Судили неповнолітнього, який їздив напідпитку за кермом у Топільному

13 Жовтня 2021, 10:27
Судили неповнолітнього, який їздив напідпитку за кермом у Топільному 1234
Судили неповнолітнього, який їздив напідпитку за кермом у Топільному

Суддя Рожищенського районного суду Іван Сіліч розглянувши справу про притягнення до адміністративної відповідальності студента училища міста Берестечко, який кермував авто напідпитку у Топільному.

Про це йдеться у постанові суду від 11 жовтня.

Юнак 29 вересня о 1:10 у селі Топільне Рожищенської громади по вулиці Ювілейна керував автомобілем Renault Kangoo, перебуваючи в стані алкогольного сп'яніння. 

У судовому засіданні  хлопець свою вину в інкримінованому йому адміністративному правопорушенні визнав. Суду показав, що випив пляшку алкогольного пива, після чого керував транспортним засобом. У вчиненому розкаявся і просив суворо не карати.

«Враховуючи особу правопорушника, який є неповнолітнім, позитивно характеризується за місцем проживання, навчання, вперше притягується до адміністративної відповідальності, визнав свою вину, щиро розкаявся у вчиненому, вміст алкоголю в його крові є незначним, тому відносно нього слід застосувати заходи впливу, що застосовуються до неповнолітніх у виді попередження», – йдеться у матеріалах справи.

Тож суддя постановив визнати хлопця винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 130 Адміністративного кодексу, та застосувати відносно нього заходи впливу, що застосовуються до неповнолітніх – попередження.

Коментар
28/10/2021 Четвер
28.10.2021
27.10.2021
26.10.2021
v>