У Рожищі відбулись учнівські олімпіади: хто переміг

24 Листопада 2021, 12:22
У Рожищі відбулись учнівські олімпіади: хто переміг 3358
У Рожищі відбулись учнівські олімпіади: хто переміг

На базі рожищенського ліцею № 4 відбулися учнівські предметні олімпіади з інформаційних технологій, географії, правознавства, які провели з дотриманням законодавства України в частині запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Учні розв'язували завдання олімпіад 20 листопада. Про це повідомили у гуманітарному відділі Рожищенської міської ради.

Результати олімпіад з інформаційних технологій, географії, правознавства серед учнів закладів загальної середньої освіти Рожищенської територіальної громади.

Інформаційні технології:

8 клас:

  • І місце – Синій Андрій – КЗЗСО «Рожищенський ліцей №4»
  • ІІ місце – Терещук Роман – КЗЗСО «Топільненський ліцей»

9 клас:

  • І місце – Ковела Анастасія – КОЗЗСО «Переспівський ліцей»
  • ІІ місце – Венедіктов Ярослав – КЗЗСО «Дубищенський ліцей»
  • ІІІ місце – Філюк Діана – КЗЗСО «Топільненський ліцей»
  • ІІІ місце – Кучеренков Владислав «Пожарківська гімназія»

10 клас:

  • І місце – Рижинська Діана – КОЗЗСО «Переспівський ліцей»
  • ІІ місце – Петрик Олександр – КЗЗСО «Рожищенський ліцей №4»
  • ІІІ місце – Шинкарук Назар – КЗЗСО «Рожищенський ліцей №1»

11 клас:

  • І місце – Тимощук Василь – КЗЗСО «Рожищенський ліцей №4»
  • ІІ місце – Іщук Оксана – КОЗЗСО «Переспівський ліцей»
  • ІІІ місце – Калапуша Віталій – КЗЗСО «Топільненський ліцей»

Географія:

8 клас:

  • І місце – Чайковська Марія – КЗЗСО «Пожарківська гімназія»
  • ІІ місце – Цимбалюк Богдан – КЗЗСО «Рожищенський ліцей №1»
  • ІІІ місце – Трофімчук Тетяна – КЗЗСО «Рожищенський ліцей №2»

9 клас:

  • І місце – Цюх Роман  КЗЗСО «Рожищенський ліцей №2»
  • ІІ місце – Гаврук Богдан КЗЗСО «Сокільський ліцей»
  • ІІ місце – Царук Олександр КЗЗСО «Рожищенський ліцей №4»
  • ІІІ місце – Савчук Христина  КЗЗСО «Пожарківська гімназія»

10 клас:

  • І місце – Бречко Артем КЗЗСО «Дубищенський ліцей»
  • ІІ місце – Шумік Никита КЗЗСО «Рожищенський ліцей №4»
  • ІІІ місце – Колбасюк Іван КОЗЗСО «Переспівський ліцей»

11 клас:

  • І місце – Сомик Даніела – КЗЗСО «Рожищенський ліцей №4»
  • ІІ місце – Чухрай Анастасія – КЗЗСО «Рожищенський ліцей №1»
  • ІІІ місце – Збирня Вікторія – КЗЗСО «Дубищенський ліцей»

Правознавство:

9 клас:

  • І місце – Патюк Софія  КЗЗСО «Носачевицька гімназія»
  • ІІ місце – Бобрик Діана КЗЗСО «Рожищенський ліцей №4»
  • ІІІ місце – Цюх Роман КЗЗСО «Рожищенський ліцей №2»
  • ІІІ місце – Павлюк Марія КЗЗСО «Рожищенський ліцей №4»

10 клас:

  • І місце – Магдевич Владислава КЗЗСО «Рожищенський ліцей №4»

11 клас:

  • І місце – Зелінська Софія КЗЗСО «Рожищенський ліцей №4»
Коментар
28/11/2021 Неділя
28.11.2021
27.11.2021
26.11.2021