Копачівка: на голову ОТГ – п'ять претендентів

04 Жовтня 2017, 19:16
8965

У Копачівській сільській виборчій комісії зареєструвалися п'ять кандидатів, охочих очолити Копачівську ОТГ. 

Про це йдеться на сторінці Копачівської об'єднаної територіальної громади в соціальній мережі Facebook.

Пропонуємо ознайомитися з тими, хто прагне очолити першу ОТГ в Рожищенському районі.

1) Кандидат на голову Копачівської ОТГ
Романюк Анатолій Павлович народився 7 грудня 1959 року, громадянин України, освіта вища, місце проживання с.Копачівка


 

ПРОГОЛОСУВАТИ за найкращу, на Ваш погляд, кандидатуру на голову Копачівської ОТГ, можете натиснувши ТУТ.

Коментарі
04 Жовтня 2017, 22:48
Це буде битва екстрасенсів ((:
04 Жовтня 2017, 22:50
Зразу видно хто керує Совтисом
04 Жовтня 2017, 22:52
А самопоміч з Рудки, він щось переплутав?
04 Жовтня 2017, 22:57
<p>Козакевич поміняй куртку.</p>
04 Жовтня 2017, 23:05
Пока екстрасенсорних здібностей найбільше у Хведчака та Совтиса з Козакевичем. Гроші не пахнуть.
04 Жовтня 2017, 23:33
Добре контролюйте пiдрахунок та сидiть цiлий день на дiльницях
04 Жовтня 2017, 23:34
САВЧУК ПОСТАВИВ НА ХВЕДЧАКА.
04 Жовтня 2017, 23:39
А ХВЕДЧАК НА КОЗАКЕВИЧА. :)
04 Жовтня 2017, 23:42
А ще краще на двох! Тоді точно картина маслом.
04 Жовтня 2017, 23:50
Хведчак у Совтиса заступником буде або наоборот
04 Жовтня 2017, 23:52
ото совтис підібрав фото для піару!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! не вірте люди , це все ПІАРИЩЕ на фоні інших , не такі вони вже й друзі!!!!!!!!!!!!! Це фото на якому все село на відкритті дитячого майданчика в с. Башова, а він вирізав тільки те , що йому вигідно для ПІАРУ!!!!!!!!! ГАНЬБА!!!!!!!!!!!!!!!!!
04 Жовтня 2017, 23:53
Виходить підступна змова кандидатів, а Савчук в шоколаді рошен
04 Жовтня 2017, 23:58
Совтис на фото такий як є підступний та брехливий а як до діла то ні риба ні мясо
05 Жовтня 2017, 00:05
Олег <br/>Володимирович <br/>Ви будете супер голова ми за <br/>Вас!
05 Жовтня 2017, 00:06
В березолуках бобре контролюйте дильницю Коцюбайлиха мае вкиди робити за Хведчака.
05 Жовтня 2017, 00:08
Чесно скажу що мені Романюк найкращий із цих.
05 Жовтня 2017, 00:09
А коцюбайлиха всі знають що з совтисом і піде старостою.
05 Жовтня 2017, 00:32
Концевич олег володимирович людина добра розумна порядна це єдиний лідер і кандидат на це місце. !!!
05 Жовтня 2017, 00:43
..
05 Жовтня 2017, 00:44
В Концевича добра баня Совтис з Савчуком постійні клієнти.
05 Жовтня 2017, 01:20
ПАПУАСИ-Б....ЛЯТЬ ВАС ЗНОВ ВСІХ ПЕРЕТВОРЯТЬ В РАБІВ ---БО ГРА ІДЕ ЗА ЇХНІМИ ПРАВИЛАМИ...У ВАС ВИБОРУ НЕМАЄ І НЕБУДЕ---БО ЗАВЖДИ НА ВИБОРАХ Є ДВІ ТРИ І Т Д ---БРЕХНІ --КОГО ВИ ТУДИ НЕ ПОСАДИТЕ ВІН ПЕШКА---БО ВСІ РЕСУРСИ ГРОМАДИ (ЛІС ЗЕМЛЯ НАДРА ПОДАТКІ)--НАЛЕЖАТЬ НЕ ВАМ А КИЄВУ І МІНЕСТЕРСТВАМ ---А ЦІ ПРОХВОСТИ ЗВИЧАЙНІ КОРУПЦІОНЕРИ....
05 Жовтня 2017, 01:54
Знаю точно Хвидчак людина діла звернешся до нього і він зробить.Людина має зв'язки і вміє ними користуватися,і хай би хто і що неказав.
05 Жовтня 2017, 02:08
