Копачівка: на голову ОТГ – два претенденти

01 Жовтня 2017, 09:45
4712

У Копачівській сільській виборчій комісії зареєструвалися два кандидати, охочих очолити Копачівську ОТГ.

Про це повідомляють на сторінці Копачвська громада у Фейсбуці.

«Станом на 12.00 29 вересня 2017 року у Копачівській сільській виборчій комісії зареєстровано два кандидати на голову Копачівської обєднаної територіальної громади. Леонід Хведчак – Кременецький сільський голова та Олександр Совтис – Копачівський сільський голова», – ідеться у дописі.

Коментарі
01 Жовтня 2017, 16:45
Та скільки ж тому Хведчаку вже треба... Ну невже ж совість не мучить, невже ж добре спиться ночами ,як йому так і дружині. Господи, та чому ж от так в житті. Люди, які тяжко працюють немаю нічого, а тут... По людських кістках підуть.
01 Жовтня 2017, 16:49
солтис -цунамі "такий добрий" аж немає чого й сказати. одним словом ХАМЛО .
01 Жовтня 2017, 17:23
Ти тяжко працюєш? Ще навіть уяви немаєш що таке праця. А заздрість то перше що в тебе є. Тому мати ти будеш по своїй завісті---ні.....я.
01 Жовтня 2017, 17:44
Я дякую Всевишньому, що не знаю такої "роботи", як у вас. Я працюю в себе на полі і ніколи нічого ні в кого не брав. І заздрості в мене немає. Он навіть найбагатші помирають і з собою в труну беруть не багадство, а свою совість.
01 Жовтня 2017, 19:43
Совтис - цар, ві думає, що за пазхою!
01 Жовтня 2017, 20:03
Чому мадам Хведчак рідко відвідує засідання сесій районної ради.Для чого їй було іти у ті депутати.
01 Жовтня 2017, 20:43
А тобі яке діло, як хочу, так і ходжу.
01 Жовтня 2017, 21:00
совтес хоч дороги замостив в селі ,а ваш муж тільки землі роздерибанив і на дочку меншу не повнолітню паро гактарів записав по якомусь праву ? То тепер уявімо ,що буде як він стане на чолі ОТГ-все розкрадеде ви ! А по поводу не явки на сесії ,то йдіть з депутатства і не колихайте людям нерви всеодно з вас толку як з козла молока !
01 Жовтня 2017, 21:17
Копачівську ОТГ Савчук замутив, а як розхльобуватись так в кущі. Любого там чекає крах. Грошей нема і небуде там.
02 Жовтня 2017, 00:12
Професія моя учитель. Кажеш в полі працюєш? Незаздриш? В чужий карман недивишся? То длячого пишеш тут? Вийди на зборах села і скажи те що думаєш. Та думка твоя нікого і не цікавить бо сидиш як миш в кожусі і тільки зза угла підтявкуєш. А що до того світу то не перед тобою людина буде спокутувати а перед БОГОМ. А ти тут в ролі БОГА виступаєш пробуєш осуджувати. Зроби сам хоть щось для села . Попробуй ти балотуватись на голову. ан нє гидити збоку краще.
02 Жовтня 2017, 10:33
Чому Савчук? Совтис голова, він і зробив цю не потрібну ОТГ, бездумно
02 Жовтня 2017, 17:16
Ради всього, не голосуйте хоч за Совтиса. Хамське ставлення до людей, склочник, боягуз і просто м....
02 Жовтня 2017, 17:16
А Романюк, що не йде?
02 Жовтня 2017, 17:27
НЕ тільки буде Романюк, а ще Канцевич і Харчук
02 Жовтня 2017, 17:49
Савчуку нема різниці чи Хведчак чи Совтис. Він з двома домовився.
02 Жовтня 2017, 17:52
100%
02 Жовтня 2017, 22:17
А чому Совтис самовисуванець, а в нас агітують від укропу?
02 Жовтня 2017, 22:40
В вас, то де?
03 Жовтня 2017, 00:23
Саме голлвне що Рожище кинули. ))) Копачівський нормальний ))
03 Жовтня 2017, 01:22
то тебе кинули
03 Жовтня 2017, 01:54
В Ульяниках
03 Жовтня 2017, 11:33
Нема такого села, є Уляники
03 Жовтня 2017, 12:39
Совтис не хазяїн де він був два роки? А перед виборами почав робити все що можна . А що далі? Премії тільки кожен місяць брати? за які заслуги?Може комусь комфортніше стало жити? Якщо ні то не треба його підтримувати.
03 Жовтня 2017, 21:49
Совтис і довів за 2 роки ,що хазяїн. А що Харчук за 5 років зробив, а Гузар що зробив, а Король за 15 років. 2 роки людина пропрацювала і є відчутні зміни. Оберете Хведчака то за мізерною довідкою будете ходити по 2 тижні, то в ліпшому випадку, а то і зовсім не отримаєте. А в кого земля не приватизована в Копачівці то на слідуючий день після виборів буде Хвичакова. А тому думайте кого підтримувати.
03 Жовтня 2017, 23:52
Совтес цю кашу з отг замутив, хай розхльобується. За пів року кине бо привик сидіти нічого неробити. Хай тепер попробує гроші знайти коли їх не буде
04 Жовтня 2017, 00:03
Це Рожище в особі міського голови і команди сіробурих кинули район. І це всі усвідомили коли замість однієї двох ОТГ 5 . Бо уявили хлопчики що нема їх краще. А сільські голови просили. Гонор і пиха недозволила дослухатись. Тепер самі ще до копачівки попросяться
04 Жовтня 2017, 01:05
Шо ти мелиш убоге? Користуєшся правилом хто останній саащав того і запам'ятали? Вигороджуєш свою тупу голову і прикриваєш ср.ку? Всі добре знають шо мер, без команди сіробурих ще на початку казав, що одн район має бути одним отг. Тільки хведчак бачив себе коронованим, а потім і савчук вирішив що корона повинна бути на його голові. І замутили... Так що не скавунчи зі своєї буди і соси лапу
04 Жовтня 2017, 01:23
Совтис не виконав своїх передвиборчих обіцянок.Обіцяв закрити точки з продажу самогонки їх стало у декілька разів більше .Клуб не працює молодь немає де подітись а за спорт іговорити нема чого.Хотя на це держава виділяє кошти де вони нехай покаже.Чому за два роки не звітує перед громадою.Тут до його ще багато питань і про землю громади.
05 Жовтня 2017, 22:07
Совтис найкращий головуючий за всіх голів з 90 років