У Рожищенській «первинці» відремонтують лабораторію та туберкульозний кабінет

20 Травня 2021, 10:25
Ремонт. Фото ілюстративне 3796
Ремонт. Фото ілюстративне

Проведуть поточний ремонт приміщень туберкульозного кабінету та лабораторії на третьому поверсі Рожищенського центру первинної медико-санітарної допомоги.

Звіт про закупівлю без використання електронної системи оприлюднили на сервісі Prozorro.

Джерело фінансування закупівлі – кошти Національної служби здоров'я України.

Роботи мають виконати до 31 серпня цього року. Ремонтом займатиметься приватне підприємство «Луцьк-євро-буд».

Вартість поточного ремонту – 516 734 гривні.

Читайте також: «Сюди вже шукають інвестора». Як рожищенське майно втрапило до сумнівної схеми

Коментарі
20 Травня 2021, 16:11
Хіба туберкульозний кабінет не входить в ЦРЛ,а в ПМСД ?? Т В ЦРЛ фтизіатром толковий Нікітченко робить .
20 Травня 2021, 17:14
Редзій його скоротив, за ненадобностю
20 Травня 2021, 17:44
Як за ненадобностю Редзій скоротив Нікітченко ???Редзій з тупим МОРГУНОМ будуть і далі керувати лікарнею ? Ці 2 кадри вже давно показали ,що працюють тільки на власний карман!! Вигнати треба з роботи тупого начмеда-уролога МОРГУНА і РЕДЗІЯ !!!!У лікарніповний бардак і срач!!
20 Травня 2021, 17:58
Ей, товаріщі, патіше! В кого нервовий зрив - пліз до мене! Таб таблєточку, узбагоїтеся!
20 Травня 2021, 18:35
аЛЕСЬКА СКОРОТИЛА ГІНЕКОЛОГА ХОМИЧА А ТЕПЕРИЧКА БУДЕ НАБИРАТИ ТУБЕРКУЛЬОЗНОГО ДОХТОРА, А ЦІНА РЕМОНТУ ЯКА МОЖЛИВО ЗІ СВОЄЇ ЗАРПЛАТИ У 624 ТИСЯЧІ ГРИВЕНЬ ЦЕ ЗРОБИТЬ,ДИВИСЬ НА САЙТ НАЗК
20 Травня 2021, 19:18
Що робити з Редзієм,МОРГУНОМ і Басалик ????
20 Травня 2021, 20:17
Позор ! Дайте медикам зарплату. Дожилися .
20 Травня 2021, 20:20
В час епідемії , вся лікарня за свій рахунок. Геніально .
20 Травня 2021, 20:24
Вітя пора ...
20 Травня 2021, 21:17
Редзіюі і його тупому заступнику МОРГУНУ давно треба на вихід !!! Докерувались ці хлопи до повного розвалу лікарні !!!!
20 Травня 2021, 22:06
Після ДЕДА (Ковальовець) зроблено zero.
20 Травня 2021, 22:44
Леся Браво ! Поремонтуй ті руїни
21 Травня 2021, 01:34
Леся вже поремонтували руїни І ЧЕКАЄ ВИСНОВКІВ А ВОНИ ДЛЯ НЕЇ БУДУТЬ НЕВТІШНІ, ПОТРІБНО ОБЄДНАТИ ПЕРВИНКУ З ВТОРИНКОЮ
21 Травня 2021, 01:47
під чиїм керівництвом?