Цьогоріч «Волиньгаз» обстежив понад чотири тисячі кілометрів газових мереж

30 Серпня 2021, 12:07
Комплексне приладове обстеження Реклама 1024
Комплексне приладове обстеження

За перше півріччя цього року провели комплексне приладове обстеження понад  3 400 км газопроводів Волині. 

Виявили 201 витік природного газу на розподільчих газопроводах і на газопроводах-вводах, з яких 106 витоків – на підземних розподільних газопроводах. Про це Бізнес.Район повідомляють у пресслужбі АТ «Волиньгаз».

Під час КПО працівники служби визначають місцезнаходження витоку, глибину залягання газових мереж, перевіряють суцільність ізоляційного покриття та герметичність газопроводів.

Крім того, фахівці служби контролю за виробництвом провели повне технічне обстеження майже 1 100 км газопроводів,  під час якого визначили технічний стан ізоляційних покриттів, металу труби при шурфових оглядах і здійснили корозійну діагностику газопроводів.

Обстеження відбувається за допомогою високоточних та високочутливих приладів, за результатами яких приймається рішення щодо можливої подальшої експлуатації газопроводів та включення їх до плану капітальних ремонтів та реконструкції об’єктів системи газопостачання. Завдяки сучасному обладнанню значно скорочується час пошуку пошкоджених мереж і точно визначаються місця витоків.

«Найбільший обсяг робіт з комплексного приладового обстеження підземних газопроводів проводиться в літній період до промерзання і після повного відтавання ґрунту. До кінця 2021 року фахівці служби  КПО обстежать ще близько 3 800 км газорозподільних мереж  області. "Волиньгаз" експлуатує  10 402 км газопроводів», - повідомив головний інженер компанії Андрій Цибульський.

Читайте також: Термін підключення до тарифу «Твій газ Рівномірний платіж» продовжено ще на місяць

Довідково:

Регіональна Газова Компанія – сервісна компанія, яка розробляє інноваційні та комплексні рішення для енергетичного сектору, спрямовані на підвищення якості клієнтського обслуговування, модернізацію галузі та впровадження європейських стандартів роботи операторів ГРМ. Під брендом РГК працює  20 газорозподільних компаній, в яких зайняті 38 тисяч фахівців. Вони обслуговують 250 тис. км газопроводів та понад 8 млн споживачів газу.

 

Коментар
06/12/2021 Понеділок
06.12.2021
05.12.2021
04.12.2021
03.12.2021