Вчителям підвищать зарплату: коли і на скільки

06 Вересня 2017, 17:05
166387

До 9600 грн мінімальної зарплати отримуватимуть українські вчителі до 2023 року.

Про це в кулуарах Верховної Ради заявила міністр освіти Лілія Гриневич, – пише Газета юа.

Вона нагадала, що в законопроекті пропонували встановити мінімальну зарплату для вчителів найнижчої кваліфікації на рівні 6400 грн, тобто на рівні 4 прожиткових мінімумів без врахування доплат.

Для цього необхідно залучити 69 млрд грн, тому таке підвищення зарплат планували поступово вводити до 2023 року.

«Під поправку в залі не знайшли достатньої кількості голосів. І в результаті вона була провалена. Ми повертаємося до попередньої редакції - три мінімальні заробітні плати. Це 9600 гривень, тобто ще орієнтовно понад 40 мільярдів гривень додатково до цих 80 мільярдів гривень», - наголосила Гриневич.

 

Коментарі
06 Вересня 2017, 20:59
ой не смішіть тими заявами голосно кричать а в результаті виходить дуля як все вирахують
06 Вересня 2017, 21:06
В 2023 році за ці гроші може вийти буханка хліба
06 Вересня 2017, 21:14
Коли залишать ціни на сьогоднішньому рівні до 2023 року то тоді хай кричать про підвищення. Хай віддадуть те що забрали і не треба підвищення
06 Вересня 2017, 21:35
А чому не пишуть про зарплати самих справедливих людей - суддів, прокурорів... Якби не ті вчителі то Україна була б найзаможнішою в світі...Так. вся біда через них....
06 Вересня 2017, 21:59
У 2013 у мене була з-та3700 або 435$. Зараз 5700 це вже після року крику про підвищення. Тобто220$. Ціни на ринках прирівнюють до $ . Купити міг 2 костюми тепер 1. Ви б...ть про яке підвищення говорите?????
07 Вересня 2017, 14:53
А для чого їм підвищувати зарплати хіба вони навчають дітей так як треба? Теперішня освіта має найнижчий рівень діти не знають Нічого як і самі вчителі!Краще б підвищили зарплати медпрацівникам і то середнім от хто насправді працює!
07 Вересня 2017, 16:37
за що? хоч один вчитель відповів за кінцевий результат своєі роботи? вони скоріше переживають за результат роботи своіх крамниць та точок на базарі, а батьки наймають репетиторів або дати своім дітям , що не дають вчітеля. подивіться тільки по Рожищах, як вони справно торгують-тільки до наших дітей ім нема діла-вони з нетерпінням чекають на довготривалу відпустку, за яку теж платять. Робітникам за браковону продукцію не платять!!!
07 Вересня 2017, 17:08
а вчителів геть!!!! ВСІ РОЗУМНІ-ВЧИТЕЛІ ТЕЛЕПНІ!!!
07 Вересня 2017, 17:10
ЩОБ ПОРОЗДИРАЛИ ДІТЕЙ, ЯК ТІ ВЧИТЕЛІ ЇХ ТЕРПЛЯТЬ..
07 Вересня 2017, 17:56
Хто вам дав вказівку паплюжити вчителів видаляючи коментарі на їх підтримку? Якщо всі так заздрять великій вчительській зарплаті, нехай спробують самі попрацювати на педагогічній ниві! Вакансій по району дуже багато...
07 Вересня 2017, 18:10
<p>Шановний дописувачу, жодного коментаря на підтримку вчителів не було видалено! А якщо у вас виникли бажання "перевести стрілки" на редакцію, то так і пишіть! Ми навпаки запостили цю новинку, щоб показати, що в країні не цінують тих, кого в першу чергу мали б заохотити працювати. Щоб молоді люди йшли працювати вчителями. Щоб педагог міг жити за свою заробітну плату, а не шукати додатковий заробіток, їхати, наприклад, у Польщу під час відпустки. Вчитель - має бути престижною професією. А чекати на підвищення аж до 2023 року - це просто смішно. Тому не шукайте кістки там де її немає! А ті, хто дійсно заздрить педагогам, просто ніколи не були на уроці в школі. А ми б порадили кожному коментатору це зробити. Бо наші з вами діти не всі такі ангели, як ми думаємо! Гарного дня!</p>
07 Вересня 2017, 19:29
Шановні! Діти не тільки кінцевий результат педагогічної роботи , але і батьківського виховання ...Що заклали - те і пожинайте. Не вже ви думаєте , що вся ваша робота найважливіша тривала лише кілька хвилин за дев,ять місяців до народження ВАШОЇ дитини...
07 Вересня 2017, 20:30
Підтримую повністю попердній коментар!
07 Вересня 2017, 23:06
Педагогічний цинізм.....що навчите дипломовані ображені педагоги дітей
07 Вересня 2017, 23:21
То не ображайте
04 Листопада 2022, 17:25
Знання учня не залежать не від підручника, не від вчителя, вони залежать від системи освіти. В нашій системі освіти учень може, без будь-яких знань, спокійно переходити з класу в клас. Потім він, без будь-яких знань, не "зрозуміло" як, вступає і закінчує вуз. І поки ця ганебно-корупційна система не зміниться, усі розмови про якість знань, це розмови ні про що.
13 Грудня 2022, 18:04
Скажіть будь ласка, як таке може бути : населення в Україні зменшується, кількість учнів зменшується, школи закривають а кількість вузів більша напевне як у всій Європі разом взятій, поступають як в ПТУ , що ЦЕ за пародія на освіту, будь який політехнічний вуз має факультет міжнародних відносин, поступить туди будь хто, вчитель ставить в атестат 4 бали, а в вузі чуть не відмінник, так тут тоже вчитель винен??????
14 Грудня 2022, 03:15
Обклали освіту перевіряльниками різних мастей,страшать плпновими-позаплановими аудитами,паперів додали,престиж професії опустили.І хочуть,щоб я зі шкіри вилазив на роботі.
14 Грудня 2022, 03:19
Службу аудиту якості освіти як репресивно- паразитуючий орган- СКОРОТИТИ !!!
15 Грудня 2022, 07:34
Якого.... Новина 5 літньої давності спливла у рекомендаціях
16 Грудня 2022, 15:55
В мене 10 років педстажу, лінивих, високомірних, пихатих нероб повна школа. Вони не виконують свою функцію як належне, а ініціативну молодь, з'їдають. Обійдуться поки
24 Грудня 2022, 22:30
За те який заголовок інтригуючий. Може треба було написати заголовок "Вчителів знову надурили із зарплатню" Немає зараз чесних змі. Пересвідчився на ковіді.
28 Грудня 2022, 16:47
А я чекаю обіцяну зарплату від предвиборної обіцянки Зеленського)))
16 Січня 2023, 17:13
Вже підвищили: зняли все до голої ставки. Може, доплатять до мінімалки, а якщо - ні, то техперсонал буде у більш вигідній ситуації.Пропрацювала в освіті 30 років, тепер шукаю роботу, щоб мати змогу проплатити комунальні послуги. Ось таке підвищення, малята!