Поблизу Рожища затримали священника у жіночому одязі

07 Червня 2021, 09:00
Поблизу Рожища затримали священника у жіночому одязі 45326
Поблизу Рожища затримали священника у жіночому одязі

Над ковельською трасою, при дорозі поблизу Рожища, поліцейські виявили священника одного із храмів УПЦ (МП) Копачівської громади, який був у жіночому одязі та одноразових рукавичках.

Інцидент трапився кілька днів тому. Про це Район.Рожище дізнався з власних джерел. Також у розпорядженні редакції з'явилося відео з камери полісменів.

У поліцейських підозру викликав автомобіль, який стояв при дорозі, адже на території області часто виявляли закладки з наркотиками. Не далеко від авто правоохоронці виявили чоловіка, вбраного у жіночий одяг. Виявилося, що це – настоятель одного з храмів УПЦ (МП) у Копачівській громаді.

На чоловікові були лосини, жіноча кофта та балетки. Також він одягнув одноразові рукавиці. Правоохоронцям він не змін пояснити, що робить у такому вигляді біля дороги.

Також при ньому виявили пакет з його власним одягом.

Читайте також: 

Коментарі
07 Червня 2021, 06:57
Навчіть працівнмків спілкуватись.. лексика як у базарних пліткарок....
07 Червня 2021, 08:15
Ну реально ж нічого не порушив, хай вдягає що хоче, поліцейські говорять як бидло.
07 Червня 2021, 08:36
Як вдалося взяти відео з бодікамер поліціянтів якщо дане відео є службовим і тільки з дозволу начальства може виставлятись на загальний огляд. Крім того працівників на курси для підняття лексичного запасу.
07 Червня 2021, 08:38
мєнти молотки шо показали це чучало!!!!!! і то ше захищають приходжани)))) він на службу так само приходить?! і вас шо все влаштовує?)))) хай вдягає шо хоче буггаагага))) московська церква - то дно!!!!!!!!!!!!!
07 Червня 2021, 09:56
Поліцейський діяв протизаконно. Затрмувати особу він не має права, якщо вона нічого не порушила, явно дискрімінує потерпілого за зовнішніми ознаками... Лексика стража вражає....
07 Червня 2021, 09:58
Так він закладку шукав, ви це не зрозуміли, що не зашквар то Моспархат
07 Червня 2021, 10:04
Це теж саме, коли б зазняли як автор займається кексом на полянці, і спитали що ви тут робите? Що він порушив? Що за дискримінація, де заборонено одягатися як хочеш? А про з його службою і роботою я певна розбереться адміністрація, вже розібралася! Видаліть, не позорте себе як видання! Це так низько, хліба й видовищ! Чистоі води хайп для підняття рейтингів!
07 Червня 2021, 10:28
Всегда с волиняк был прозревший, но прочитав комменты вообще чуть не упал. Хрен с ним с платьем, зачем ему одноразовые рукавички в кустах. И как он приехал на машине без документов? Только за это можно задержать. Почему у вас там до сих пор масковитские попы служат?
07 Червня 2021, 11:03
Та піп там православною магією займався, певно
07 Червня 2021, 11:34
Назвіть прізвище цього священика і де він править службу !! Люди повинні знати правду !!!
07 Червня 2021, 13:10
Єпархія сама розбереться з таким працівником. Поліція не може поширювати таке відео і дані цієї людини! і так вистачить, що це розійшлось по всьому інтернету. Це справа того чоловіка безпосередньо. Не стаю на його захист, але не збираюсь його гнобити. Бог бачить все і він палкою не наб‘є. Патріархати лишній раз говорити не треба. Хіба в інших вірах/церквах не має таких випадків??? Ми всі грішні люди!!! Шкода, що люди, які не знають історії УПЦ дозволяють собі так виражатись.
07 Червня 2021, 13:10
МА чи КП - то не ваша справа. Кожен на себе має дивитись і слідкувати як він живе! Люди повинні дивитись на себе і про себе правду знати, а не на когось. Ті, кому треба було це знати - знають!
07 Червня 2021, 13:29
