ТОП-5 фактів про голову Копачівської ОТГ

30 Жовтня 2017, 16:25
7894

Район.Рожище пропонує ознайомитися із публічною інформацією, що стосується новообраного голови Копачівської ОТГ Олександра Совтиса.

Нагадаємо, вчора, 29 жовтня, на території громади проходили вибори.

Читайте: За попередніми результатами відомо, хто стане головою Копачівської ОТГ

Біографічна довідка Олександра Совтиса:

Народився 1 лютого 1970 року в селі Копачівка у родині робітників.

Освіта вища: Тернопільська академія народного господарства, економічний, «Облік і аудит».

З 1988 по 2014 рік - працював в установах банку на керуючих посадах: - з серпня 1998 по квітень 2002 року в Рожищенському відділенну АКБ «Україна»; - з травня 2002 по вересень 2007 року у відділенні м.Рожище Луцької філії АКБ «Мрія»; з вересня 2007 по серпень 2012 року у відділенні «Рожищенське» ПАТ «ВТБ БАНК».

Сім’я: Дружина - Оксана Мечіславівна,  працює в банку. 

Разом з дружиною виховує сина та доньку. 

У декларації вказано земельну ділянку площею 1542 метри квадратні та житловий будинок 102,8 метри квадратні. Має зареєстрований легковий автомобіль CITROEN NEMO 2008 року випуску.

«За чесну та відкриту владу, за краще життя!», - з таким гаслом йшов на минулих виборах у 2015-ому кандидатом на посаду Копачівського сільського голови Олександр Євгенійович Совтис.

Громада йому повірила та із семи кандидатів зі значним відривом обрала головою Копачівської сільської ради. Так само й тепер, через два роки, під час виборів до Копачівської ОТГ за Совтиса проголосувало 67% виборців.

Совтис – безпартійний, бо, як пише у себе на сторінці в соціальній мережі Facebook, вважає, що «не партія має визначати пріоритети на місцях, а ті, хто тут живе і працює». 

Також читайте: КАБІНЕТ ПОСАДОВЦЯ: Копачівський сільський голова Олександр Совтис.

Коментарі
30 Жовтня 2017, 20:51
до банкіра - заздрість доволі неприємне почуття, шановний !!!!!!!
30 Жовтня 2017, 22:28
Час покаже; чи зможе господарювати Совтис в більшому господарстві і з бідними новими "членами сім'ї". Але за попередні 2 роки він був на висоті! Тому скептикам ---час покаже.
30 Жовтня 2017, 22:33
А банки збанкрутували через Совтиса? А де ж був шановний банкір?
30 Жовтня 2017, 22:59
<p>Хай той господар зробить щоб клуб для молоді був відкритий а то він під своїм носом нічого не бачить а тільки набирає в сг раду людей на роботу без освіти колишніх банківських таких як сам смітник під Башовою але їм конторським то не видно участок не візмеш під будівництво поки на лапу не заплатиш отака в нас у селі влада на вона взагалі потрібна</p>
31 Жовтня 2017, 11:53
Шановна рожищанка заздрість бувае різна.І приемне це почутьття чи не приемне це вже інше,треба дивитися хто як заздрість по білому чи по чорному.
31 Жовтня 2017, 12:35
та заздрість там була чорна тільки коментар видалили !!!
31 Жовтня 2017, 12:38
"...той, кого мучить чорна заздрість, прагне забрати, зруйнувати, знищити. Це почуття отруює, руйнує особистість. Заздрісника мучать депресії, невдоволення всім на світі. Він стає потайним, тривожним, самотнім, жаліє себе, вважає, що його не цінують. І водночас намагається принизити, нашкодити, усунути „суперника”
31 Жовтня 2017, 13:28
Тю, ще не народився той, кого б наші люди не обісрали))) А якщо ще до влади йде чоловік, який доволі грамотний і щось робить, то тим більше)Ще довго пан Совтис буде у всіх на язиках, особливо, серед близького оточення сраколизів)) Але то таке, думаю, він міцний горішок, бо коли приїжджав до нас агітувати, то тримався коректно і розмовляв грамотно, аргументуючи свої завдання, навідміну від пана Шкільного, наприклад, який постійно виходив із себе в розмові з людьми))) Пане Совтис, на зло ворогам, працюйте сумлінно і чесно! Будете вимогливим до себе і своєї команди, буде толк, будете маріонеткою в руках сірих кардиналів - гріш вам ціна!)
31 Жовтня 2017, 17:55
Пане Совтис,вітаємо Вас з заслуженою перемогою!!!!!!Ми в Вас вірим,бо інакше б не віддали за вас більшість голосів!
31 Жовтня 2017, 18:51
А, скажіть, пані Читачко, коли і куди до Вас приїзджав пан Шкільний і за що агітував, "постійно виходячи з себе"?
31 Жовтня 2017, 21:26
до рожищанки -ви здаеться переплутали адреса.це ще питання хто кого хотів і намагаквся принизити, нашкодити,усунути.Здаеться добро перемагае зло.
01 Листопада 2017, 15:20
Ви правильно пишете,такого бардаку з кадрами нема в жодній сільській раді. Гол. бухалтер також без освіти, а про бабцю то ..... Добре хоч землемір образований .А бухалтерша ха-ха не пройшла в депутати. Ось і результат. Не сільська рада , а смітник під Башовою.
01 Листопада 2017, 21:16
ШАНОВНІ ДОПИСУВАЧІ.Смітник у вашій голові.Нехай краще буде один без овіти чим десять з купленими дипломами.А бабця про яку ви згадуете,Взагалі-ходяча інцеклопедія.На сьогодні знайти хорошого спеціаліста це проблема.Результат куплених дипломів.Скоро ми всі це відчуем.як вступить у дію медична реформа.
01 Листопада 2017, 22:09
Вже та бабуся дійсно бабця.Совісті немає, спить, хропе на роботі, але місце для молоді не звільнить
02 Листопада 2017, 22:23
А чи схоче молодь працювати за мінімалку.Вони хочуть все,зразу і багато.Вони краще в Польшу поідуть і за 3 місяці зароблять те що бабуся за рік.А в РАДІ дідусів і бабусів аж 51,кому за 60.Це вони придумали закон.А Совтис закон знае.Якщо ви такі"замечательнІ" то в його агітці було вказано-ЗАКОНОПОСЛУШНИЙ.
03 Листопада 2017, 12:21
Харчукова дружина не поїхала в Польщу тільки працює в дитсадку ( Олег Васильович під час свого головування потурбувався про місце своїй дружині ) Ось так в нас скрізь і всюди. І скоро побачимо до чого наша Україна з тими старими пердунами докотиться.
05 Листопада 2017, 10:48
Не заздріть. ЗАЗДРІСТЬ ВАС ПОГУБИТЬ.Старі люди -всеж таки люди,і вони мають право на життя і на працю.І нічого вони поганого для краіни не роблять,на відміну від інших-"правильних"і "чесних".А з такими "патріотами"ми вже докотилися .