У Рожищенському відділі державної виконавчої служби – нова керівниця

21 Травня 2021, 09:15
Марія Грущук 11601
Марія Грущук

Рожищенський відділ державної виконавчої служби Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (місто Львів) має нову керівницю.

Про це Район.Рожище повідомили працівники відділу.

Відомство очолила Марія Грущук. Раніше вона працювала на посаді державного виконавця цього ж відділу протягом двох років з 2018 року.

Колеги вітають жінку з призначенням на посаду.

Коментарі
21 Травня 2021, 12:53
Що ця безтолкова може накерувати?? Воно д ні до чого!!
21 Травня 2021, 12:53
<p>Ромочка дєловмнаробив і вшився, ще й ти наробиш....як кіт на милі</p>
21 Травня 2021, 13:20
Нормальна мала)
21 Травня 2021, 13:32
Хто там така Наташа ????
21 Травня 2021, 13:57
Ало!!!! Що ви пишете таке? Кожен коментар ніби з дупи. Фрази вирвані з контексту. Слова які неможливо ні прочитати ні зрозуміти. Якісь дикі мавпи дістались клавіатури. Щось по суті напишіть, а не засираєте коменти. Хтось реально стикався в роботі чи житті з новим начальником ДВС? Не пишіть дурниць! Якщо є якась інформація перевірена тоді "welcome".
21 Травня 2021, 14:24
Так смішно читати уі коментарі від неосвідчених людей, які я впевнений, що не мають навіть Вищої освіти) мені вас дуже шкода... люди будьте добрішими . А то гамно так і лізе з вас через рот
21 Травня 2021, 14:55
Поліщучка тепер ця мала)) дом розпусти якийсь
21 Травня 2021, 14:59
Да стикалися і не одні, так саказати знаємо її з середини))
21 Травня 2021, 15:16
Особисто стикалися. Можу сказати одне- невихована, некультурна вискочка, яка являється державним службовцем, проте не дотримується етики державного службовця, не вміє пояснити суть проблеми, не вміє обгрунтувати та закріпити свої думки і висловлювання нормативно-правовими документами, а також не може пояснити свою тупість і бездіяльність. Хамка. Як така людина може бути на керівній посаді???? Якщо я не права-наведіть приклади та результати роботи. Їх не порівняти з іншими представниками виконавчої служби нашого Західного регіону.
21 Травня 2021, 15:28
Хто така Наташа у виконавчій???? Дайте характеристику!!!!
21 Травня 2021, 16:55
Такий собі спеціаліст, якість роботи ніяка, знань не помітили в спілкуванні стосовно конкретних питань<br/>Зате амбіції через верх
21 Травня 2021, 16:59
Безтолкові ви , які тільке можете що писати коментарі в її адрес! Просто задумайся одне і друге , де ти,а де зараз вона ) а тепер відчуваєш різницю ?) Як би вона була б безтолкова, як Ви , ніхто б не взяв її на цю посаду , розумієте ) Тому Всі дружньо можемо тільки привітати її з цим , і побажати гарної роботи )
21 Травня 2021, 18:10
Бездолкова дівчинка, яка нічого не розуміє в цьому, психована, як таку на цю посаду, не розумію як взагалі на роботу беруть таких вискочок, а на керівника то це взагалі ШОООК!!! ХАМЛО!
21 Травня 2021, 19:49
Так хто там така Наташа???
21 Травня 2021, 19:57
Напевно то доця крутого папіка,де вона взялась,за два роки така посада
21 Травня 2021, 20:47
Хто такий Дід Петро???? Дайте характеристику!!!!
22 Травня 2021, 15:10
Вічно з недовольною мордою. Так ніби ти їй щось винен
22 Травня 2021, 15:51
На неї треба писати скарги у вищесоящі органи !!!!!
23 Травня 2021, 00:13
В нас всі посаді платні. Звикніться))) Революція гідності програла. Реставрація настала вже на третій день
24 Травня 2021, 13:01
Одним словом Рожище. Одні гівноїди. Я не знаю що це за особа, тай по суті всерівн, але дивує одне звідки в людях стільки гівна.
25 Травня 2021, 16:42
Бог милував, Миколо, тебе пересікатися у справах виконавчих проваджень із цією особою. Це не гівно тут - просто правда. А правду як завше важко чути.
20 Серпня 2021, 19:06
Людина працює. Всі працюють. Щось не подобається?
20 Серпня 2021, 19:16
Є виконавець робіт. Є люди які звертаються як не крути до тих чи інших людей. Бажано не створювати зайву роботу і жити в шикаладє. Подобається замітати тротуари, молодець іди замітай. Подобається вести державну службу веди. А хто щось там говорить собі хай говорить. Поговорить і перестане. Так усі роблять.