У медичного директора Рожищенської лікарні – нова заступниця

17 Червня 2021, 12:48
Рожищенська лікарня 4775
Рожищенська лікарня

У комунальному підприємстві «Рожищенська багатопрофільна лікарня» ввели нову посаду заступника медичного директора з якості надання медичних послуг.

Про це під час сесії Рожищенської міської ради 17 червня повідомив директор медзакладу Віктор Редзій, передає кореспондент Район.Рожище.

На посаді працює лікарка-дерматовенерологиня Тетяна Кузава.

За словами Віктора Редзія, вона контролює щоденну роботу з внесення електронних записів. 

Коментарі
17 Червня 2021, 10:05
грошей нема, людей за свій рахунок. А шо робитиме моргун? він для чого
17 Червня 2021, 11:24
Це не дружина відомого діяча Кузави випадково?
17 Червня 2021, 11:27
A Редзію тільки й залишилося,що посади заступників вводити.А працівники можуть і без зарплати ,і за свій рахунок.Район Рожище про це ні слова,а нова заступниця ото новина ,ото сенсація.Дитяче закрите,інфеція закрита ,реанімація закрита ,реанімація не всі пішли ,лікарі лишилися їм завжди мало.
17 Червня 2021, 11:43
Лікарня зРедзієм іМоргуном впала нижче плінтуса
17 Червня 2021, 11:46
Тупий МОРГУН іРЕДЗІЙ вирішили зробити наглядачем -поліцаєм над лікарями <КУЩАВУ,яка за мед.онляди бере хабарі!!
17 Червня 2021, 11:48
Як медпрацівники готові висловлюватися лише анонімно у коментарях, то як їм поможе Район.Рожище? В лікарні всі мовчать. Значить усіх все влаштовує.
17 Червня 2021, 15:19
Чому видаляєте коментарі про тупих керівників лікарні :РЕДЗІЯ іМоргуна,які розвалили лікарню?Певно редакція у долі з цими горе- керівниками !!!!!
18 Червня 2021, 06:03
Пані Кучірко-Шварцкоп, чому ви подаєте інформацію однобоко? Щоб пішли гамнокоменти і перегляди! Чому ви не написали про те, що скорочена посада зав.поліклінікою (Вінська) і замість неї впроваджено дану посаду? Тобто ніякий штат не роздувається! Жовта преса!
18 Червня 2021, 07:41
Заступниця для Заступника.. ну це просто цирк, нас усіх за людей не вважають.. цікаво чи висвітлять їхню заробітну плату
18 Червня 2021, 10:58
Пани Редзій+МОРГУН+ВЕЛИЧКО дайте відомості про свою жирну зарплату ! Ви живете ,а медперсонал бідний!!
20 Червня 2021, 19:57
Замзамзамзама ну цирк