Рожищан запрошують на установчі збори футбольного клубу

17 Листопада 2017, 09:39
2131

У неділю, 19 листопада, об 13:00 год в приміщенні РД «Просвіта» відбудуться установчі збори футбольного клубу.

На зборах будуть обговорюватися питання створення Громадської організації, обрання назви, затвердження Статуту, обрання органів управління, затвердження символіки клубу тощо.

До участі запрошуються усі шанувальники футболу. 


 

Коментарі
17 Листопада 2017, 16:00
Хоч би написали, що обговорюватись буде
17 Листопада 2017, 16:18
Напевне те як молодь березолук здула всім підряд.
17 Листопада 2017, 17:59
Туди автобус їздить незрозуміло як і коли. Хлопці не мають змоги поїхати в Копачівку і побачити рівень! найкращих представників району?. А скоро завдяки голові і її прихвостням присмокчеться ще й Копачівка з Кременцем до Голандця, то й того не буде
17 Листопада 2017, 20:21
Молодь міста хоче зробити муніципальний футбольний клуб
17 Листопада 2017, 22:13
Обома руками за. Аби футболісти теж були з району<br/>А то є підозри, що очолить все це дійство любитель легіонерів з сусіднього села
18 Листопада 2017, 03:31
А до чого тут район? Команда має представляти саме місто Рожище! А селяни з району хай грають за команду, яка представляє район
18 Листопада 2017, 12:23
Ваш варіант мені подобається ще більше
18 Листопада 2017, 15:27
В кожного своє бачення розвитку футболу. Хтось просто побігати, хтось з принципами,як Атлетік(Більбао)--щоб грали місцеві,а результат колись буде..може... Хтось їде в чужі команди за гроші нереальні для обласних турнірів. А можна просто любити футбол, коли команда формується з людей, які вміють грати, не зациклені на &quot;баблі&quot;,дають непоганий результат... І не важливо,чи живуть вони в саме конкретному місці, чи за 5, чи за 20км... Честь вони захищають того містечка чи району,де команда базується. І не перебіжчики за 100 лишніх гривень, а по років 8-10 грають за один клуб!!! Тому питання легіонерів чи футбольних патріотів дуже розмите, тільки самому щось роблячи, можна зрозуміти, чому так. Команді, що хочуть створити хлопці з міста Рожище---успіхів і довгих років футб життя! Прагнення позитивні завжди одобрюються)
18 Листопада 2017, 16:15
А ви перестаньте платити своїм легіонерам, от тоді ми і побачимо, хто на ентузіазмі буде грати за Копачівку. <br/>У великому футболі майже все завязане на грошах і &quot;принципи&quot; собі чемпіони не дозволяють. Але, яке ви відношення до топів маєте я не розумію. <br/>Просто ще одна команда, ще одного неофеодала, яка створена, щоб потішити всласне самолюбство і &quot;порісуватись&quot; перед іншими братками. <br/>І ніяке відеошення до розвитку футболу не має. Вже років з 10 футболу в Рожищах нема
19 Листопада 2017, 04:26
А хто сказав,що в Копачівці платять страшенні гроші? Якраз в нас люди отримують реальні гроші,а не захмарні як з ваших слів в &quot;топах&quot;) При цьому ці топи вимучують виграші з такими середняками,як &quot;команда, створена для самолюбства&quot;))Ну і лірика).. А хто забороняв утримувати команду в місті Рожище конкретно? Роси, РВФеміда, Жалобово, ФКХадеа, ФК Рожище---всі ці команди, а ще Дубище, Рудня, Топільне складені з жителів міста Рожище існували або досі грають на якомусь рівні на протязі цих 10 років. Вони перед братами неофеодалів не рисуються? Є бажання подискутувати---можу дати номер. А критикувати треба себе, а не замічати щось в сусіда, ЛібертіМен)