Профспілка освітян подякувала «Батьківщині» за ефективну роботу над освітньою реформою

14 Вересня 2017, 12:57
1805

Профспілка освітян подякувала фракції «Батьківщина» та особисто Юлії Тимошенко за ефективну співпрацю під час роботи над освітньою реформою та за всі пропозиції до відповідного закону щодо підвищення заробітної плати вчителям.

Про це на брифінгу у Верховній Раді заявив голова Київської міської Профспілки працівників освіти і науки України Олександр Яцунь.

Він зауважив, що під час розгляду закону про освіту був переломний момент – вирішувалось питання заробітної плати вчителям.

«У парламенті переміг здоровий глузд, зокрема  було підтримано пропозицію лідера «Батьківщини» Юлії  Тимошенко про встановлення посадового окладу вчителям на рівні трьох мінімальних заробітних плат», – пояснив Олександр Яцунь.

За його словами, профспілки наполягатимуть, щоб уряд прискорив виконання цієї норми у відповідності  вже до нового закону про освіту.

Керівник також зазначив, що великим позитивом ухваленого документу є добровільність обрання педагогом курсу з підвищення кваліфікації, зокрема той факт, що викладач може обирати приватні курси чи тренінги, які фінансуватимуться за рахунок держави. До того ж вчителям «розв’язали руки», дозволивши викладати предмет за своєю методикою та навчальною програмою, додав Яцунь.

Насамкінець голова профспілки повідомив, що в новому законі про освіту вдалося виконати вимоги щодо фінансування профтехосвіти за рахунок субвенції центрального органу виконавчої влади, звільнивши від цього місцеві бюджети.

Коментарі
14 Вересня 2017, 15:59
Це не сайт про новини - це сайт пропаганди Тварини яка підтримала агресію кацапів в Грузії. Ще й хіхікала... Тепер дупу лиже - самі знаєте кому
14 Вересня 2017, 18:52
Чому весь час пишите лише про ту "проститутку", яка незнає, як і за скільки і кому себе продати. Як не "Пуйлу", то "Сукушвілі". Ганьба.
Коментар
06/12/2021 Понеділок
06.12.2021
05.12.2021
04.12.2021
03.12.2021