Без правил та культури: У Рожищі припаркували автомобіль на тротуарі

18 Серпня 2017, 20:47
5215

Район.Рожище продовжує публікувати ФОТОФАКТ «Без правил та культури».

Тому не забувайте надсилати нам на поштову скриньку ([email protected]), свої фото- чи відеодокази порушення правил дорожнього руху, та інші неправомірні діяння громадян, а ми в свою чергу будемо їх опубліковувати.

У п'ятницю, 18 серпня, до редакції Район.Рожище прийшло повідомлення від Галини Ч. Вона повідомила, що «наші водії геть знахабніли через бездіяльність поліції. Де хочуть, там і ставлять свої авто».

Як бачимо на фото автомобіль припаркували на тротуарі, де ходять люди.

1

Шановні водії, правила дорожнього руху діють для всіх, тому дотримуйтеся їх!

1

 

 

Коментарі
19 Серпня 2017, 00:07
І хто цей херой)
19 Серпня 2017, 00:20
новосад
19 Серпня 2017, 00:27
Копы бачылы всэ проплачэно!
19 Серпня 2017, 00:29
Є такий бичок,в прямому сенсі цього слова---Кулюк Володимир.Їзда без правил рулить!!!!<br/>Бикоко
19 Серпня 2017, 00:41
Вони там дерево посадили їм можна
19 Серпня 2017, 00:55
Прям з язика зірвали)))
19 Серпня 2017, 01:05
Мене одне цікавить- чому в нашому місті ВЛАДА більше піклується про транспорт ніж про пішоходів.... Особливо це стосується до як то правельно написати&quot;Тротуарноі парковки&quot;!!!! Пане Мер хотіла б Вас попросити взяти дитячу коляску (для експеременту) і пройтися біля ТЦ&quot;Євроцентру&quot;, а потім біля зупинки, яку встановили район магазину &quot;Барвінок&quot;!!!! Зручно?????????????
19 Серпня 2017, 04:55
Згідний з МАМОЮ, пане мер пройдіться від поліції до Колібріса з коляскою, я хочу побачити як ви будете пригати по тротуарах, хоч би один якийсь людський зпуск зробилиб
19 Серпня 2017, 04:57
Та це швидше Макар, працівник Новосада
19 Серпня 2017, 11:14
&lt;p&gt;... пішоходи, люди на авто працюють, платять купу податків та часто-густо являються працедавцями ображених пішоходів. Нийте за облаштування міста та створення умов для всіх за гроші платників податків, а не проклинайте водіїв.&lt;/p&gt;
19 Серпня 2017, 11:53
Дорога для авто, протуар для пішоходів. А не навпаки!
19 Серпня 2017, 12:57
Де в Рожищах є нормальна парковка з розміткою, або взагалі парковка. От і виходить що ставлять машини там де є місце.
19 Серпня 2017, 13:04
Стоянка забороняється:<br/>15.10<br/>в)<br/><br/>на тротуарах, за винятком легкових автомобілів та мотоциклів, які можуть бути поставлені на краю тротуарів, де для руху пішоходів залишається щонайменше 2 м;<br/>Вчіть ПДР І буде вам щастя, а потім щось обговорюйте.
19 Серпня 2017, 13:17
І газон теж виїздили машинами (на фото) і в центрі біля Колібріса в парку біля Богдана Хмельницького теж автомобілі витоптали всі газони????? Річ в тім що місто розрослося, населення збільшилось, автівок збільшилось а місця НЕВИСТАЧАЄ. ДЕ можна в суботу поставити авто в 11.00???????
19 Серпня 2017, 13:29
де в нас в Рожищах ТЦ&quot;Євроцентр&quot;? І Всі тільки і вміють обсирти владу, спочатку на себе глянте потім вчіть когось що йому робити
19 Серпня 2017, 13:31
До чого тут обсирати владу, просто стаття ні про що!!!!¡
19 Серпня 2017, 15:09
А чому не напишуть статтю про те , що у нас безсмертні пішоходи? які під колеса майже кидаються<br/>Їдеш по Незалежності, і між машин виходить людішка, навіть по сторонам не дивиться... а коли сигналиш то ще й огризається.
19 Серпня 2017, 15:20
А міст з Вовнянки??? Велосипедисти (бабулі) їдуть одна біля одної ще й говорять, коли посигналиш то кричать чого розїздились, ПРОБЛЕМА в тому що дороги несправляються з кількістю авто!!!! Як можна їхати по наших дорогах неоминаючи ям, щоб невиїхати на зустрічну смугу???? Чому немає ні з кого спросу про стан доріг???? Після того як засиплять яму, через тиждень теж саме!!! Чому не покарають того хто несе відповідальність???? А все тому що машина стала не там де треба....
19 Серпня 2017, 15:28
Та там кожен день машини пачками стоять!а тут зловили одну і вже злісний порушник!да макар не правий шо туди заіхав100%но поліція нічого не робить не тількі по відношенню до нього но і до всіх!
19 Серпня 2017, 17:45
В нашому місті що водії, що пішоходи))) Тільки наше бидло могло так знищити газон біля Богдана. Це ж бруківку для них поклали, стежечки зробили, а вони що? Напряму вперед і з піснею, а потім ще возмущаються. А водії, хіба не їздять як хочуть?? А оцей мотоцикліст, що майже щовечора мчить по центру на шаленій швидкості аж вуха закладає, то шо поліція не знає хто це? Та не дай Бог вискочить десь дитина, то все мокрого місця не залишиться!! Отак і живемо. А от зараз пишу і через вікно дурманить зараз рідного сирзаводу і знову нема управи...
19 Серпня 2017, 21:01
А сьогодні шо робилося біля церкви в центрі. І поліція була дивляться на порушників і не реагують. Немає порядку бо поліція гав...о. Тай люди ідуть в церкву курять а після богослужіння бухають по чучуть. Словянський совок це вже діагноз походу назавжди...
19 Серпня 2017, 22:34
махновщина!!!!!!!.......
20 Серпня 2017, 00:22
Пішоходи також працюють, платять податки, мають авто, та часто-густо являються працедавцями ображених бидло-водіїв.
20 Серпня 2017, 00:29
Ти красава працедавець...
20 Серпня 2017, 17:20
Це славнозвісний хам, нахал пан Кулюк
20 Серпня 2017, 21:06
краще б після 24 години ночі пофоткала наших рожищян на польськіх номерах що витворяють...нема чим зайнятись галько тобі
22 Серпня 2017, 11:20
Це робота Дулюка - отакі &quot;замовні&quot; статті. Разом з Оксаною Петрук вони пишуть усілякий замовний матеріал і підписують видуманим імям. Це факт. Це правда. Сказати в очі чи написати від свого імені кишка тонка, а обгадити через забор - вони майстри, який не перевершиш. Скоро про цих двох &quot;екземплярів&quot; буде що поговорити в Рожищах, відносно скоро...)))