Рожищенське об’єднання учасників АТО має свій прапор

23 Серпня 2017, 16:12
3229

На камуфляжному фоні герб, автомат та щит – Рожищенське районне об’єднання учасників АТО має свій прапор.

Секретар спілки учасників АТО Аліна Кривов’язюк розповіла журналістам Район.Рожище, що стяг виготовили спеціально для їхньої організації.

За її словами, логотипів для прапора спочатку було чотири, але на зборах був обраний остаточний варіант, який найбільше імпонував демобілізованим бійцям. Ескізи допомагала створювати City-Print.

«Ми відразу зауважили дизайнерам, що на прапорі обов’язково має бути герб Рожищенського району, автомати й, звісно, щит. Адже хлопці-захисники, які воювали на Сході країни, й були тим щитом, який захищав нас усіх від ворожої кулі. Там йде тяжка боротьба, не раз кровава, не раз на життя і смерть», – поділилася Аліна Кривов’язюк.

Фон для стяга секретар шукала разом із головою Національного Корпусу міста Рожище Іриною Ющук. Аліна Кривов’язюк додала, що їй хотілося, аби він був особливим, щоб ні в кого такого не було. Тому й обрали «камуфляжний». Він стовідсотково підходить для їхньої організації.

Як зауважила секретар, символічно вийшло, що стяг вони отримали саме в День Прапора України.


 

Коментарі
23 Серпня 2017, 20:10
Цікаво, чому саме американська м-16?
23 Серпня 2017, 20:17
а чому не він?
23 Серпня 2017, 22:40
А ДЕ МИГДАЛЮК РУСЛАН РОСТИСЛАВОВИЧ, ЧМИРУК ВАЛЕРІЙ МИКОЛАЙОВИЧ ,ЩО ЦЯ КРАСУНЯ ПОЗУЄ З ПРАПОРОМ.
23 Серпня 2017, 23:48
бред сумашедщих.. а чого не шмайсера намалювали?????7....дальше дупу цілуйте америкосам
23 Серпня 2017, 23:55
Спорим, якби тут був Малюк, ти доколупався ще б до чогось. Наприклад, чому зелений колір не надто темний... Ну бляха, не подобається - прийди скажи: "Друзі, то фігня, давайте я вам за власні гроші виготовлю такий же, тільки з українським автоматом!" Чи вони не заслужили в тебе поваги? Чи то тебе Аліна чимось образила і ти вирішив їй в борщ насрати? Ти мужик, чи ти хто???
24 Серпня 2017, 03:50
Є така наука, і має свої правила і закони. Ну ніяк не вписується М-16 в нашу реальність та історію. Автори герба, вдумайтеся, - це не просто малюнок, він несе смислове навантаження. Не наполягайте на своєму - це тупо! Порадьтеся з істориками, та просто толковими людьми - переробіть.
24 Серпня 2017, 10:11
Прапор далі герб потім гімн нащо атошникам це все
24 Серпня 2017, 12:54
Повністю погоджуюсь на рахунок М-16 (нідочого). Незавадило і синьо-жовтого кольору додати. Герб міста Рожище і так зображений на щиті. Комуфяж якийсь ментовский. Одним словом не продумали.
26 Серпня 2017, 22:17
То візьміть і придумайте кращий і принесіть його організації АТО!! А не обсираєте від а до я