Кандидати у голови Копачівської ОТГ: інтриги та брехня

27 Жовтня 2017, 09:55
5115

29 жовтня на Волині – вибори голів та депутатів у 19 об’єднаних територіальних громадах.

Продовжуємо детальніше знайомитися з головними суперниками на посади голів ОТГ, йдеться у ІІ частині матеріалу газети Волинські Новини від 26 жовтня (№ 42 (90), - пише ІА «Волинські новини». Йдеться в повідомленні й про Рожищенський район, а саме вибори в Копачівській ОТГ.

У Копачівській ОТГ – 5 претендентів на крісло очільника. Найбільше шансів у нинішнього Копачівського сільського голови Олександра Совтиса, який балотується як самовисуванець.

Олександр Євгенійович за освітою економіст, працював у різних банківських установах. Починав з банку «Україна», де був і економістом, і начальником відділення. Перед тим як стати сільським головою, до 2015 року трудився у ТзОВ «Хадеа Стіл Компанія» на посаді бухгалтера.

Люди кажуть про нього коротко: господарник. Адже за два роки зумів знайти можливість і ФАПи підтримати, і клуби поремонтувати, світло на вулицях облаштувати, зупинки встановити тощо.

ЧитайтеКопачівка: на голову ОТГ – п'ять претендентівКопачівська ОТГ: хто змагатиметься за депутатство.

Його найближчий суперник – самовисуванець Леонід Хведчак, голова Кременецької сільської ради. Місцеві розповідають, що пан Леонід заручився підтримкою БПП «Солідарність» та радикалів. До слова, представник останніх, депутат Волинської облради Сергій Котюк, який активно агітує за Хведчака, розробляє піщаний кар’єр і, ймовірно, має намір отримати нову земельку в ОТГ для свого бізнесу.

Нагадаємо, кар’єр розташований за кілька кілометрів від Рожища на території Носачевичівської сільради. КамАЗи з піском цілий день курсують вулицею Промисловою в напрямку Луцька. Тріщини у будинках, розбита дорога, страх за власні життя та здоров’я дітей – таку ціну платять жителі цієї вулиці Промислової. Сергій Котюк пускати іншим шляхом великогабаритний транспорт не хоче, ремонтувати дорогу теж.

Джерела Волинських новин повідомляють, що від БПП у Копачівській ОТГ почали скуповувати голоси виборців на підтримку своїх.

Також читайте, Копачівська ОТГ: виборча комісія з помилками сформувала ДВКУ Копачівці передвиборчі дебати закінчилися реанімацією.

