Експерти перевірять закупівлі Рожищенської громади

10 Червня 2021, 13:34
Експерти перевірять закупівлі двох волинських громад 1227
Експерти перевірять закупівлі двох волинських громад

Громадська ініціатива «Prozorra Волинь», яка діє в рамках громадської організації «Центр Юридичної Допомоги», співпрацюватимуть з Камінь-Каширською та Рожищенською міськими радами, аби зробити витрачання коштів платників податків ефективнішим.

Про це повідомили на фейсбук-сторінці ініціативи.

Співпраця передбачає, зокрема, що:

  • аналітики ініціативи «Prozorra Волинь» проаналізують закупівлі замовників вказаних громад;
  • розроблять рекомендації про те, як підвищити ефективність закупівель, а в разі виявлення умисних зловживань – яким чином їх усунути;
  • міська влада реагуватиме на рекомендації, а якщо будуть виявленні умисні зловживання, вони будуть оперативно усуватися, згідно з чинним законодавством;
  • буде підвищено професійний рівень фахівців, які займаються публічними закупівлями у  громадах, зокрема ініціатива «Prozorra Волинь» за кошти проєкту «Сприяння прозорості влади на північному заході України» проведене безкоштовний семінар із залученням провідних українських експертів із публічних закупівель, а також консультуватиме надалі фахівців громади.

 

Також проведуть вебінар для представників місцевого бізнесу.

Меморандум про співпрацю підписали з головою громадської організації «Центр Юридичної Допомоги» Дмитром Климуком Камінь-Каширський міський голова Віктор Пась та Рожищенський міський голова Вячеслав Поліщук.

Загалом в рамках проєкту відберуть сім громад з Рівненщини та Волині, які в партнерстві з громадськими активістами та залученими експертами мають проаналізувати існуючі тендерні проблеми та напрацювати шляхи підвищення ефективності проведення закупівель.

Коментарі
10 Червня 2021, 10:52
Дуже любить ледар- мер ПОЛІЩУК фотографуватись і красти гроші угромади ОТГ !! КОЛИ вже нажереться???
10 Червня 2021, 13:34
Люди повинні знати правду про бездіяльність мера Поліщука і його зама ЛЯСКОВСЬКОГО ! Ці 2 кадри постійно на зустрічах громади заявляють ,що вони нічого не знають,це не їх компетенція і взагалі люди їм надоїли,що звертаються до них зі своїми проблемами! Навіщо нам Поліщук і Лясковський,які жирують на зарплату більше 50 тисяч на місяць і за ніщо мають людей ????
10 Червня 2021, 13:46
Так поясни де вони порушили правила сайту? А то я взагалі не розумію.
10 Червня 2021, 15:56
Давно пора перевірити експертам закупівлі.Ато коли не зайдеш на сайт Prozorro,то одні і тіж прізвища виграють тендери.Сладається враження що бубочка отримує відкати
Коментар
24/06/2021 Четвер
24.06.2021
23.06.2021
22.06.2021