Депутатський склад у Копачівську ОТГ: попередні результати

30 Жовтня 2017, 09:33
4783

Вибори у Копачівську територіальну громаду пройшли по одномандатних виборчих округах.

До Копачівської ОТГ увійшли Копачівська сільська рада (села Копачівка, Башова, Олександрівка, Підліски, Тростянка), Березолуківська сільська рада (села Березолуки, Кроватка, Підгірне, Яблунівка), Залісцівська сільська рада (села Залісці, Ужова), Кременецька сільська рада (село Кременець), Любченська сільська рада (село Любче), Уляниківська сільська рада (село Уляники), - інформує прес-служба Волинського УКРОПу.

На посаду голови Копачівської ОТГ балотувалось п’ять кандидатів. Переміг – Олександр Совтис (самовисуванець) з результатом  1862 голоси (66,93 %).

За даними паралельного підрахунку голосів, який здійснює Волинська обласна регіональна парторганізація політичної партії «Українське об’єднання патріотів – УКРОП», склад ради Копачівської ОТГ буде наступним:

1. Кравчук Тетяна Петрівна (УКРОП)   – 94 голоси (76,42 %)

2. Гресь Віра Іванівна (Батьківщина) – 67 голосів (43,23 %)

3. Вавринюк Олена Павлівна (Самовисування) – 39 голосів (25,16 %)

4. Занічковський Валерій Григорович            (УКРОП) – 45 голосів (36,89 %)

5. Баран Микола Петрович (УКРОП) – 31 голос (20,13 %)

6. Савчук Олег Анатолійович (Самовисування) – 59 голосів (46,83 %)

7. Федорук Ганна Олексіївна (УКРОП) – 74 голоси (54,81 %)

8. Зінюк Ірина Петрівна (УКРОП) – 59 голосів (44,36 %)

9. П'ятачук Юрій Леонтійович (Батьківщина)           – 48 голосів (28,4 %)

10. Блажко Володимир Святославович (Самовисування)          – 37 голосів (30,33 %)

11. Кривов'язюк Юрій Миколайович (Самовисування – 39 голосів (39,8 %)

12. Кондратюк Микола Володимирович (УКРОП) – 36 голосів (63,16 %)

13. Ващук Ольга Олександрівна (Самовисування) – 60 голосів (39,47 %)

14. Тананайко Світлана Петрівна (УКРОП) – 71 голос (55,47 %)

15. Турок Руслана Святославівна (Самовисування) – 60 голосів (43,8 %)

16. Андрусь Ігор Вікторович (Самовисування) – 51 голос (41,46 %)

17. Ткачук Олена Іванівна (Самовисування) – 50    голосів (43,1 %)

18. Панасюк Василь Олександрович (УКРОП) – 55 голосів (50,93 %)

19. Петрук Володимир Анатолійович (УКРОП) – 70 голосів (68,63 %)

20. Герасимчук Валерій Микитович (УКРОП) – 61 голос (44,85 %)

21. Нікітін Володимир Якович (УКРОП)  – 36 голосів (34,62 %)

22.Горолюк Віра Василівна (УКРОП)  – 73 голоси (57,48 %)

