За попередніми результатами відомо, хто стане головою Копачівської ОТГ

30 Жовтня 2017, 12:12
3905

Один з кандидатів на голову Копачівської ОТГ може сміливо святкувати перемогу.

Попередні результати виборів голови Копачівської ОТГ свідчать про те, що головою громади обрано Совтиса Олександра Євгеновича – він сумарно набрав 1862 голоси, - повідомляють у штабі кандидата.

Найближчий суперник переможця – Хведчак Леонід Павлович набрав 512 голосів

Третій результат в кандидата Романюка Анатолія Павловича - 197 голосів.

147 виборців проголосували за Семенюка Миколу Васильовича, а 36 - за Концевича Олега Володимировича.

Коментарі
30 Жовтня 2017, 14:23
то все таки Євгенович чи Євгенійович
30 Жовтня 2017, 14:52
УКРОП - ВСІ І СОВТИС І ДЕПУТАТИ ГАНЬБА !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
30 Жовтня 2017, 15:21
Саме прикольно, шо гайворонська із савчуком збирали цю громаду добровільно-примусово, а виходить даремно старалися))). Все буде укроп!!! Не бачити тепер їм дороги на Підліски як своїх вух, хіба за свій кошт збудують продаючи фундук)))
30 Жовтня 2017, 16:10
Особливі вітання шлю Романюкові з черговим провалом.Невже людина не розуміє,що суспільство не любить брехунів і аферистів.На голову С.Ради був провал,районна рада те саме і сьогодні знову те саме.З Нікончуком хотіли великої перемоги,хлопці схаменіться вас час уже позаду.Ви ті люди,які топлять своїх,в своїй галузі,однопартійців і так дальше.Вчитель,це ваш потолок шановний.А сам Нікончук завжди вискакує за рахунок партії і все.
30 Жовтня 2017, 16:14
А ще цей кандидат явний противник методкабінету і що дослужився? керувать парадом будут інші а ви дальше перевіряйте учнівські зошити...........
30 Жовтня 2017, 16:19
А депутати !!! Жах зброд. Ото підібрав собі команду.
30 Жовтня 2017, 16:26
Ти умник не розумієш що команду не голова підбирає .а народ голосує за своїх депутатів сам .От так то.Молодець Совтис.І партія УКРОП тоже,так трамайте .
30 Жовтня 2017, 16:36
Метод кабінет обізвався тож не хочеться втратити халявну роботу (не потрібні люди це факт)
30 Жовтня 2017, 17:26
БРЕХУНІВ І ХАБАРНИКІВ ДО ВЛАДИ НЕ ПУСТИЛИ М О Л О Д Ц І.КОПАЧІВКА ТАК ТРИМАТИ .приземлили добряче їх.
30 Жовтня 2017, 22:52
Савчук на сторинци у фб витае з перемогою кого б це йще крим самого себе?*??,***,,*?,,бо провалити хотив солтиса та й списати та не вдалося
31 Жовтня 2017, 21:04
Савчук цілий тиждень поів Олександрівку і кормив бутербродами то гріх йому не пройти
31 Жовтня 2017, 21:45
Укропівці молодці. Укроп -це сила яка немае у раді права голосу,робить для людей більше ніж депутати у верховній раді.Від одного слова УКРОП декого корчить.