У Рожищі в нічний час вимикатимуть вуличне освітлення

13 Листопада 2017, 10:50
4201

За словами заступника Рожищенського міського голови Олександра Крушевського, це вимушений крок, продиктований зростання ціни на електроенергію.

 «Зауважу, що з минулого тижня вулиці освітлюються з 17 год вечора до 7 години ранку. Але щоб не допустити перевитрат бюджетних коштів, ми, змушені зменшити витрачання електроенергії, - зазначив він. - А цього можна досягти лише шляхом зупинення освітлення вулиць посеред ночі, коли місто спить. Тому в Рожищі з 1:00 до 4:00 години відключатимуть 42 об’єкти».

Йдеться на сторінці Рожищенської міської ради в соціальній мережі Facebook.

Освітленими всю ніч будуть такі вулиці: Багряного, Ватутіна, Гагаріна, частина Героїв УПА, Гранична, Драгоманова, Жуковського, Привокзальна, круг Коте-Шилакадзе-Промислова, Коте Шилакадзе, Пилипа Орлика, пр. Ватутіна, Симоненка, Трудова, Мазепи, Шевченка, Мостова, Наталії Ужвій, Незалежності, провулок Жуковського, Промислова, Садова, Суворова, Чайковського та Ювілейна.

Коментарі
13 Листопада 2017, 14:23
Думаю на премії вистачить а на світло і культуру ні. Сором владі.
13 Листопада 2017, 15:56
а ти в себе в ОТГ камандуй, п№зздо!
13 Листопада 2017, 16:58
Вулиця Кондратюка вночі НЕ ОСВІТЛЮЄТЬСЯ...
13 Листопада 2017, 17:04
Так, Кондратюка не освітлюється з 1:00 до 4:00
13 Листопада 2017, 17:27
А ДО ЧОГО ОСВІТЛЕННЯ ВНОЧІ НА ПРОВУЛКУ ВАТУТІНА ЦЕНТР ЧИ ОБЇЗНА
13 Листопада 2017, 22:19
Все вуличне освітлення на енергозберігающих ліхтарях .Невже місто так бідно живе,кудадівають гроші.Село копачівка світититься ночью А місто в темряві.Зато йдем в ЄВРОПУ напомацки в пітьмі!
13 Листопада 2017, 22:38
Логічно. Цікаво , що на це скаже наша влада?
14 Листопада 2017, 00:00
Чому це Ювілейна освітлюється,а Квітнева ні???
14 Листопада 2017, 00:01
Люди без імені і гідності щось вимагають. Ви нав..оч. Вам в хліві жити зі свинями, бо вам що не роби всеодно рити будете. Ви згадайте чи мали ви на своїх вулицях світло ще пару років назад.
14 Листопада 2017, 00:09
от пару років назад було..зато зараз при вільній україні маемо все...
14 Листопада 2017, 09:19
Мудрий не все каже, що знає, а дурень не все знає, що каже.Я до того що якби ви мали ІМЯ і ГІДННІСТЬ тоне порівнювали людей зі свинями.А обговорити цю тему можна б було!
14 Листопада 2017, 09:32
БУВ БАРДАР -БАРДАК І ОСТАНЕТЬСЯ ПРИ ТАКІЙ ВЛАДІ