У копачівському лісі знайшли виснажених, здичавілих собак

28 Вересня 2017, 21:26
8039

Користувач соціальної мережі Facebook Олег Савчук, написав на своїй сторінці приголомшливий пост.

«Копачівський ліс недалеко від «Зеленого гаю». Чотири чіпованих собаки викинуті напризволяще на голодну смерть. Собаки виснажені, неадекватної поведінки. В чому ж полягає гуманізм Луцького КП «Ласка»? Адаптованих до міста собак підкидати в ліси, щоб вони здихали або дичавіли, нападали на людей, ставали об'єктами полювання для лисів, мисливців, носіями сказу і т.д.? Природолюби - то чи не гуманніше залишати їх в місті, селах чи просто усипляти? Може номер чіпа може щось комусь сказати?», - йдеться в повідомленні.

Коментарі до цього посту не забарилися.


Чи справді причетне до цього Луцьке КП «Ласка» наразі невідомо.




 

 

Коментарі
29 Вересня 2017, 01:10
Хоч покормили песиків ?
29 Вересня 2017, 01:25
який благородний Савчук візьми додому і покорми
29 Вересня 2017, 02:03
хто Савчук не смішіть якби не вибори нічого такого і не писавби. А перед виборами вирішив пропіаритись. хіба ті пси тількі зараз почали ходити вони ходять там постійно. А Савчук тількі зараз звернув увагу.
29 Вересня 2017, 02:42
Гидко читати тих коментаторів. Ми з дівчатами намагаємося надавати допомогу тваринам. Але ж це суспільна проблема - під виглядом гуманізму знущатися з тварин. А самі ж завтра підете до того лісу з дітьми по гриби!!! Сотні тварин з Луцька завтра опиняться в наших селах і лісах. Ось про що треба бити тривогу і громадянам і екологам і місцевій владі!
29 Вересня 2017, 04:00
Справа тут не в Савчуку. Справа в людській безвідповідальності. Тобто жила у вас тварина, набридла, викинули, її підібрали гицлі (можливо за гроші) минув час, треба звільнити місце іншій тварині, а куди дівати попередніх... викинути... коло замкнулося... А потім на когось в лісі напала зграя бродячих псів...
29 Вересня 2017, 11:08
Всі ми дуже гуманні поки мова не про нас. Найкраще для людей бродячих собак в місті усипляти, всі інші методи призводять до накопичування проблеми.
29 Вересня 2017, 17:11
Скоро ліси і поля будуть наповнені дикими собаками ,які "гумагністи" викинуть сотнями по ніби-то "гуманній" програмі ВСП, яка наповнює кишені ветлікарів та можновладців і справді тільки збільшує кількість собак. Всі хто це лобіює - або дурень рівня Шарікова, або отримує з цього гроші.
29 Вересня 2017, 17:44
Пропоную приручити песиків і поставити охороняти рожищенський фонтат від буйних малолєток.Кошти виділить Шварцкоп Валєрій з виручки за оренду фітнесцентру.Слава Україні!!
29 Вересня 2017, 18:49
ненавиджу людей. це сама найбридотніша істота на землі!!! бідні тварини..бідніі.....<br/>влада гамно. нашо хто дивиться!? <br/>та подавіться тими грошами..безтолкові істоти люди!!!
29 Вересня 2017, 18:54
Мені настільки шкода цих беззахисних тваринок..що я інколи з постів на фсб не можу втримувати сльози!<br/>Настільки бісять люди..такі всі противні..що вам ці тварини зробили?чому ви так відноситесь до цйих милих створінь?<br/>я коли їду..за кермом..і бачу збиту на смерть тваринку..я 150 000 раз бажаю водієві ..що збив.. більше і гіршої смерті!!<br/>знаю.що так не можна..<br/>але мені ТВАРИН ШКОДА БІЛЬШЕ НІЖ людишок..
29 Вересня 2017, 18:55
Люди страждають самі від того, що натворили! спочатку не привязують собаку а потім щенят підкидають іншим, стрелізувати кота чи кішку то ж дорого! а нащо тоді заводити і знову ж таки котенят підкидати комусь чи топити??? Забрали би тих собак по одному до себе в двір, нагодували би, помили, вони ж стерилізовані вже, і не було би проблеми. Спочатку треба самого думати, а не чекати,що хтось відстріляє, стреилізує, десь прилаштує до когось, а інший знову в машину і вивезе в ліс чи десь у двір до когось підкине!
29 Вересня 2017, 22:13
Майдануті теж так виглядали б,як ці песики,коли б не було безкоштовного харчування на майдані.
30 Вересня 2017, 02:13
Мабуть треба при розгляді справи утримування тварин ,у міській раді подати звернення щоб зробили базу даних таврованих та дублюючий підшкірно чіп тварин .Зробити відповідальність власників тварин які виганяють своїх,або узятих з притулку псів Без різниці собака дворянин чи ні .Зробити вет клінікам допомогу міста обов'язкову безкоштовну стерилізацію бродячих котів псів .Люди допомагайте вирішити проблему разом ,а не критикуйте один одного.
30 Вересня 2017, 22:55
це бідні істоти як можна з них так знущатися
01 Жовтня 2017, 16:39
Выбрасывать в лес .это неоправданная жестокость . Точно такая же ,которую взамен предлагает &quot;доброжелатель&quot; Олег в виде усыпления.