Лесіна не довіряє судді Сілічу

03 Жовтня 2017, 19:42
4364

У понеділок, 2 жовтня, в Рожищенському районному суді розглядали цивільну справу за позовом колишньої завідувачки ДНЗ №1 до Рожищенського міського голови.

14 вересня 2017 року Тетяна Лесіна звернулася до суду з адміністративним позовом до В’ячеслава Поліщука про визнання дій та рішень Рожищенського міського голови неправомірними та їх скасування, - йдеться на сторінці Рожищенської міської ради в соціальній мережі Facebook.

Пізніше, а саме 28 вересня 2017 року, позивачка заявила про відвід головуючого судді Івана Сіліча. Аргументуючи це тим, що постановою цього судді від 6 березня 2017 року її визнано винною у вчиненні адміністративних правопорушень та накладено адміністративне стягнення, яке пізніше було оскаржене в апеляційному порядку. 

На це судове засідання позивачка не з’явилася особисто, але подала заяву, де просила підтримати раніше написане та задовільнити її прохання. Відповідач В’ячеслав Поліщук, щодо заяви про відвід судді заперечив, зазначивши, що підстав для цього немає.

Але суд задовільнив заяву Лесіної про відвід головуючого по справі судді Івана Сіліча, а справу за адміністративним позовом передав на розгляд Луцького міськрайонного суду Волинської області.

Коментарі
03 Жовтня 2017, 23:14
Та Лесіна геть здуріла
03 Жовтня 2017, 23:39
Лесіну веде Сафулько. Цим дуже багато сказано. ВонИИИ виграють усі суди. До "гадалки" не ходи. Витре ноги в міську раду, у відділ освіти ну і так далі - про активістів вже мова не йде. Те, що Лесіну треба гнати - це факт, але те, що бюджетники, отримуючи мізерні зарплати, мають низький рівень фаховості - це теж факт. Бабло рулить. Так завжди було, так є і так буде. Приклад - видно як суди відбуваються, в чию користь... Людина, яка має фаховість і підготовку, не буде ходити на 8-ми годинний пятиденний робочий тиждень. Це ж усі усвідомлюють? Усі. І Лесіна тут ні до чого. Не вона задає тон судовим процесам, а дуже дорогий адвокат і це теж усі усвідомлюють. За бабло. За пристойне бабло. Змиріться, або найміть такого ж самого Сафулька і тоді, можливо...
03 Жовтня 2017, 23:58
Поліщук Сафулька немає
04 Жовтня 2017, 00:17
Я знаю мир где вор сидит на воре мудрец глупцу проигрывает в споре безчесный честного стыдит а капля щастья тонет в море горя
04 Жовтня 2017, 01:03
Лесіна буде правити вічно. Ніхто не винний в тому, що в нас така країна, де всі судді продажні і всім правлять гроші.
04 Жовтня 2017, 01:17
Хто стикався із засіданнями в Рожищенському суді прекрасно знають,як приймаються рішення...Лише гроші та зв'язки усе вирішують, правда до уваги не береться!!! Витрати на Апеляційний суд,це лише лишні витрати та нерви...Рука руку миє. Простий народ не взмозі довести свою правоту. Сіліч з Алієвою погрузили в корупції...
04 Жовтня 2017, 02:18
А я вірю, що справедливість існує.
04 Жовтня 2017, 04:19
І я вюрю що Лесіна з Юрчиком будуть сос..ти.
04 Жовтня 2017, 11:54
Я повертаюся! Залишилось ще недовго!
04 Жовтня 2017, 12:23
Да Сіліч точно КОРУМПОВАНИЙ. Взяткі добре бере.
04 Жовтня 2017, 12:25
Да не вже, а ти давав? Може назвися, щоб ми теж могли тебе обговорити. Може й ти у нас майстер на лапу, але скавунчиш тільки по інших?
04 Жовтня 2017, 13:03
Доречі чому редакція не пише що Лесіна апеляцію знову виграла ??
04 Жовтня 2017, 14:23
Отото в Рожищах Корупція недовіряють Суду.
04 Жовтня 2017, 14:27
Хто вирішив що Сафулько класний адвокат?????!!!
04 Жовтня 2017, 15:02
Як це хто вирішив? Його адвокатська практика це показує. Принаймні в порівнянні з юристами РДА, її структурних підрозділів та міськради він точно крутий.
04 Жовтня 2017, 15:03
А те що навіть коли Леніна будучи вихователем і обзиває дітей всяко ..на дітей начхати бачу батькам і персоналу який лише їй одне місце
04 Жовтня 2017, 15:24
Шановна якщо дійсно все так як ви пишете, і Вам не до одного місця, підіть в освіту, підіть в суд, будьте свідком , чого тут всі розумні, а як реально допомогти в цій справі то ніхто не хоче????????????!!!!!!!!!!!!!!
04 Жовтня 2017, 15:56
Опачкі! Знов активізувалось 3 людини які пишуть від різних імен. Да доречі там вище праві. Лесіна виграє все і ще й заробить нормальні грощі на моралці і компенсації за вимушений прогул. Це питання часу не більше.
04 Жовтня 2017, 16:56
А чого не довіряти Сілічу Апеляційний суд м.Луцька залишив рішення в силі Адже корупцій ні дії були із заміою що писала на синочка із сестрою що давала всілякі надбавки іщо невістка брала до декрету все що можна іне можна а заміни простим не випросиш а свої все можна навіть в норму важко вмістити але родичам все можна й на роботу не ходити а зарплату получати собі набрала все що можна і неможна але риба гниє з голови авцьому случаї головою є заврайвно з методисткою Леською але ж їм хочеться гроші получати на халяву
04 Жовтня 2017, 17:00
а коли вона виховательои робила коли прийдеш то няня то медсестра добре хоч синочка не посилала
04 Жовтня 2017, 23:52
та лесіна нормальна жінка....чого ви причепились ..
05 Жовтня 2017, 01:38
Лесіна сама краща вихователька.
05 Жовтня 2017, 18:53
Тетяну Лесіну люблять і поважають малята дитсадка,а це про багато що говорить...
05 Жовтня 2017, 20:11
Які малята і якого дитсадка іі люблять і поважають? Ті що заікаються після затріщин? Ті що впісюються вже рік перебуваючи у іншому садку? За що іі любити? За накурену пащеку з якоі виригуються одні мати? Побійтесь Бога з вашою любов"ю...
05 Жовтня 2017, 22:54
вона жахлива...але де ж ті мами,які тільки жаліються,де зібрання підписів від батьків?носи в одне місце позапихали і мовчать!як так можна,це ж ваші діти?схаменіться!
06 Жовтня 2017, 15:12
Знову купа бруду а по суті "Зеро" !!! Виграє всі суди і добре заробить як я вже казав ! І буде робити а місцева влада на чолі з Гайворонською буде знову опущена! Правду кажуть такий керівник не мав до такого допустити і вирішити ці питання давно. Нада міняти райрнну владу. Тут я з Самообороною солідарний.
06 Жовтня 2017, 17:53
Лесіну я не знаю як виховательку,а з судом і з С.І.І мав зазіданя. Прогнивша внас система.
06 Жовтня 2017, 17:57
Підтримую гниду на 100 процентів.РДА ви НІХТО!!!!!!!!