Романюк найменше маэ негативних выдгукыв, але й выдгукыв наймене. Тобто э шанс, але варто працювати на власний позитив, а негатив на опонентыв народ ы так знаэ.
05 Жовтня 2017, 09:59
Добра баня це робота ,робить людей чистішими а добре серце <br/>Концевича буде робити добро для громади для вас жителі села <br/>Копачівка і приєднаних сіл
05 Жовтня 2017, 11:12
Тільки не совтис і не хведчак
05 Жовтня 2017, 11:37
Хвичак сидить в кріслі ,червона краватка як у Януковича. Дивись Льоня будеш тікати як Вітя Янек.
05 Жовтня 2017, 12:01
Вибір Хведчака біда всім селам.
05 Жовтня 2017, 13:19
http://rozhyshche.rayon.in.ua/polls
05 Жовтня 2017, 13:23
І там правда? Вірите в те?
05 Жовтня 2017, 14:17
Виграє Банкір
05 Жовтня 2017, 15:01
Концевич своє діло робить добре, вкладає туди душу, то є надія, що й для сіл цих щось зробить
05 Жовтня 2017, 15:28
Після Совтиса керівництва два банка закрилось, яскравий приклад.
05 Жовтня 2017, 15:28
Ні один кандидат не підходить на голову ОТГ, Совтис нічого не робить, а Хведчак аж занадто старається, інші троє без коментарів. Висновок один всі хочуть до корита.
05 Жовтня 2017, 16:23
Совтис батюшку і матушку гі-ном поливає. А фотку виставив, ніби той його підтримує з Гришою укроповским!
05 Жовтня 2017, 16:27
Козакевич + Совтис = Укроп
05 Жовтня 2017, 22:30
І ВІН БУДЕ РУЛИТИ
06 Жовтня 2017, 01:21
&lt;p&gt;Грішаня козакевич брехун та все обіцянками кормить&lt;/p&gt;
06 Жовтня 2017, 01:34
Гріша сьогодні платив і збирав людей в автобус на Міхо в Луцьк. Оце номер.
06 Жовтня 2017, 03:06
Роздавали по 50 гривень від козакевича ткачук з базару. Ходив по площі зі списком
06 Жовтня 2017, 03:17
Свій агітатор від укропу за 6000 гр , це підкуп ? Чи нова схема. Народ скільки ви будете продаватись. Невже вас так і нічого ненавчило. Десятники і сотники, члени цієі піраміди що ви залишите своім дітям. Цих грошей не хватить на все життя, а до керівництва громадою можуть прийти не чесні на руку люди і це буде на вашій совісті
06 Жовтня 2017, 04:12
Жителі копачівки вибирайте нез мішком грошей бо вони розтратяться і потрібно буде швидко поповнювати за ваш рахунок а людину яку ви поважаєте серед усіх кандидатів це<br/>Концевич <br/>Олег ваш вибір буде вірним!!!!!!!!
06 Жовтня 2017, 11:42
На голову ОТГ людину потрібно не обирати, а правильно казати брати на роботу. Успіхів
06 Жовтня 2017, 11:54
Про шо ви говорите. Канцевич тупий як валянок. Розумієєте т у п и й .
06 Жовтня 2017, 11:57
Правильно казати не обирати, а брати на роботу голову ОТГ. Громада ж бере на роботу людину управляти ОТГ. От і виберіть людину яку б ви взяли на роботу.
06 Жовтня 2017, 13:26
я не знаю чи тупий Концевич але він господар а Хведчак хамло папуга пройдисвіт подивіться на портрет і цим все сказано
06 Жовтня 2017, 19:31
А куди ще вертольот пхається.Залісці розвалив,тож нехай далі лесопедом їздить на заправку на заправку по соляру
07 Жовтня 2017, 02:01
Нарешті.І про мене згадали.Дякую.
08 Жовтня 2017, 00:48
Молодь підключайтесь це вам жити !!!!!!