Учасник АТО із Рожища покінчив життя самогубством

16 Листопада 2021, 15:03
Учасник АТО із Рожища покінчив життя самогубством 8761
Учасник АТО із Рожища покінчив життя самогубством

Учасник АТО із міста Рожище Андрій Стягов покінчив життя самогубством.

Трагедія сталась 13 листопада. Про це Район.Рожище стало відомо з власних джерел. Інформацію підтвердили у поліції.

Тіло чоловіка виявили вранці повішеним на дереві у дворі домогосподарства. При поверхневому огляді слідів насильства не виявили. Тіло направили на судово-медичну експертизу.

Андрій Стягов 1993 року народження. Вперше у зону антитерористичної операції він відправився у віці 21 року. Служив контрактником, тому потрапив у зону бойових дій одним з перших. Андрій став одним із тих чотирнадцяти вояків, яким вдалось вижити під Волновахою. Там він отримав контузію. 

Після лікування хлопець знову відправився у зону АТО. Внаслідок боїв під Савур-Могилою та Оленівкою Андрій Стягов з пораненнями потрапив у госпіталь в Луцьку. Після лікування хлопець потрапив у військову частину у Володимирі-Волинському.

Андрій Стягов
Андрій Стягов

Коментарі
16 Листопада 2021, 19:46
Нас вбиває байдужість суспільства, але не варто йти. Залишайтеся хлопці, нам це суспільство міняти, нам будувати комунізм і ніяке СБУ нас не спинить. краще бути в казематах, але продовжувати боротьбу ніж здатися цій олігархічній системі. Цим ми є люди. А Ви ті хто залишився, ще в строю підтримуйте один одного. Я казав пишіть мені якщо тяжко. Ми ще переможемо й створимо світ в якому хочеться жити. Так вони сильні, але й ми маємо об'єднатися стати сильнішими ніж вони.
Коментар
23/03/2023 Середа
22.03.2023
21.03.2023