Коментарі
27 Жовтня 2017, 13:04
Заказуха укропівська
27 Жовтня 2017, 13:05
Совтис- Козакевич - укроп
27 Жовтня 2017, 13:28
Заказуха чи ні, але дороги дійсно не має на Промисловій, і все через карєр. Куди дивиться місцева влада?
27 Жовтня 2017, 13:40
Рожищенська міськрада закрила для пісковозів Промислову вулицю ще у 2015 році! Почитай на сайті, там є кілька статтей!!! Бо ти тільки кричати можеш і стрілки переводити. Де поліція??? Де вони, чи не бачать? А заборона є. Піди в міську раду запитай.
27 Жовтня 2017, 14:27
поживи там, потім пиши шо закрили в 2015 . вони як їздили так і їздять.
27 Жовтня 2017, 14:59
Пісок возять і далі, тепер правда менші машини, дорогу трошки напевно перед виборами підремонтували.
27 Жовтня 2017, 15:08
То чого не пишете заяви в поліцію? Хай реагують!
27 Жовтня 2017, 15:14
А з Соколя вже фкри не їдуть чи по 1 Правня 40т вантажівки до зерноскладу?
27 Жовтня 2017, 15:40
Козакевич вже спить і бачить як вони з Совтисом вибори виграли та бабло укропівське дерибанять
27 Жовтня 2017, 15:52
Бляха, Район.Рожище читають і віщуни, і ясновидці, й навіть умільці тлумачити сни)))) Круто)))))
27 Жовтня 2017, 16:24
Аналогічно. Спитайте людей які працювали з Совтисом в банку. Нема що там хвалити. Про хороших керівників так не говорять.
27 Жовтня 2017, 16:26
Виберіть менше зло з двох бід. Укроп Совтис або Хведчак діюча влада. Та люди реально знають хто справді лідер громади!
27 Жовтня 2017, 16:27
Так як Совтис з Федчаком рвуться до влади, то знають що там таке добре. Але з перевірених джерел відомо, що перемога їм не світить. Служба Божа краще знає!!!
27 Жовтня 2017, 17:29
Совтис два роки землі не давав
27 Жовтня 2017, 17:29
Дуже порядна людина! ГОСПОДАРНИК.
27 Жовтня 2017, 17:45
дякувати Богу, що скоро неділя, а то ще трохи і згадають, що хтось когось заміж пообіцяв взяти і не взяв! <br/>Люди! Схаменіться! Вам і далі жити усім разом. Як ви будете дивитися в очі один одному?!
27 Жовтня 2017, 18:01
Я багато років працювала з Солтисом.
27 Жовтня 2017, 18:01
Хороший керівник. Порядна людина.
27 Жовтня 2017, 18:04
Ви задумайтесь кого хочете бачити на чолі громади. Може Вас влаштовують злодії, корупціонери. Їх скрізь виганяють, а потім знову беруть на держслужбу і знову виганяють. І ніякого покарання
27 Жовтня 2017, 18:07
Бухгалтер пише: &quot;Я багато років працювала з Солтисом.&quot; і добавляє: &quot;Хороший керівник. Порядна людина.&quot; Одразу зрозуміло, що коментар замовний, мало того здійснили це коментування люди далекі і від Копачівки і від СоВтиса!!! Важко працювати з людиною, а потім сплутувати головук Копачівки СоВтиса із сільським головою Шкліня СоЛтисом!!! Але дякую Бухгалтеру - підняли настрій.
27 Жовтня 2017, 18:20
Вибачте, помилилась. Але переповняють емоції коли читаєш ваші коментарі. Навіщо виливати на людину стільки бруду. Це роблять люди які в будь який спосіб хочуть обгадити людину.. Як кажуть найкращий спосіб захисту це напад. І яка різниця чи я з Копачівки чи ні. Ви облили багнюкою людину а захистити її може по вашому тільки житель Копачівки.
27 Жовтня 2017, 19:06
Я теж банківський працівник. І всі ваші звинувачення в адресу Совтиса велика БРЕХНЯ і НАКЛЕП. Мені байдуже до ваших виборів. Тільки паплюжити людину це підло і низько.
27 Жовтня 2017, 19:09
а ініціали ваші такі о. м. .............
27 Жовтня 2017, 19:20
Господи. Я говорю вам про елементарну порядніст. Ви мабуть не знаєте що це таке. Ви як той цуцик що тявуає зза угла. До речі таких ініціалів не знаю. Добре. Все. Ви мене дістали. З недалекою людиною немає про що говорити.
27 Жовтня 2017, 19:28
Прочитав на сторінці Леоніда Хведчака пост, цитую: &quot;Дорогі земляки!<br/>Вкотре зіштовхуюсь із заказаними статтями «проплачених» змі та чорним піаром однієї зеленої політичної сили Волині. Хороші рядки написала талановита Ліна Костенко про все це - <br/>Прости мені, мій змучений народе, <br/>що я мовчу. Дозволь мені мовчать! <br/>Бо ж сієш, сієш, а воно не сходе, <br/>І тільки змії кубляться й сичать. <br/>Всі проти всіх, усі ні з ким не згодні.<br/>Злість рухає людьми, <br/>але у бік безодні.&quot; НУ ЛЮДИ ДОБРІ, ХТО Й ДЕ КОМУ ПРОПЛАЧУЄ? ПАНЕ ЛЕОНІДЕ ПОБІЙТЕСЯ БОГА!! Якось це все так вже не гарно. Читав от вашу статтю в Нашому краї, в якому власне крім політики тільки любовні історії, тому не гарно, ой, як не гарно! П.С. Нашкрайовці, а ви взагалі про гідність щось чули?
27 Жовтня 2017, 19:32
Писля виборив, оставьте соби, ци заказни статьи, в туалети на спогади.. Виграе завжди, мудриший и мужниший..
27 Жовтня 2017, 19:37
Скільки можна.Два дні війна укропу з владою. Добре хоч сьогодні останній день.
27 Жовтня 2017, 19:41
Уявляєте на що ці два кандидати Копачівську громаду перетворять
27 Жовтня 2017, 21:31
Голосуйте за вчителя.
27 Жовтня 2017, 22:11
Да, вчитель всім покаже, в школі на уроках розказує про вибори учня.
28 Жовтня 2017, 12:04
Сказали ,що кандидатів 5, а написали лише за 2-ох. А ви не ду маєте ,що може перемогти кандидат не з Копачівки , яку просто розшматають. Ще ж є Любче ,Березолуки, Залісці. Якщо їх об'єднає один депутат, то він і виграє. А таким може бути кандидат Семенюк, доволі успішний фермер,ніколи НЕ КРАВ ,простий в спілкуванні . Таких люди поважають - він свій. І поки ви тут ділите журавлів , він тихенько заробляє бали на свою синичку. Щасти тобі, Миколо.
28 Жовтня 2017, 15:28
Хай би й пройшов Семенюк.А то вже ці двоє задовбали. Один одного брудом обливають. Землі ім нашої не розпайованої хочеться.
30 Жовтня 2017, 17:31
Міська рада лише обійшла закон своїм рішенням дозволивши проїзд до 20 тон, щоб камази лише їздили, чому не поставила знак 10 тон, щоб вони не їздили? А тому, що кормляться самі з піску, напевно як і Ти)))))
02 Листопада 2017, 17:09
СЛУЖБА БОЖА КРАЩЕ ЗНАЕ- того і господарем у громаді обирае.
02 Листопада 2017, 17:12
МОЛОДЕЦЬ