Копачівська ОТГ: хто змагатиметься за депутатство

08 Жовтня 2017, 15:16
6055

Копачівська сільська виборча комісія об'єднаної територіальної громади зареєструвала 83 кандидати у депутати до відповідної сільської ради та 5 кандидатів на посаду Копачівського сільського голови ОТГ. Про це стало відомо Громадянській мережі ОПОРА.

На посаду очільника об'єднаної громади претендують:

1)Совтис Олександр Євгенійович, самовисування, 1970 р.н., громадянин України, освіта вища, проживає в с. Копачівка.

2) Хведчак Леонід Павлович, самовисування, 1969 р.н., громадянин України, освіта вища, проживає в с. Кременець.

3) Семенюк Микола Васильович, суб'єкт висування – "Об'єднання "Самопоміч", 1964 р.н., громадянин України, освіта середня спеціальна, проживає в с. Рудка-Козинська.

4) Концевич Олег Володимирович, суб'єкт висування – Радикальна партія Олега Ляшка, 1965 р.н., громадянин України, освіта вища, проживає в с. Копачівка.

5) Романюк Анатолій Павлович, суб'єкт висування – ВО "Свобода", 1959 р.н., громадянин України, освіта вища, проживає в с. Копачівка.

Також читайте, Копачівка: на голову ОТГ – п'ять претендентів.

Брати участь у перших виборах до Копачівської сільської ради ОТГ (Рожищенський район), які відбудуться 29 жовтня 2017 року, виявили бажання 34 кандидати-самовисуванці та 83 кандидати, висунуті політичними партіями: "Українське об'єднання патріотів "УКРОП", Аграрна партія України, ВО "Батьківщина", "Об'єднання "Самопоміч", ВО "Свобода", "Розумна сила" та Радикальна партія Олега Ляшка.

На сторінці Копачівської об'єднаної територіальної громади в соціальній мережі Facebook є відомості про тих, хто має бажання стати депутатом. 




ПРОГОЛОСУВАТИ за найкращу, на Ваш погляд, кандидатуру на голову Копачівської ОТГ, можете натиснувши ТУТ.

Коментарі
08 Жовтня 2017, 21:51
копачівським батюшці з матушкою вже не хочеться в церкві молитися. Вирішили в політику податися. Чи це прикол такий?
08 Жовтня 2017, 22:42
КЕрувати потрібно щоб угодити Богу , а не комусь. А ми такі самі жителі Копачівки як і всі інші. Розвиток ОТГ для нас не байдужий, то чому хтось, а не ми?
09 Жовтня 2017, 00:14
Ну а чому не байдуже те що в москальсьскій церкві правите.це ж наші окупанти чи ні
09 Жовтня 2017, 02:00
ну а як розвивати русский мір в Копачівці ??? не тільки через церкву але через і отг)))
09 Жовтня 2017, 10:38
Як мені приємно що Рожище кинули і не беруть нікуди. Плачте !!!! Ахахах
09 Жовтня 2017, 18:41
А знаєте, чому так багато кандидатів? Такса від 500 до 1500!!! заробляють......
09 Жовтня 2017, 20:21
Це ті кандидати , які висунуті від партій
10 Жовтня 2017, 00:45
Совтис з Гайворонською і Савчуком замутили ОТГ тепер рулять. Хведчака на вибори розвели, а той бабло сипе.
10 Жовтня 2017, 01:10
Багато кандидатів це схема. Всі голоса за кандидата щитають ,а тоді виставляють ту кількість кандидатів щоб розірвати всі інші голоси і потрібний обранець в дамках. Лохотрон, а не вибори.
10 Жовтня 2017, 10:37
Совтисом ще Павлюк та Косьмін керує, вони незамінні в виконкомі сільської ради.
10 Жовтня 2017, 11:44
!!!!!!
10 Жовтня 2017, 11:47
А кажуть церква поза політикою.
10 Жовтня 2017, 11:51
На вибори не підем. Нам не потрібна та отг.
10 Жовтня 2017, 11:56
Совтис голова Савчук депутат. Ясно, що вони домовились вже давно. Вони ж рішення про обєднання приймали.
10 Жовтня 2017, 12:32
ОТГ вже є і нічого незміниться, а те що на вибори не прийдете це дасть можливість скупити голоси і вибрати потрібного голову. Все в ваших руках.
10 Жовтня 2017, 12:34
Так правильніше
10 Жовтня 2017, 20:50
Два роки просидів, а то вже Совтису клуб Копачівський треба. Як рветься до корита хамло.
11 Жовтня 2017, 15:39
Совтис голова швагро зам плюс моська з Савчуком все кінець отг рибу всю виловлять
11 Жовтня 2017, 21:58
Совтис з Чорнобильом і Моською обіцяли громаді сад засадити біля ставка рибу на ставку ловити безкоштовно і що одні обіцянки кидалово а самі браконьєри рибу сітками тягають дичину постріляли ось вам і голова і депутати!!!
13 Жовтня 2017, 12:55
Ну чому ж у вас стільки жовчі??? Подивіться на добрі справи цих людей ! Якщо ви небайдужі то, може, для початку покаєтесь і самі спробуєте щось зробити для себе і для всіх?