Наказ Департаменту патрульної поліції НПУ від 24.11.2015 № 14/1 «Про порядок зберігання, використання відеозапису з відеореєстраторів патрульних»!!!!! Цей поліцай чи його начальство хто зливає подібне відео взагалі знає що воно робить і що вони цим порушують?
07 Червня 2021, 13:30
Зловили (напевно ціла спец операція була, не випадково ж вони зустрілись в лісі, ну або поліцаї покруче цього попа і не дарма з блакитними номерами їздять) хвору людину яка нікому не заважає і зробили сенсацію, а умніки тут хайпують, кожен другий по своєму збоченець а ще когось судять. Толерантна країна.....
07 Червня 2021, 14:01
Яка армія захисників!!!! То як то так хвора людина стільки часу правила в церкві? Був настоятелем храму? Онуфрій йому нагороди виписував! І ви тут пишете шо погані поліція, погані журналісти. Та ви там всі у тій кацапській церкві хворі на голову. Від Онуфрія, цього чучала в лосінах до прихожан які це захищають!!!! Просто псіхи!!!!!!!!!!!! Ваших дітей прийдуть вбивати москалі, а ви будете розказувати шо їм треба просто помогти. Чим ви думаєте, люди???????
07 Червня 2021, 14:09
Ті хто пишуть, що коп не мав права затримувати, ви при свому розумі? Коп може зупинити людину, перевірити документи і т.д. коли людина на думку копа підозріла і/або підозріло себе поводить. А мужик який лазить по лісосмузі в рукавичках і жіночому одязі це як? Не підозріло? Особливо, коли зараз загострення «закладчиків». А як би там він когось ґвалтував, бив?
07 Червня 2021, 14:11
Ще пишуть «в чому хоче, в тому і ходить», тут звичайно є доля правди, але тільки в тому, що хай собі ходить В СЕБЕ В ДОМА! І як на мене, православ’я виключає от такі ситуації взагалі, то як він може бути духовним наставником храму і людей, коли сам духовно нижче плінтуса?
07 Червня 2021, 14:12
А те що копи виклали відео, це щось протизаконне? Кожний день публікуються відео оперативної зйомки, погоні, затримання і т.д., а як попа затримали «бла бла не мали права» І «фанатики-прихожани» не треба захищати дану особу, така поведінка для настоятелів храмів є не припустимою, і таким людям явно не можна ними бути
07 Червня 2021, 14:32
Московські попи у всій красі))Хоча перевдягання в жіночий одяг - це не найгірший вчинок цих сталінських сектантів..Спияння московській агресії, благословіння кремлівським найманцям, співучасть у вбивствах українців і , нарешті, небажання лідерів цієї псевдоцеркви підняти свіої ватні зади, щоб вшанувати загиблих наших воїнів - це більші злочини, ніж нетвереза витівка цього чорта в рясі.
07 Червня 2021, 15:59
Хорошого адвоката і ці хами будуть на фермі працювати
07 Червня 2021, 17:14
Ой люди милі, а що це за принцеса в лосінках і з блискітками на блузці😃
07 Червня 2021, 17:24
Мдаааа... Гнати такого попа куди подалі. Свідок Єгови та ще й з Ужови. А що ж правди не сказав звідки він. Тьфу позорисько...
07 Червня 2021, 19:35
Просто піп вирішив, що він дєвочка:укусна, солодка дєвочка)))
07 Червня 2021, 19:38
Оце так розпіарили чувака. 25тисяч переглядів за день))
07 Червня 2021, 19:47
Дану новину вже зарепостили в телеграмі в пабліку Регіоналіті
08 Червня 2021, 08:51
Це св'ященник з с.Любче гидко дивитися
08 Червня 2021, 11:56
А це що там таке, жіноча коротенька шкіряна спідниця? Йой капець...
08 Червня 2021, 13:37
А що, носити жіночий одяг чоловікам - це вже злочин? Управління поліції, відправтие своїх поліцейських на перенавчання. Хай навчаться поважати людську гідність, конфіденційність, та права.
08 Червня 2021, 13:38
московський піп - педераст і закладач наркоти! Це прекрасно!!!
08 Червня 2021, 20:20
А шо, ви бачили попа без плаття? Піп, плаття, прикраси...то неподільне