Тетяна Лесіна через суд добивається поновлення на посаді

07 Жовтня 2017, 18:49
4848

У четвер, 5  жовтня, в Луцькому міськрайонному суді розпочалося слухання справи за позовом Лесіної Тетяни Юріївни проти відділу освіти та молоді Рожищенської РДА.

Лесіна просить суд визнати неправомірним та скасувати наказ про її звільнення, поновити на посаді та стягнути заробітну плату й заподіяну їй моральну шкоду з відповідача.

Традиційно у Тетяни Лесійної два захисники - Сергій Сафулько та Дмитро Леміщак.

Адвокати позивача та юристи зі сторони відповідача озвучили свої позиції по справі і заявили клопотання про виклик свідків у судове засідання.

Головуючий у справі суддя Олександр Гринь задовольнив клопотання обох сторін. Наступне засідання у справі призначили на 11:30, 27 листопада.




Також читайте, Справу Лесіної розглянув апеляційний суд.

Коментарі
07 Жовтня 2017, 22:10
а що робить наш хворий Юрчик на засіданнях суду? Він ж на лікарняному? Чи лікарняне тепер не оплачується? Чи то так можна?
07 Жовтня 2017, 22:35
Короче апять готуй бабло на здавання на коври,пластикові вікна,посуд і всяку сраку...Подяку і грамоту повинні видавати батькам що за власний кош піднімають садочок,а не гойманисі.Йопти найняти 2 адвоката,за які гроші чи може у її зарплата бешена?Оце ж рве жопу боїться втратити "кормушку"
07 Жовтня 2017, 22:55
<p>Гидко слухати її на зборах у садочку,культурою спілкування там і не пахне,а якийсь тюремний "базар".А ще гидкіше наблюдати як їй лижуть(і це ще мягко сказано) .......так званні мамаші з батьківського комітету,які ж при її відстороненні срали її</p>
07 Жовтня 2017, 23:08
А я знаю, що Лесіна повернеться<br/>І знов буде те, що й раніше. Якщо вихователі і батькі згідні терпіти її знущання, значить вони це заслужили.
08 Жовтня 2017, 01:32
Повністю згідна з коментарем &quot;мама&quot;неодноразово була сама свідком цієї мерзотної вистави мамаш з батьківського комітету і обнімань,цілувань Лесіної,люди низько це все робиться за наш рахунок в державному закладі,а якщо вона так хоче керувати то нехай бере в оренду приміщення оформляє відповідні документи як вона це вміє встановлює таксу і вперед косити бабло!!
08 Жовтня 2017, 01:51
Знову полилось лайно і по суті судового засідання нічого. Автори коментірв ( мама тато Рома і так далі ) чому ви такі дволиці люди? Я більше як в певнений що в з Лесіно в лице &quot;в дьосна цілувались&quot; а тут обливаєте брудом. Будьта якось стриманішими чи що я б сказав вище цього ( поважайте самі себе )!!! Може хтось був на суді ?? Щось чув більше як тут написано ???
08 Жовтня 2017, 02:21
В батьківський комітет обирають союзників,сьогодні нормальний батько чи матір не погодяться,по одній і тій причині,відповідальність велика!!! А лигарі,як у деяких школах нашого району,тусують з директором!,двуликі,байдужі,тільки гроші з батьків доять!Ганьба!!!
08 Жовтня 2017, 02:26
Адвокат <br/>Сафулько таких справ не програє. Для нього це дуже легка справа. І вона повністю виграшна.
08 Жовтня 2017, 12:57
За інших мамаш нерозписуюся говорю від себе&quot;вдьосна цілувались&quot;не цілувалася і небуду.Неприємна вона мені і обхожу її десятими дорогами, всі повишенні тона і хамство(в її стилі)культурно присікала.
08 Жовтня 2017, 15:43
І Сафулько продався?
08 Жовтня 2017, 19:02
Лесіна так тримати судися і вигравай молодчина
08 Жовтня 2017, 19:02
Лесіна так тримати судися і вигравай молодчина
08 Жовтня 2017, 21:09
І щоб твій внук попав до такоі ж Лєсіноі! Щоб знущалась з нього і дебілом обзивала та затріщини лупила! Ото і буде тобі наука, а не суд! Божий суд на тебе чекає! І то дуже скоро!
08 Жовтня 2017, 22:00
Ми тебе теж