У центрі Рожища сталася аварія: винуватця ловили очевидці

18 Травня 2021, 19:42
18853

На центральній вулиці Рожища сталась дорожньо-транспортна пригода.

Аварія трапилась на вулиці Незалежності ввечері 18 травня. Про це з місця події повідомив кореспондент Район.Рожище.

Як розповіли очевидці події, водій спортивного мотоцикла в'їхав в Жигулі, а потім відлетів під авто марки Mazda.

Після аварії чоловік почав втікати з місця події. Його затримали небайдужі люди до приїзду поліції, однак не змогли втримати – чоловік вирвався і втік.

За словами свідків, водій був нетверезий.








Коментарі
18 Травня 2021, 22:58
Водій мотоциклу сьогоднішньої аварії <br/>Владислав Кравчук
18 Травня 2021, 23:07
Хто такий Владислав Кравчук, скільки років, звідки він?
18 Травня 2021, 23:20
З граничної він з Рожищ років 20-24
18 Травня 2021, 23:20
НА одного дибіла менше буде
18 Травня 2021, 23:33
&lt;p&gt;С**у стріляти треба&lt;/p&gt;
18 Травня 2021, 23:42
Да у Кравчука ще сьогодні днюха, вот придурок
18 Травня 2021, 23:52
А вам аби пообсуждати інших!
19 Травня 2021, 00:00
ну а що ше робити?
19 Травня 2021, 00:02
Можливо, на одного довбня менше буде. Жаль, що гомілку , звичайно, не вивернув. Так би було простіше і сам пожив би довше. А так, якщо не знайдуть, обовязково саме вбє'ться і комусь біди наробити може.
19 Травня 2021, 00:07
І чому не пишуть що як мотоцикліст їхав, то жигуль підрізав, тож видно як мотоцикл лежить і як жигуль стоїть, жигуль якраз рушав і підрізав, тому і мотоцикла відкинуло на зустрічну смугу
19 Травня 2021, 00:20
А можливо жигуль повертав , а той летів , і через те що вологий асвальт , не міг відтормозитись .
19 Травня 2021, 00:20
Нефиг ганяти,як далба.оби.Ще пару штук литае по Рожищах алканавтив на моциках!!! На що дивляться ци недолуги полицейськи...
19 Травня 2021, 00:23
Так як &amp;quot;дебіл&amp;quot; літав на тому мотоциклі , то йому не довго лишалось до ДТП . <br/>Добре що хоть ніхто з людей не постраждав .
19 Травня 2021, 00:26
Забрали чювака ,сидів біля 13 будику на траві і кричав шо йому яйця болять
19 Травня 2021, 00:43
Безпечніше їздити на мопеді або мотоблоці
19 Травня 2021, 00:52
Паянувся і не справився з кермування?? Напевно ці пишкі лишні були
19 Травня 2021, 01:01
водій жигуля повертав наліво а не рушав як пишуть він там ставить машину на тій мєлкій парковці біля катерини! почали придумувати єрєсь якусь!
19 Травня 2021, 01:05
Добре що не вбив нікого
19 Травня 2021, 01:16
Чорт!під солями їздить
19 Травня 2021, 01:36
Не всі ж такі як він, чого в загальному серете мотоциклістів, дехто не літає по центру, а спокійно їде і не виїзджає в мокру погоду, а те що готове і напаляне їздить то воно до того йшло ще раніше....
19 Травня 2021, 02:11
Скажіть будь ласка, може хто знає, що за чоловік бив водія мотоцикла ?
19 Травня 2021, 02:12
&lt;p&gt;Ще є один ї***ат який по ночах любить погазувати, так от якщо читаєш це то ще будеш гасати то цеглина і моцик може прилетіти випадково.&lt;/p&gt;
19 Травня 2021, 02:15
Звідки ви знаєте , що це точна інформація?
19 Травня 2021, 02:21
Він від переїзда по Незалежності не їхав, а летів, кілометрів 140 їшов не менш і це не перший раз...
19 Травня 2021, 08:56
Ну нарешті. Один вже . Ще є пару далба.обів котрі вночі літають
19 Травня 2021, 11:20
- 1
19 Травня 2021, 14:31
Його ніхто не бив, а потрібно булоб прибити.
19 Травня 2021, 14:34
Хто знає чоловіка який бив по голові водія мотоцикла? <br/>Якщо знаєте дайте знати хто це будь ласка
19 Травня 2021, 14:35
Моциклісти - офігіли. Літають як солов'ї! Треба навести порядок, бо може бути біда!
19 Травня 2021, 15:27
Мотоцикліста били по голові ,будь ласка ,може хто знає , скажіть хто це був
19 Травня 2021, 15:34
Замість того щоб гадості писати поздравили б мотоцикліста з днем народження!
19 Травня 2021, 15:54
А бив по голові водія мотоцикла
19 Травня 2021, 16:06
Може чувак не шарить де в нього голова а де яйця
19 Травня 2021, 18:08
менти були не наші.. стали на Незалежності &amp;quot;як їхали&amp;quot;.. хто вам права видає? їздуни?
19 Травня 2021, 18:11
Розбалували гаїшніків вкрай. Машини з наклейками як аквапарк якийсь! Зарплата 15-20. Плюс ще касують собі на карман штучку $. Нафіг на заробітки їздити? Чумавоє настроєніє у всіх!
20 Травня 2021, 02:10
а ти попробуй наведи дружок порядок, цікаво подивитись , аби потім водієм інвалідної каляски не став