Також читайте: Відомі перші результати голосування в Копачівській ОТГ

Коментарі
30 Жовтня 2017, 11:41
супер вітаємо переможця
30 Жовтня 2017, 11:51
Вітаємо кременчан що нарешті здихалися Хведчака
30 Жовтня 2017, 11:53
Хведчак залишається старостою до 2020 року...
30 Жовтня 2017, 11:57
Вітаємо Хведчака з днем автомобіліста
30 Жовтня 2017, 12:23
Не факт...
30 Жовтня 2017, 12:32
Думаю розумні сьогодні задумались як кинули громаду
30 Жовтня 2017, 12:59
чому в нас в країні ладу не буде??хто винен??пидивіться результати виборів..винні самі люди що живемо в гавні
30 Жовтня 2017, 13:00
Особливі вітання шлю Романюкові з черговим провалом.Невже людина не розуміє,що суспільство не любить брехунів і аферистів.На голову С.Ради був провал,районна рада те саме і сьогодні знову те саме.З Нікончуком хотіли великої перемоги,хлопці схаменіться вас час уже позаду.Ви ті люди,які топлять своїх,в своїй галузі,однопартійців і так дальше.Вчитель,це ваш потолок шановний.А сам Нікончук завжди вискакує за рахунок партії і все.
30 Жовтня 2017, 14:02
вибрати Панасюка-маразматіка то вже я не знаю,,,
30 Жовтня 2017, 14:27
<p>Савчук хай подякує таньки...потрусила вона ними перед носами виборців перед виборами і савчук став депутатом</p>
30 Жовтня 2017, 15:14
Савчук який так переймався створенням цієї отг опинився один проти 12 укропів. Ржу нє могу))) І хведчак пролетів як на фанера над парижем)))
30 Жовтня 2017, 15:21
Замість бити по клаві, працюйте для села. Я розумію що розумова діяльність це для вас складно, але ви тепер відповідальні і не забувайте це ненадовго. Козлюкевича посадим і все буде ок.
30 Жовтня 2017, 17:57
Ну Уляники вибрали канєшно тоже ше тих укропів які при всіх владах при владі починаючи з часів комсомолу.
30 Жовтня 2017, 18:41
люди навчіться визнавати поразки.Почніть кожний з себе.Замість того щоб бити по клаві і писати всяку грязь краще приеднуйтесь і працюйте для людей.Люди які пишуть про погань самі і е ціеюж поганью .Не копайте комусь яму,самі в неі попадете.Запамятайте-діе правило бумеранга.
30 Жовтня 2017, 19:56
А чого Хитру в депутати не вибирали?
31 Жовтня 2017, 10:07
Бо вибрали Чорнобилюху
31 Жовтня 2017, 14:32
Занічковський - депутат! Є шанс забрати землі під Башовою.))) бож там маслюкі ростуть)))Вперед!!! Кого люди вибирають!ШОК!!!
31 Жовтня 2017, 14:33
Занічковський - депутат! Є шанс забрати землі під Башовою.))) бож там маслюкі ростуть)))Вперед!!! Кого люди вибирають!ШОК!!!
31 Жовтня 2017, 16:30
А що Хитра гірша від Чорнобиліхи?
31 Жовтня 2017, 20:21
прізвище тоі чорнобиліхи?
31 Жовтня 2017, 20:32
вавренюк
31 Жовтня 2017, 21:01
ТИ ЧУВИРЛО ЦЕ НЕ ТОБІ СУДИТИ ХТО ПРОЛЕТІВ А ХТО НІ ВИ ЩО ДУМАЄТЕ ШО ХВЕДЧАК У ВАС ЩОСЬ ПРОГРАВ --- ТО ПРИЗЕМЛІТЬСЯ ВІН ДАВНО ВЖЕ ВИГРАВ . А ВИ КОПИРСАЙТЕСЬ СОБІ ДАЛІІІІІІІІ
01 Листопада 2017, 10:52
Ось і почали вилазити прихвостнні Савчукові які так до влади рвалися що землею торгувати. бо укропівці для них кисень перекрили.
02 Листопада 2017, 16:31
"Дякую.А то все життя проживши в Копачівці я і не знав що мені землі під Башовою потрібні.Піду напишу заяву на землю з маслюками".Шановний, якщо ви так вгамовуете свій душевний стан то пишіть собі на здоровя. а мене це навпаки заряджае .надихае і стимолюе.Ваша бредятина для мене як бальзам на душу. після того що я пережив у своему житті.І вам шановний односельчанин порада-читайте БІБЛІЮ.Всі під одним богом живемо. а він бачить все- де правда. а де брехня.
02 Листопада 2017, 22:31
В нашій краіні ладу немае вже 26 років.Хто винен.?ПОДИВІТЬСЯ НА РЕЗУЛЬТАТ ВИБОРІВ-люди зробили свій вибір щоб вилізти з того гавна і жити краще.