зони АТО.

Цього дня спікер ділився своїми думками та доторкнутися до одвічної проблеми, яка на перший погляд здається зовсім простою і водночас дуже складною, але важливою. Проблеми, яка іноді впливала, змінювала, вирішувала долю людини...


В житті є нероз'ємні поняття - добро і зло, тепло і холод, чорне і біле, день і ніч, які здається зовсім не сумісні, але вони не можуть існувати одне без одного. Вони доповнюють, насичують, дають життя одне одному.

Так і чоловік, і жінка зовсім різні, але разом – вони продовжувачі роду, вони - закономірність нашого земного буття. Життя показує, що якщо між чоловіком та жінкою, є взаєморозуміння, взаємоповага, немає принижень та зверхності, тоді ми бачимо прекрасну родину, чудових батьків.


Правильна взаємодія чоловіка й жінки гармонізує внутрішній простір кожного з них, простір їхньої родини, і, зрештою, суспільства. Правильна взаємодія чоловіка й жінки робить їх рівними у своїх прагненнях, можливостях, уподобаннях. І саме цьому вчить кожного із нас Євангелія.

У повсякденному житті Єлисей закликав подружні пари не створювати кордони та не ділити обов’язки, ламати стереотипи поділу на чоловічу й жіночу роботу і намагатися віддавати більше партнеру, ніж отримувати на заміну.

Кілька цитат з промови:

«Люди думають більше про те, як представити себе суспільству, вимальовуючи красиву обгортку сім’ї. Але насправді треба дбати про дух, який панує в середині».

«Варто часто задумуватися над тим, що зробити, аби в сім’ї панувала любов, взаємоповага та щирість».

«Не керуйтеся принципом «Я люблю тебе, якщо ти …» - він вбиває сім’ю».

«Не діліть обов’язки в сім’ї – допомагайте один-одному».

«Коли ми створюємо обов’язки – ми будуємо стіну. Коли ми робимо те, чого нібито робити не маємо – ми зближаємося».

«Не зациклюйтеся на зовнішньому вигляді – фокусуйте свої думки на внутрішньому світові».

«Там де багато «святих» людей, там завжди мало миру», - зауважив Єлисей пояснюючи, що відстоюючи в сім’ї свою правоту, вважаючи себе так би мовити святим, ви ніколи не збудуєте міцну сім’ю.

«Нехай в наших сім’ях буде більше Євангелія, більше любові, щоб не було для нас головним те, чи похвалять нас люди, головне, щоб був мир в середині сім’ї. Руйнуйте бар'єри, допомагайте партнеру, дивуйте свою половинку щодня, щогодини», - завершив свою промову спікер.


Ведуча заходу попросила присутні пари розгорнути конверт, який лежав на кожному столику. Запитання, на які повинні були відповісти чоловік та дружина, стали стимулом обговорити те, що часто-густо забуваємо казати своїй половинці в повсякденному житті.Приємний вечір добігав до свого логічного завершення та подружні пари не поспішали розходитися. Обговорювали почуте, розмовляли та фотографувалися у створених організаторами фотозонах.

Завершився вечір спільною молитвою до Бога.Коментарі
22 жовтня
Сьогодні
Вчора
20.10.2018
19.10.2018
18.10.2018
17.10.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин