У Рожищі скасували концерт фіналіста «Голосу країни»

20 Серпня 2017, 15:04
4113

У Рожищенському районному домі «Просвіта» не буде сольного концерту фіналіста першого сезону «Голосу країни» Івана Ганзери.

Про це Район.Рожище повідомили працівники РД «Просвіта».
«Шановне товариство, з прикрістю повідомляємо, що раніше анонсований концерт фіналіста першого сезону «Голосу країни» в нашому місті СКАСОВАНО!!! В зв'язку з критично низьким продажем квитків. Ті, хто придбав квитки зможуть повернути їх в РД «Просвіта», – зазначили в РД «Просвіта».

 

Коментарі
20 Серпня 2017, 21:28
А скільки продали квитків? і що ви очікували вір Рожищ?)
21 Серпня 2017, 00:34
невелика потеря.....
21 Серпня 2017, 00:46
Ну да, не велика! Ламати стовпи і дитячі площадки куди цікавіше!!!!!
21 Серпня 2017, 00:57
Ну да, сучасній молоді цікавіше проср...ти в нічних гадюшниках не одну сотню гривень а на нормальний концерт 60 грн то багато...
21 Серпня 2017, 01:42
От опозорилися. Думайте трохи головою старі порхавки .
21 Серпня 2017, 02:43
Дійсно. Осоромились по повній. А ще ниємо, що до нас ніхто не приїжджає.
21 Серпня 2017, 09:26
Ха-ха! Я в 24 стара порхавка? Цікаво скільки тобі???
21 Серпня 2017, 12:03
Ото кумедія))))
21 Серпня 2017, 12:21
незвинувачуйте людей, незахотіли - не пішли, теж мені, я наприклад не дуже люблю цього артиста, і навіть білет за 60 грн. мене незмусить його слухати.
21 Серпня 2017, 19:18
Я взагалі вперше чую за цього чувака, послухав - не моє...хоч і талант в нього.<br/>Не розумію для чого говорити що людям краще в барі посидіти...
21 Серпня 2017, 22:39
А як же бюджетники?? Треба було їх заставити піти, як на парад)))
22 Серпня 2017, 01:31
Степан Гіга,Микола Гнатюк - ось кого потрібно запрошувати...а Ганзера на рівні аматорів нехай співає в &quot;кабаках&quot;))
22 Серпня 2017, 14:54
Співаки, чиї концерти анонсуються періодично в РД&quot;Просвіта&quot; в т.ч. Ганзера, Гіга і т. д. не приїздять за чиїмось запрошенням, іхні концерти проходять в рамках гастрольних турів. В Просвіті лише попередньо продаються квитки. От на Гігу люди пішли, на Ганзеру - ні. Все. Ніхто нікому нічого не винен.