Рожищан запрошують обговорити важливе питання

11 Вересня 2017, 10:53
2326

Мешканців будинку 99а, що на вулиці Незалежності, запрошують обговорити важливе питання.

У понеділок, 11 вересня, біля будинку на вулиці Незалежності 99а, о 18.30 год. обговорюватиметься питання щодо розміщення на прибудинковій території сміттєвих контейнерів.

«Всіх бажаючих взяти участь у вирішенні питання, запрошуємо бути присутніми у вищевказаний час біля будинку номер 99 а», - йдеться на сторінці КП «Дільниця благоустрою міської ради» в соціальній мережі Facebook

Коментарі
11 Вересня 2017, 17:44
Подякуйте Матвійчуку Петру!!!!!
11 Вересня 2017, 18:05
а за шо дякувати тому пєті?
11 Вересня 2017, 18:45
Завдяки йому ця проблема із сміттєвими баками і виникла! Якщо ініціював питання,щоб контейнери забрали від будинку ( які стояли там понад 40 років) і нікому не було до них діла, то потрібно було придумати КУДИ ті контейнери поставити!!!!!
11 Вересня 2017, 19:48
Думав ви хвалити того х..я будете
11 Вересня 2017, 20:46
Там вони стояли незаконно. Треба запитати нової влади Європейської ДЕ вони мають стояти. Ми тепер будемо контролювати нашу владу, і санстанцію, щоб завжди було чисто біля мусорних баків. Просимо поставити біля кожного Під'їзда, щоб кожен під'їзд міг контролювати свої Мосорні баки.
11 Вересня 2017, 20:52
Поставити на місті незаконних Побудованих Гаражів за Болерною.
11 Вересня 2017, 22:05
Думаю тоже на місці незаконних Гаражів поставити Мусорні Баки. Нехай покажуть, як наша влада вміє працювати. Тільки вже хай законно поставлять з санстанціюю, щеб небуло антисанітарії, і законно по проекту.
11 Вересня 2017, 23:29
зносьте сміття до квартири пєті. а його наталя хоч і в розлученні з ним, буде прибирити, контейнери прийняли, бо їй заважав запах, коли вона була вагітна.
12 Вересня 2017, 00:39
Мусорні Баки треба поставити, на місті Незаконних побудованих Гаражів. Ато гаражів сараїв збудовано багато незаконно,а мусорного бака нема де поставити. Щоб санстанція була і було все законно, по Європейські. Так як наша влада Обіцяла
12 Вересня 2017, 00:46
хлопче, чого ти хочеш добитися, якшо сциш навіть написати своє імя?
12 Вересня 2017, 13:06
Скоро сміття будуть носити в Міську раду.