У Рожищі шукають інспектора з благоустрою

21 Травня 2021, 10:18
Фото ілюстративне 4767
Фото ілюстративне

Рожищенська міська рада запрошує на роботу працівника на посаду старшого інспектора з благоустрою.

Про проведення конкурсу оголосили на сайті Рожищенської громади.

Основні кваліфікаційні вимоги до кандидатів на посаду:

  • громадянство України;
  • володіння державною мовою;
  • вільне користування комп’ютером та основними програмними засобами;
  • необхідні професійні ділові якості та знання ділової етики.

Обов’язки:

  • контроль за станом благоустрою громади,
  • сприяння розвитку та поліпшення стану благоустрою громади,
  • запобігання правопорушень у сфері благоустрою громади.

Особи, які бажають працювати, подають особисто такі документи:

  • заяву;
  • заповнену особову картку (форма П-2 ) з відповідними додатками;
  • дві фотокартки розміром 4х6 см;
  • копії документів про освіту;
  • копію документа, який посвідчує особу;
  • копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних);
  • автобіографію.

Заяви приймають за адресою: місто Рожище, вулиця Незалежності, 60, перший поверх, кабінет 21.

За довідками звертатися за номером телефону 2-18-53.

Коментарі
21 Травня 2021, 13:56
Дзвоніть до дулі, це найкращий варіант для нашого процвітаючого міста.
21 Травня 2021, 14:31
Поставити інспектором по сміттю треба безтолкового заст.мера Поліщука,його друга по п'янках- ЛЯСКОВСЬКОГО!ЛЯСКОВСЬКИЙ хай ходить по місту і селах ОТГ,наводить порядок,хоч так зарплату за протирання штанів у кабінеті відробить!!!!
21 Травня 2021, 15:34
Взагалі не зрозумів,що робить міськп рада,старости,діловоди.Роботи нуль.Нехай всі лопати в руки і вперед.Вишиванку легше всього вдягнути,а от працювати немає кому.Як вв місті так і по селах.Копачівка респект голові,все дрбре.А тут бардак.Якіх дибілів вибрали.
21 Травня 2021, 15:46
Мар'яну колишню інспекториню, коли пристроювали провідним спеціалістом ,був оголошений конкурс? Бубочка роздув штат,а толку нуль.Риба гниє з голови
21 Травня 2021, 17:05
Та когось з міської ради впихнуть на цю посаду. Лівих не захочуть брати бо там все в мутках.
21 Травня 2021, 17:31
Хай ЛЯСКОВСЬКИЙ ,замість пиття горілки ,прибере сміття в ОТГ і приміщенні міськ.ради!!!!!!
21 Травня 2021, 20:26
Емоції беруть верх. Так хочеться заняти кабінет Лясковського. На цю посаду будь кого поставлять не спавиться. Бо наші люди кругом сруть
21 Травня 2021, 20:53
Значить правда написана про ЛЯСКОВСЬКОГО,якщо ти сам написав,що ваші люди кругом можуть!!якщо ваші з ЛЯСКОВСЬКИМ люди можуть,то і хай ЛЯСКОВСЬКИЙ будучи інспектором по сміттю і прибирає гівно після себе ,тебе і ваших людей !!!!!
21 Травня 2021, 20:57
Повистааляли фотки в вишиванках. Тепер рожишани можуть ознайомитися зі справжнім (роздутим)списком працівникам, а не з фейковим, який є на сайті міської ради.
23 Травня 2021, 00:42
Навіть якщо і подати документи на конкурс, то хрен пройдеш. Простим смертним без бабла або звязків туди не попасти. Дійсно коли начальниця юридичного була муніципалом то жодного конкурсу не оголошували, цікаво виходить. Тим паче з попередніх конкурсів є люди в резерві, чому б ним не запропонувати посаду. А вони чекають. І на скільки я знаю якщо є люди у резерві то по закону ним спочатку пропонують посаду, а у разі відсутності бажаючих тоді оголошують конкурс. Кароч роблять що хочуть.
23 Травня 2021, 16:32
Одоробло- мер-злодій-алкоголік ПОЛІЩУК,який зве себе царом Рожище і ОТГ,сам не розуміє ,як йому вдається керувати Рожищами багато років! Був один хазяїн - АЛІЄВ !! Чудо-мер Поліщук любить тільки себе і власне збагачення !!!